KWC LogobyWIZAŻ logo
Balsamy do ciała

Evolution of Smooth (EOS) Ultra Hydration Body Lotion Vanilla OrchidBalsam do ciała

3,9 na 526 opinii

Kupi ponownie: 35% osób
    Kaisja
    1 czerwca 2022 o 7:49
    4 / 5
    Mam trochę „pary” w rękach, a z wyciskaniem tego skądinąd dobrego balsamu z buteleczki sobie nie radzę
    Moje dłonie są postrachem nakrętek słoików, odpowietrzaczy kaloryferów i fantomów do ćwiczeń resuscytacji, którym uginam klaty nie na dopuszczalne 4 cm, gwarantujące zachowanie całych żeber i serc, gdyby fantomy takowe miały, a na 8. Nie żebym robiła masaż serca za mocno – jedynie prawidłowo wyprowadzam ruch rąk z barków, a nie z nadgarstków, zaś przydługim wstępem zmierzam tylko do wykazania, że naprawdę mam silne ręce, natomiast ładnej, bialutkiej i kroplokształtnej buteleczce waniliowego balsamu do ciała EOS nie dałam rady. Musiałam ją rozciąć wielkim nożem-piłką, co wcale nie było łatwe, gdyż plastik butelki jest sztywny oraz gruby, i niehigienicznie przełożyć do innej butelki, co kosztuje kosmetyk jedną gwiazdkę z finalnej oceny. Gdyby nie to, balsam oceniłabym jak najwyżej, gdyż jak na produkt drogeryjny, jest naprawdę świetny - jeśli się go tylko mniej lub bardziej brutalnie wywabi z opakowania. Gęsty i treściwy (dzięki czemu także wydajny), ale w dotyku gładki i świetnie, całkowicie wmasowujący się w skórę – bez tłustego lub lepkiego filmu, a z poczuciem przyjemnego nawilżenia. Do tego pięknie, intensywnie i trwale sycący ciało aromatem naturalnej wanilii. Miłośnicy tej woni będą zachwyceni, ale uprzedzam lojalnie Osoby, które jej nie lubią – li tylko z tego względu z pewnością nie jest to kosmetyk dla Was. I z jednej strony nawet trochę szkoda, gdyż jest nie tylko przyjemny, ale i bardzo skuteczny, dzięki naturalnym komponentom w składzie – ekstraktowi z wanilii, maśle Shea, i olejkowi z awokado, głęboko nawilżającym, odżywiającym i wygładzającym skórę. Odczuwalnie, ale i zauważalnie. Skóra przy stosowaniu tego kosmetyku wygląda wspaniale. Jest coś jeszcze oprócz ładnej, natomiast niefunkcjonalnej butelki nie całkiem wspaniałego w tym zakresie specyfiku – cena. Jak na balsam drogeryjny o niedużej pojemności opakowania (200 ml) ponad 20 zł to niemało, choć ja za swój egzemplarz (oraz już zrecenzowany jagodowy) w czasie promocji zapłaciłam po 5 zł, i głównie to zdecydowało o zakupie, gdyż szczególną fanką Marki EOS nie jestem.
    Zalety:
    • + skład – ekstrakt z wanilii, masło Shea, olejek z awokado,
    • + efekt - dobrze nawilżona, odżywiona, pachnąca skóra,
    • + konsystencja – przyjemna – treściwa (ale utrudniająca wydobycie balsamu z niewygodnej butelki),
    • + wydajność – bardzo dobra,
    • + zapach – śliczny, intensywny i trwały – naturalnej wanilii (uwaga dla Osób nie lubiących tej woni - bardzo intensywny - nie dźwigną jego nieulotnej mocy)
    Wady:
    • - opakowanie – piękne (kroplokształtna, biała, elegancka buteleczka), ale niefunkcjonalne – z twardego, sztywnego plastiku, uniemożliwiającego wyciśnięcie balsamu, i skośną klapką uniemożliwiającą postawienie butelki dnem do góry, aby mleczko spływało do szyjki, pozwalając się łatwiej wydobyć (zmuszona byłam buteleczkę rozciąć i niehigienicznie przełożyć balsam do innej butelki – z pompką, ułatwiającą aplikację),
    • - cena – dość wysoka – to zaledwie 200 ml drogeryjnego balsamu za ponad 20 zł (swój – i jagodowy - kupiłam w czasie promocji po 5 zł za szt.)

