Avon, Care, Cocoa Butter, Conditioning Moisturizer for Face, Hand & Body [Care, Nourishing with Cocoa Butter, Rich Cream for Face, Hand & Body] (Regenerująco - odżywczy krem do twarzy, rąk i ciała z masłem kakaowym)

Lekka formuła wzbogacona masłem kakaowym i witaminą E. Masło kakaowe wypływa na zdrowy wygląd skóry i pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. Witamina E chroni przed działaniem wolnych rodników i przeciwdziała starzeniu się skóry. Odpowiedni dla każdego typu skóry, także suchej i bardzo suchej.
Jak stosować: Nałóż niewielką ilość kremu na twarz, dłonie lub całe ciało i delikatnie wmasuj w skórę. Stosuj także na zrogowaciały naskórek. Stosuj według potrzeb.

Nieustannie do niego wracam

Kupuję mleczka i balsamy różnych producentów, bo sama zużywam tego kosmetyku duże ilości. Średnio 400ml miesięcznie. Jedne lubię bardziej , inne mniej, ale zawsze każdy zużywam do końca.
Tak się złożyło, że ten konkretny krem od Avon z maslem kakaowym jest moim stałym zamówieniem u konsultantki.
Właściwie nie ma rzeczy,która by mi w nim przeszkadzała.

Nie dla mnie.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Oczekiwania: Długotrwałe nawilżenie i regeneracja skóry.

Opakowanie: Odkręcany plastikowy słoik. Widać zużycie produktu, da się go wydobyć do ostatniej kropli. Nic nie ma prawa się zmarnować. Opakowanie jest na tyle solidne, że w podróży samo się nie odkręci. Małe opakowanie idealnie zmieści się do torebki czy w podróży, większe natomiast w łazience.

Wrażenia: Kremu używałam głównie do rąk i do ciała. Ładny, dość intensywny zapach. Przypomina mi masło kakaowe z Ziaji. Konsystencja jest przyjemna a zarówno lekka, nie jest tłusta, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Zapach zostaje na skórze do godziny i pięknie unosi się w pomieszczeniu. Nie brudzi ubrań. Nawilżenie w przypadku mojej problematycznej skóry nie jest spektakularne. Skóra jest gładka i nawilżona przez około 6-8 godzin, później wszystko wraca do normy. Efektu odżywienia nie zaobserwowałam. Produkt jest bardzo wydajny, bo wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć całe ciało. Największe opakowanie starczyło mi na 3 miesiące regularnego stosowania. Jest to dobry produkt, ale nie dla mojego typu skóry. Na pewno nie sięgnę po kolejne opakowania tego kremu, ale warto go przetestować.

Kremy i balsamy Avon to coś, czego potrzebuje każda kobieta!

Tak jak uważam, że kolorowka od Avon jest nieudana, tak balsamy maja jedne z najlepszych na rynku w tak korzystnych cenach!

Ten balsam zastąpił w mojej szafce masło kakaowe z Ziaji, bo jest lepszy. Pachnie bardziej intensywnie, a mam słabość do czekoladowo-kakowych aromatów. Zapach utrzymuje się bardzo ale to baaaardzo długo na ciele.
Balsam jest bardzo gesty, zbity, przez co cienka warstwa wystarczy aż nadto. Dzięki temu jest nie tylko świetnym zapachem, ale jest też bardzo wydajny! Pozostawia skórę gładka, nawilżona, jędrna, powiedziałabym, że wręcz apetyczną.
Uwielbiam stosować go na całe cialo zimą, a następnie wskoczyć w szlafrok i pod kocyk.

Cocoa butter rich cream do twarzy, rąk i ciała

Bardzo polecam ten produkt, ponieważ szukałam czegoś takiego co odpowiednio nawilży moją skórę, która niestety bardzo się przesusza, a co za tym idzie staje się podatna na wszelakie urazy. Dzięki niemu moja skóra stała się nawilżona, a do tego zapach taki uspokajający (ja akurat wybrałam kakao).

Bardzo dobry

Balsam z wielorakim zastosowaniem, przeznaczony do skory całego ciała, twarzy i rąk. Opakowanie dość duże za bardzo dobrą cenę katalogową. Bardzo fajnie się go rozprowadza, dość szybko się wchłania i na długo wystarcza. Jest gęsty więc i wydajny chociaż może też w zależności od tego jak kto go używa (ja smarowałam nim ciało wieczorem). Jeśli chodzi o zapach to niekoniecznie mi się spodobał ale zależy co kto lubi. Jest dość intensywny i nie wiem czy bardziej kakaowy czy czekoladowy, ciężko mi zdefiniować, jednak bardzo długo utrzymuje się on na skórze. Jeśli chodzi o efekty to daje radę, w miarę dobrze nawilża ale są lepsze produkty, przynajmniej dla mojej skóry.

