Cien, Food for Skin, Krem nawilżający do twarzy `Nawilżenie z bawełną`

Cien, Food for Skin, Krem nawilżający do twarzy `Nawilżenie z bawełną`

Krem nawilżający do twarzy, optymalne i długotrwale nawilża skórę do 24 godzin. Chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Pozostawia uczucie jedwabistej gładkości. Skóra wygląda pięknie i świeżo cały dzień.

uniwersalne
mieszana, normalna
nawilżające
w słoiczku
lekkie

Średniak

Krem zakupiony za niewielkie pieniądze w Lidlu, więc nie spodziewałam się fajerwerek, i ich nie było.
Produktu używałam wyłącznie na noc, nie pozostawiał tłustej warstwy, po krótkim czasie już nie było go czuć na skórze. Ale nawilżenie tez nie trwało wystarczająco długo. Ogólnie jeśli chodzi o działanie oceniam je bardzo średnio.
Kremu nie zakupię ponownie, bo nie zrobił na mnie wystarczająco dobrego wrazenia.

Cenię go sobie!

Nie spodziewałam się, że w Lidlu mogę wybaczyć krem, który nie dość, że pięknie pachnie, ale przede wszystkim nawilża skórę. Wart naprawdę swojej ceny, może nie należy do najlepszych, ale za taką cenę grzechem byłoby nie skorzystać. Jest wydajny, skóra odpowiednio nawilżona. Wart uwagi!

Nie jest to mocne nawilżenie

Krem kupiłam za 3,50 w Lidlu. Mam cerę suchą, a krem jest dedykowany dla cery normalnej i mieszanej. Z racji, że ma nawilżać stwierdziłam, że wypróbuję.
Kartonik jak i słoiczek są ładne, bardzo podoba mi się dominujący niebieski odcień. Krem ma delikatny i przyjemny zapach, który skądś kojarzę, choć nie mam pojęcia skąd. Raczej używałam kiedyś podobnie pachnącego kosmetyku. Konsystencja jest mniej gęsta i tłusta niż jego żółtego odpowiednika, lepiej się też rozprowadza na skórze. Krem jednak okazał się zbyt małą dawką nawilżenia. Ale był świetny pod makijaż. Wystarczyła cieniutka warstwa i dzięki jego delikatnej lepkości makijaż rozprowadzał i trzymał się świetnie.
Od połowy opakowania używałam go wymieszanego razem z olejem konopnym z Delii. W takiej konfiguracji spisywał się naprawdę świetnie!

Przecietny, jakos zuzyje

Przecietny. Kupilam, to zuzyje bez cierpien, ale niczym szczegolnym sie nie wyroznia. Nawilzenie srednie. Zapach neutralny. Ot, taki sredniczek (za to kocham jego brata, zolty sloiczek z olejem macadamia, rozkosz dla skory ;-).

Krem

Marka jest bardzo przystępna cenowo,a ten krem kosztował około 5 zł w Lidlu. Krem jest bezzapachowy i ma gęstą konsystencję. Moja skóra jest sucha i podrażniona przez maści od dermatologa a krem ten bardzo dobrze ją nawilżył i nie podrażnił.

Tłuścioch z niego.

Krem fajnie nawilżał, ale pozostawiał tłustą i lepiącą się warstwę na skórze.
Przez to średnio sprawdził się na mojej twarzy, choć używałam go zimą, czyli wtedy kiedy moja skóra potrzebuję największego nawilżenia. Używałam go na szyję i dekold Tu też fajnie nawilżał, ale lepił się trochę.
Kremik miał przyjemny zapach. Słoiczek miał ładny niebieski kolor przyciągający wzrok. Był wydajny.

Fajne nawilżenie

Krem kupilam ponieważ przeczytałam na jego temat wiele pozytywnych opini, a ostatecznie przekonała mnie do niego przyjaciółka. Ma kremowa konsystencję i bardzo przyjemny zapach. Nie wywołuje reakcji alergicznej. Naprawdę dobrze nawilża i pozostawia twarz delikatna na długie godziny.

Doskonale nawilża

Jak dla cery mieszanej taka jaka posiadam sprawdził mi się świetnie. Fajnie nawilża skórę twarzy, szyi i dekoltu. Nie lepi się później po wchłonięciu. Nie pozostawia tlestego filmu na skórze. Nie uczula nie podrażnia skóry twarzy. Jak dla mnie doskonały krem.

Nie jest źle :)

Kupiłam ten krem z czystej ciekawości, ponieważ zainteresował mnie jego wegański skład. Krem ma lekką konsystencję i delikatny, przyjemny zapach. Jestem średnio zadowolona z tego kremu, ponieważ nawilżenie jest słabe i krótkotrwałe. Osobiście krem mnie nie podrażnił i nie zapchał porów. Niewątpliwie zaletą tego kremu jest jest dostępność (w każdym Lidlu) i korzystna cena. Warto wypróbować go na sobie, ponieważ każda cera jest inna i mamy różne potrzeby.

Świetny krem w niskiej cenie!

Ten krem jest świetny dla mojej suchej i trądzikowej twarzy. W dodatku bardzo wrażliwej, przez co próbowałam bardzo wiele kremów. Po większości z nich twarz strasznie mnie piekła i szczypała, więc szukałam kolejnego, który spełni moje oczekiwania.
Krem z Lidla w bardzo niskiej cenie okazał się strzałem w 10! Spełnia swoje zadanie, używam go na dzień i na noc. Po nim skóra mnie nie piecze, nie swędzi, ma neutralny zapach i nawilża (co prawda mogłoby być lepiej z nawilżeniem, ale i tak jest super)
Wcześniej używałam kremu Samarite (przeskok pomiędzy 130 zł, a 7 zł), który również dobrze się sprawdzał, a krem marki Cien działa na mnie tak samo, z tym, że jest w dużo niższej cenie.

Hit!

Super krem! Mam cerę trądzikową której bardzo ciężko dogodzić. Wiele kremów mnie zapychało a ten krem działa cuda. Ma lekką konsystencje i nie trzeba go nakładać dużo. Dla mojej skóry nie jest to bomba nawilżeniowa, dlatego czasami mieszam go z kremem vianek nawilżajacy.
Jest w słoiczku dlatego można go zużyć do końca, nie bawiąc się w rozcinanie tubek czy jakieś inne pierdoły.

Urocze, małe cudeńko

Kremy do twarzy i ja to niekończąca się opowieść. Co drugi krem mnie zapycha więc do nowości podchodzę z dużą dozą nieufności.
+ dostępny w Lidlu
+ jest to tańsza wersja Tołpy (food for skin i Tołpa produkowane są przez Torf)
+ niska cena
+ pięknie pachnie
+ małe, poręczne opakowanie
+ nie zapycha
+ skóra po nim jest miękka i fajnie nawilżona
+ krem można stosować pod makijaż i jako maskę na noc