68 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ariessa
    25 kwietnia 2021 o 22:03
    4 / 5
    Dobry, dekoracyjny, ale gra niedostępnego
    Co tu kryć, butelka bardzo oryginalna, inna od większości, ładnie wygląda na półce. Jednak przez wąską szyjkę i twardy plastik trzeba się trochę namachać, żeby wydostać zawartość. Raczej nie uda się zużyć wszystkiego, a opakowanie jest zbyt grube, aby dało się przeciąć. Marka EOS przoduje w ciekawych wizualnie, ale nieekonomicznych opakowaniach. Puchatek nie dostanie się do resztek miodu... Moja skóra na ciele jest bardziej normalna niż sucha, dlatego odbieram ten balsam jako gęsty, treściwy i dobrze pielęgnujący. Ładnie się rozprowadza i wchłania, długo zostaje na skórze, ale nie jest to lepka warstwa, tylko przyjemne nawilżenie i odżywienie. Działanie zdecydowanie na plus. Aromat nawet miły, ale ja tam nie czuję ani odrobiny wanilii - swoją drogą to niesamowite, jak różnie odbieramy ten sam zapach. Oczekiwałam kulinarnej słodkości, a w nos pchają mi się kwiatki z minimalną ilością czegoś słodszego, ale to nadal nie wanilia. Niemniej jednak zapach nie jest najgorszy i utrzymuje się dość długo. Podsumowując: naprawdę dobry balsam w uroczym, dekoracyjnym opakowaniu, które jednak utrudnia stosowanie produktu. Zapach odrobinę mnie zawiódł, ale to już wybitnie subiektywna kategoria.
    Zalety:
    • Nawilża i odżywia na długo
    • Dobrze się rozprowadza i wchłania
    • Miły zapach, ale z opisu wanilia-orchidea zgodzę się tylko z tym drugim aromatem
    Wady:
    • Bardzo ładna, ale niepraktyczna i twarda butelka utrudniająca wydobycie produktu

18 osób uznało tą opinię za pomocną
    Azile20
    28 stycznia 2021 o 17:33
    4 / 5
    Fajny jest ale znika w mgnieniu oka
    Nie znałam tych balsamów od EOS, była promocja w drogerii i kupiłam buteleczkę. Kilka dni później kupiłam jeszcze dwie o tym zapachu i jedną różową :) Balsam znajduje się w zgrabnej 200 ml butelce. Butelka jest biała i ma plastikową zatyczkę. Wszystko działa sprawnie, zatyczka działa bez zarzutu do ostatniej kropelki balsamu. Butelka wyróżnia się na tle sztampowych balsamów dzięki smukłej szyi. Podoba mi się to, iż producent nie manipuluje pojemnością balsamu dając większe opakowanie zbędnego plastiku. 200 ml balsamu idealnie mieści się w tej butelce i to jest fair z konsumentem. Minusem tej butelki jest to, że po pewnym czasie trudno wydobyć balsam z butelki. Trzeba mocno wytrzepać butelkę aby wydobyć zawartość. Na ścianach też pozostaje sporo balsamu więc warto rozciąć butelkę. Balsam ma kolor biały, jest kremowy i dobrze się rozprowadza. Pachnie pięknie, dlatego kupiłam jeszcze dwie butelki na zapas. Uwielbiam wanilię a w połączeniu z kwiatem orchidei smarując ciało czuję się jak w SPA. Zapach to sztos. Utrzymuje się długo na ciele. Balsam rozsmarowuje się bardzo dobrze. Od razu nadaje skórze cudownej gładkości i przyjemnego dotyku. Wchłania się w miarę szybko jednak czuć jego obecność na skórze. Po dwóch tygodniach ( na tyle starczyła butelka) skóra stałą się aksamitnie gładka, przyjemna w dotyku i rzeczywiście miękka. Bardzo mi przypadł do gustu. Skład balsamu nie jest najlepszy. Mimo to balsam nie zatyka porów skóry, nie powoduje podrażnień a nadaje skórze cudownej gładkości i miękkości. Wydajność to największa słabość tego balsamu. Stosowany codziennie starczy na 2 tygodnie. Mimo to kupiłam na dobrej promocji i nie żałuję. Zapach plus widoczne działanie dobroczynne dla skóry robią dobrą robotę. Fajny ten balsam.
    Zalety:
    • - śliczny zapach, utrzymujący się długo na skórze
    • - zawiera wyciąg z prawdziwej wanilii, masło Shea
    • - szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy
    • - właściwości wygładzające, nawilżające i ujędrniające
    • - nie podrażnia
    • - przeznaczony dla skóry suchej i normalnej
    • - wegański
    Wady:
    • - mała wydajność,
    • - cena regularna,
    • - ładna choć niepraktyczna butelka
    • - skład balsamu nie do końca mi odpowiada
    Używa produktu od:2 tygodnie