Jest okej!

Duże pudełeczko za niewielką cenę (w promocji, oczywiście). Zapach, niekoniecznie czekoladowy, bardzo ładny.
Ładnie i szybko się rozprowadza po ciele, niestety długo się wchłania.
Jest bardzo wydajny. Nawilżenie jest, aczkolwiek znam kremy, które potrafią zdziałać więcej.

Obłędny zapach!

Zacznę od początku. Dostajemy 400 ml produktu, w bardzo zgrabnym pudełeczku, które jest bardzo ładne, poręczne i wygodne w użyciu. Po otwarciu najpierw czujemy zapach. Tak cudowny kakaowy zapach. Po wmasowaniu w ciało, pozostaje on bardzo długo na ciele. Zazwyczaj smaruje się wieczorem, przed snem i rano wciąż czuję to masło na sobie. Już nie tak intensywne, ale wciąż wyczuwalne. Przechodząc dalej do omawiania produktu warto też zwrócić uwagę na jego konsystencję. Masełko jest gęste i pozostawia na skórze jedwabistą poświatę. Dobrze się wchłania. Jedynym minusem dla mnie jest wydajność, ponieważ używam go od niecałego miesiąca a za chwilkę będzie widać denko. Przez swoją konsystencję okazuje się być mało wydajany jednak za tę cenę nie ma co wymagać :)

Przyjemny balsam/krem

Cena:
Krem zawsze kupuję gdy jest na niego promocja, wtedy naprawdę się opłaca ;)

Zapach i konsystencja:
Zapach jest lekko kakaowy, bardziej słodki, z nutami czekolady. Ogólnie całkiem przyjemny i umilający aplikację. Konsystencja dość lekka, łatwo się rozprowadza. Zamknięty w słoiczku - jak dla mnie ogromną zaletą jest to, że nie trzeba się męczyć i rozcinać butelki czy tubki, by zużyć produkt do samego końca.

Działanie:
Balsam dość szybko się wchłania, nie zostawia tłustej powłoki. Skóra po jego użyciu jest mięciutka i gładka, dobrze nawilżona.

Wniosek:
Bardzo dobry balsam w przystępnej cenie!

Mieszane uczucia

Krem kupiłam na promocji w Avon z racji dużego opakowania i niskiej ceny. Pierwsze wrażenie było raczej pozytywne z uwagi na przyjemny zapach. Krem dobrze nawilża i odżywia cerę, działania regenerującego nie zauważyłam. Moja skóra była miękka, przyjemna w dotyku, lecz po dłuższym czasie użytkowania na twarzy zaczęły pojawiać się niechciane krostki. Konsystencja kremu jest delikatna, szybko wchłania się w skórę i nie pozostawia tłustego filtru. Produkt jest bardzo wydajny, starcza na kilka miesięcy.

Dobry na codzień

Krem bardzo mi się podoba, jest lekki przez co szybko się wchłania nie pozostawiajac tłustego filtru na skórze. Skóra jest po nim gładka, miękka i nawilżona. Zapach jest bardzo ładny, nie przytłacza. Niestety nie utrzymuje sie na ciele. Można go poczuć tylko w pojemniczku.

dobry produkt

Pięknie pachnie z resztą jak cała seria z masłem kakaowym. Do twarzy nie używam gdyż słabo się wchłania i lepi się ale do rąk i ciała jak najbardziej. Nawilża otulając delikatnym zapachem , nie uczula i nie podrażnia. Dodatkowo jest w niskiej cenie jak na tak dużą pojemność

Bardzo dobry

Jeśli chodzi o nawilżanie od Avon to zazwyczaj jestem niezadowolona. Jednak ten kakaowy krem okazał się na prawdę dobry. Tak samo jak jego brat krem do rąk- cudo, którego kolejne opakowanie jest u mnie w użytku.

Konsystencja: jest bardzo leciutka, wchłania się w mgnieniu oka pozostawiając gładką skórę.

Działanie: stosowany codziennie po prysznicu zapewnił gładką, miękką, bardzo przyjemną w dotyku skórę. Utrzymywał nawilżenie do kolejnego prysznica. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się wiele, ponieważ zazwyczaj każdy balsam czy krem do ciała od Avon mnie zawodził, nie nawilżał, wysuszał itp. Ten sprawił, że mam ochotę sięgnąć po inne krem z serii Care a po ten z pewnością sięgnę nie raz!

Zapach: troszeczkę zbyt mocny, ale na zimę okej, ulotny po chwili.

Opakowanie: wygodny słój, solidny, wygodny w użytku.

Plusy:
- nawilża, wygładza, zmiękcza skórę
- wydajny
- szybko się wchłania
- konsystencja nie jest tępa

Minusy: brak.