Swiss Image, Professional Hair Care, Gentian Conditioner (Odżywka-kuracja odżywcza dla suchych włosów)

Kuracja odżywcza dla suchych włosów, zwiększająca objętość włosów bez ich obciążenia, odświeżająca kolor dla odcieni blond. Wyprodukowana na bazie alpejskiej wody glacjalnej, która posiada wyjątkowe właściwości i czystość. Posiada działanie regeneracyjne, odżywcze oraz pielęgnacyjne. Odżywka zapewnia intensywną pielęgnację, wzmocnienie suchych włosów i zdrowy wygląd. Odżywka dodaje włosom zniewalającego blasku, sprawia, że znów są „pełne życia" odżywia suche włosy. Ułatwia ich rozczesywanie.
Linia dla suchych włosów. Alpejskie zioła Gentian, stymulują i odżywiają skórę głowy oraz włosy nadając im większą objętość i zdrowy wygląd. Linia Gentian ma działanie odżywcze, wzmacniające i pielęgnacyjne. Polecany dla włosów blond - neutralizuje żółte refleksy pozostawiając wyrazisty kolor na dłużej.

podtrzymujące kolor, regenerujące, wzmacniające, nawilżające
w tubie
lekkie
Odcienie
jasne
do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych

Dobra odżywka z drogerii

Dostałam ta odżywkę do większych zakupów w drogerii w cenie 1,99zł, nie mogłam więc jej nie wziąć a dodatkowo przygarnęłam jeszcze 2 inne warianty dostępne w tym miejscu. W porównaniu z ceną regularną to była dobra inwestycja, szkoda, że wybór produktów był mocno ograniczony. Szczerze powiedziawszy miło mnie zaskoczyła swoim działaniem i pięknym kolorem. Nie mam włosów farbowanych, więc nie wiem jak radzi sobie z ochroną koloru, jednak dla włosów wymagających regeneracji, nawilżenia i wygładzenia nadaje się idealnie.

OPAKOWANIE

Jest typowe dla produktów tej marki. Mamy tutaj plastikową tubkę zamykaną na klik. Kolorystyka to głównie kolory szary, granatowy z domieszką różu i napisami w kolorze szarym. Opakowanie wykonano z miękkiego plastiku, łatwo je otworzyć, a dzięki formie tuby wykorzystać produkt do samego końca. Z tyłu znajduje się naklejka z dokładnym opisem produktu oraz składników aktywnych.

ODŻYWKA

Odżywka ma jasnoniebieską barwę przywodzącą na myśl bezchmurne niebo i przyjemny, zapach przypominający kwiaty, który umila każdorazowo aplikację produktu. Jej konsystencja jest aksamitna, puszysta, na dłoniach wydaje się być lekko śliska, a dzięki temu dobrze nakłada się ją na mokre włosy, bo nic nie spada. Stosuję ją przeważnie na co dzień, kiedy mam kilka lub kilkanaścieminut na pielęgnacje włosów, w weekendy zapewniam im długie spa. Nakładam ja na 5-10 minut pod czepek i spłukuję, czasem aplikuję jedynie na 2-3 minuty, gdy nie mam czasu i wtedy też świetnie działa na moje wybredne kosmyki. Produkt pomaga w rozczesywaniu włosów, sprawia, że włosy są miękkie, lśniące, wygładzone, dociążone i zdecydowanie mniej się puszą. Odżywka spełnia swoje podstawowe zadanie – odżywia i wspaniale nawilża włosy. Nie wiem jak z efektem ochładzania koloru, gdyż u siebie go nie zauważyłam, ale jak wspomniałam nie mam włosów farbowanych, producent deklaruje ochłodzenia koloru blond i niwelowanie żółtych odcieni. Jest całkiem wydajna, jak na pojemność 200 ml. Cena waha się od ok. 20 do nawet 30 zł, więc oceniłabym ją jako dość wysoką jak na produkt drogeryjny.

PLUSY:

+ lekka konsystencja
+ nawilża, nabłyszcza, wygładza
+ pomaga w rozczesywaniu
+ jest wydajna
+ praktyczne opakowanie

MINUSY
- cena regularna