16 osób uznało tą opinię za pomocną
    Dominiha
    18 stycznia 2023 o 12:39
    Przyjemny
    Produkt kupiłam na promocji w rossmannie za mega rozsądną cenę - ok 6zł (cena regularna jest natomiast średnio opłacalna moim zdaniem biorąc pod uwagę wielkości balsamu, mimo że jest on wydajny). Tak jak piszą pozostali recenzenci, faktem jest to, że opakowanie nie ułatwia korzystania z produktu, natomiast sam balsam pachnie cudownie, szybko się wchłania i przez bardzo długi czas pozostawia przyjemne uczucie na skórze :)
    Zalety:
    • - cena na promocji
    • - zapach
    • - szybkość wchłaniania się
    • - długotrwałe uczucie, które pozostawia na skórze
    Wady:
    • - opakowanie
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Mrs_Merve
    18 sierpnia 2022 o 20:16
    3 / 5
    Ciężko go wydobyć z opakowania
    Kupiłam ten balsam na promocji w Rossmanie. Nie jest to najgorszy produkt. Szczególnie dla osób, które mają mocne ręce. ;) + mocno pachnie wanilią + dobrze nawilża skórę - pozostawia tłusty film - ma tragiczne opakowanie, które czyni wydobyciem z niego balsamu niemalże niemożliwym już przy połowie opakowania

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    thealiciaa
    14 lutego 2022 o 17:51
    Zapach cudo
    Kupiłam go za kilka złotych na promocji w rossmanie. Zapach to jest sztos! Akurat z wanilią mi się nie kojarzy, ponieważ moim zdaniem nie jest słodki, a delikatnie świeży, właśnie lekko kwiatowy. Ma dosyć gęstą konsystencje, ale łatwo się rozprowadza na skórze i co najważniejsze, szybko się wchłania. Skóra po nim jest miła w dotyku, a zapach długo się utrzymuje, zostaje też na ubraniach. Miałam go dosyć długo, ale to też dlatego że nie używam balsamów przy każdej kąpieli, mogę jednak stwierdzić że jest wydajny.
    Zalety:
    • -zapach
    • -nawilżenie
    • -szybko się wchłania
    • -wydajny
    Wady:
    • -za mała pojemności
    • -dosyć twarde opakowanie, przez czasem było mi trudno wydobyć produkt

9 osób uznało tą opinię za pomocną
    Moniczkasia
    30 września 2021 o 9:03
    Balsam do ciała
    Balsam przyjemnie pachnie. Ma ciekawą butelkę, aczkolwiek totalnie nieużyteczną. Trudno jest wydobyć produkt z opakowania. Balsam dobrze się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną, bez lepkiej warstwy. Nie jest to kosmetyk wydajny. Ten wegański balsam wymaga zmiany opakowania.

