SVR, Sebiaclear, Creme SPF 50 (Krem ochronny SPF 50)

SVR, Sebiaclear, Creme SPF 50 (Krem ochronny SPF 50)

Wielozadaniowy krem ochronny dla skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej, zapewniający bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Zawiera dwa bardzo silne dermatologiczne składniki aktywne redukujące niedoskonałości skóry: Gluconolakton, krtóry ma działanie przeciwzapalne i wyjątkowe właściwości złuszczające. Jego skuteczność porównywalna jest do działania kwasów AHA, tylko o wiele większej tolerancji, a jego delikatne działanie keratolityczne poprawia teksturę skóry pozostawiając ją gładką i wyrównaną oraz Niacynamid o działaniu antybakteryjnym oraz regulującym wydzielanie sebum. Nawilża skórę i zapewnia jej matowy wygląd przez cały dzień. Zapobiega powstawaniu przebarwień. Działając synergicznie razem z kremem Sebiaclear Active i żelem do mycia zapobiega nawrotom trądziku po okresie letnim. Delikatna, nietłusta emulsja łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Produkt przebadany dermatologicznie na skórze z tendencją do trądziku. Nie zawiera parabenów, substancji zapachowych, AHA. Hipoalergiczny, niekomodogenny.

Skóra
Filtry
SPF 30 - 50
50 - 100ml

Świetny!

Kremu używam w zasadzie od niedawna, ale już skradł moje serce. Ma fajne składniki aktywne, które sprawdzą się szczególnie wśród cer mieszanych i tłustych. Dla mnie najfajniejsze jest to, że bardzo łatwo rozsmarowuje się po buzi i nie bieli jej, jak większość kremów z filtrem. Do tego makijaz pieknie sie na nim trzyma, filtr 50 zapewnia wysoka ochrone, podoba mi sie jak pachnie, cena w aptekach internetowych tez jesy do zniesienia, no wszystko na plus :D
Na pewno zakupie go jeszcze nie raz.

Najlepszy

Najlepszy krem z filtrem do cery mieszanej jaki znalazłam. Kremu używam od kilku lat, czasami próbuję innych, ale i tak do niego wracam. Przyspiesza gojenie stanów zapalnych i wyprysków. Spełnia swoje zadanie jako filtr (mam jasną cerę, skłonną do zaczerwienia) oraz jako krem ograniczający wydzielanie sebum.