karolla04
    18 września 2021 o 21:46
    Balsam eos
    Balsam dostępny był w Rosmannie, niestety go wycofali, a szkoda. Butelka zdecydowanie wyróżnia się na tle innych, nic dziwnego jest to cecha Eosa - orginalne, ale jednak proste opakowania. Cienka szyjka tyle wystarczyło aby produkt różnił się od pozostałych balsamów na półce. Zapach bardzo ładny lekko słodki, ale nie za bardzo. Według mnie jest to zapach kremowo-mydlany połączony z wanilią i kwiatami. Nie jest intensywny, pozostaje na skórze. Konsystencja kremu, nie utrudnia rozprowadzania. Balsam szybko się wchłania, czasami nakładam grubszą warstwę trochę jak maskę na ciało, a mimo to nie lepi się. Przyjemnie "otula" ciało. Nadaje skórze miękkość, gładkość. Nawilża, dobrze sprawdza się na suche dłonie.

Wikciaa2307
    5 sierpnia 2021 o 23:10
    Rewelacja
    Balsam kupiłam jakiś czas temu na promocji w rossmannie za około 6zł. Produkt mile mnie zaskoczył! Balsam wygładza skórę, nadaje jej idealnej miękkości. Produkt upiększa skórę, dzięki niemu skóra jest nawilżona i pięknie pachnie. Moja ogólna ocena to 9/10
    Zalety:
    • Zapach
    • Cena na promocji
    • Wygładzenie
    • Nawilżenie
    • Miękkość skóry
    Wady:
    • Wydajność

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    colorfull_mind13
    3 maja 2021 o 16:36
    Genialny balsam
    Balsam zwrócił moją uwagę w Rossmanie swoim pięknym designem, dlatego też się na niego skusiłam. Zapach produktu jest rewelacyjny (mam wersje Vanilla Orchid). Konsystencja jest treściwa, łatwo się rozprowadza po ciele. Uwielbiam go za długotrwałe nawilżenie, które pozostawia na skórze. Jestem bardzo zadowolona z tego balsamu, napewno kupię go ponownie.

kaerolina
    25 kwietnia 2021 o 22:12
    Zgrywa niedostępnego
    Uwielbiam kosmetyki marki EOS. Kupiłam balsam na przecenie w Rossmanie za nieco ponad 5zł. Balsam jest zamkniety w przepięknej buteleczce o niecodziennym kształcie, wykonana jest z dosc twardego tworzywa, moze to przez to tak ciezko go wycisnąć? A moze wlasnie przez ksztalt butelki. Nie wiem. Pachnie przepieknie, mam zapach Vanilla Orchid. Potrzeba niewielkiej ilosci aby się ladnie nakremowac. Nie jest za bardzo wydajny. Skora jest po nim superowa, mięciutka, nawilżona. Szybko się wchłania, nie zostawia lepkiej warstwy. Nie spodziewałam sie jednak, ze takim wyzwaniem bedzie wydobycie kremu z butelki . Za cenę regularną nie kupie, ale na przecenie chetnie wezme go ponownie.
    Używa produktu od:2 tygodnie

8 osób uznało tą opinię za pomocną
    Aniel_lka
    11 kwietnia 2021 o 15:55
    Przepiękny zapach
    Osobiście bardzo lubię ten balsam. Jednakże myślę, że dla skór suchych się nie sprawdzi, gdyż daje delikatne nawilżenia. Balsam ma przepiękny zapach, który mnie urzekł. Konsystencja jest gęsta i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Stosuję go w sezonie wiosenno-letnim, kiedy to moja skóra nie potrzebuje dogłębnego nawilżenia.
    Zalety:
    • + zapach
    • + opakowanie
    • + delikatne nawilżenie
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    pokrecona000
    7 kwietnia 2021 o 13:25
    Opakowanie - dramat, balsam - okej
    Balsam zakupiłam skuszona mega promocją w Rossmannie. Zapach produktu jest śliczny, słodziutki, waniliowy. Jak cukierek. Gdy przeszłam natomiast do aplikacji to się załamałam. Opakowanie to koszmar, wydobycie produktu wiąże się z użyciem porządnej siły. Na tyle jest to męczące, że chyba przeleję go do innego pojemnika. Działanie oceniam na plus. Nawilża i dobrze się wchłania. Nie robi tego jakoś super, ale nie narzekam.
    Zalety:
    • + okazyjna cena
    • + zapach
    • + średnie nawilżenie
    Wady:
    • - opakowanie i wydobywanie produktu
    Używa produktu od:tydzień

Poludnica8
    24 marca 2021 o 10:53
    2 / 5
    Średniak
    Balsam może i dobrze nawilża i ładnie pachnie ale to wszystko. Wchłania się bardzo długo i trudno do rozprowadzic tak by nie było bialych smug, osobiście wole balsamy co wchłoną się zanim je nałożę ;). Największą wadą jest butelka, jedyna opcja by wykorzystać balsam do końca to rozcięcie butelki. Aplikacja tego kosmetyku nie należała do najprzyjemniejszych.
    Zalety:
    • Dobre nawilżenie
    • Zapach
    Wady:
    • Wchłanianie się produktu
    • Butelka
    • Aplikacja

gumija
    14 marca 2021 o 10:33
    1 / 5
    Nie polecam
    Dla mnie jeden z gorszych balsamów, a butelka to już w ogóle dramat. W moim odczuciu ma nie zbyt przyjemny zapach, w wygórowanej cenie, słaby skład! Dodatkowo na prawdę słabo nawilża, a gdy przesadzi się z jego ilością skóra staje się nie przyjemnie lepka.
    Zalety:
    • nie uczula ani nie podrażnia skóry
    Wady:
    • cena
    • dramatyczne opakowanie
    • słaba wydajność
    • dostępność
    • brak nawilżenia
    • oporna, gęsta konsystencja
    • sztuczny zapach
    • słaby skład

zlota1982
    22 lutego 2021 o 17:45
    4 / 5
    Dobry balsam w słabym opakowaniu
    Opakowanie jest bardzo ładne, eleganckie i poręczne, ale sztywne i bardzo trudno wydostać z niego produkt,a jeśli już coś wylatuje to często zbyt duża porcja kosmetyku. Konsystencja jest gęsta, kremowa i potrzeba sporo produktu żeby nałożyć na całe ciało. Sam balsam urzeka słodkim zapachem, który niestety tez dosyć szybko znika. Efekt nawilżenia pozostaje na skórze długo. Przy normalnej cenie pewnie się nie skuszę, bo produkt jest mało ekonomiczny,ale w dobrej promocji można wypróbować.
    Zalety:
    • Zapach
    • Efekt nawilżenia
    Wady:
    • Opakowanie sztywne i utrudniające aplikację
    • Cena
    Używa produktu od:tydzień

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    myszówka
    24 stycznia 2021 o 19:10
    Słabo nawilza
    Balsam ładnie pachnie lecz słabo nawilza. Opakowanie ładne ale nieporęczne. Chyba więcej nie kupię ze względu na nawilżenie. Cena na promocji zjadliwa ale chyba nie polecam.

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    baranek99
    15 stycznia 2021 o 21:31
    Bardzo lubię
    Choć mam swoje ulubione balsamy, które nigdy nie zawodzą mnie zimową porą, muszę przyznać, że ten też jest wart uwagi. + opakowanie wygląda bardzo ładnie + ma przepiękny zapach choć jak dla mnie mało wspólnego ma z wanilią, zapach naprawdę długo czuć + cena nie jest jakaś wygórowana, ale polecam kupować go na promocji + szybko się wchłania +/- jest całkiem wydajny +/- nawilża tak średnio. Raczej polecałbym go na okres wiosenny lub letni

3 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne