Garnier, Bio, Fresh Lemongrass Detox Gel Wash (Detoksykujący żel myjący z trawą cytrynową))

Certyfikowany detoksykujący żel myjący wzbogacony olejkiem eterycznym z trawy cytrynowej zapewnia głębokie, a przy tym delikatne oczyszczenie. Stosowany w połączeniu z gąbką Konjac usuwa nadmiar sebum i zanieczyszczenia z całego dnia, delikatnie złuszczając skórę i widocznie poprawiając jej wygląd. Stosuj rano i/lub wieczorem dla efektu oczyszczonej i gładkiej skóry. Ten duet jest na tyle delikatny, że nadaje się do codziennego stosowania.

DLA SKÓRY NORMALNEJ I MIESZANEJ
Zapach w 100% pochodzenia naturalnego.

Garnier BIO to nowa, unikalna gama posiadająca certyfikat ekologiczny COSMOS ORGANIC przyznawany przez ECOCERT®. Wszystkie formuły są wegańskie.

Doskonale oczyszcza skórę!

Żel Garnier Bio z trawą cytrynową trafia do moich pielęgnacyjnych ulubieńców. Dlaczego? Przede wszystkim dobrze oczyszcza skórę, nie wysusza jej, jest baaardzo wydajny i ma genialny zapach. Używam go codziennie podczas wieczornego demakijażu, najczęściej razem ze szczoteczką Foreo. Delikatnie się pieni, a żelowa konsystencja pozwala szybko rozprowadzić go na twarzy. Opakowanie jest bardzo wygodne, dozuje odpowiednią ilość produktu. Dla suchej skóry - bajka!

Redakcja Wizaz.pl (Olga)

Dobry zel

Wspanialy zapach! Mozna sie poczuc jak w innym swiecie. Dobrze zmywa. Nie wysusza skory i nie podraznia. Nie slizga sie podczas mycia. Naprawde godny polecenia zel!

Perełka!

Jak tylko zobaczyłam serię Garnier Bio w drogeriach od razu się w niej zakochałam! Jako, że ceny tych kosmetyków nie należą do najniższych, poczekałam na promocję i dorwałam żel za 18 zł.

Opakowanie jest prześliczne, ma bardzo ładną szatę graficzną, która mówi nam, że mamy do czynienia z kosmetykiem naturalnym. Buteleczka jest podłużna z dozownikiem-pompką. Pojemność żelu to 150 ml.

Aplikacja żelu jest bardzo przyjemna. Aby umyć twarz, wystarczy odblokować dozownik i nacisnąć pompkę. Na cała twarz starcza naciśnięcie jeden raz, przez co kosmetyk jest bardzo wydajny, pomimo swojej niewielkiej pojemności.

Żel jest przezroczysty i bezbarwny, ale ma jakby aksamitną Formułę - bardzo przyjemnie się nim myje twarz. Zapach niestety nie należy do najładniejszych - jest to trawa cytrynowa, aczkolwiek jest on sztuczny i chemiczny. Na szczęście nie jest wyczuwalny na twarzy po zmyciu kosmetyku.

Skład jest delikatny i naturalny, bardzo duży plus dla drogeryjnej marki, oby tak dalej. Również opakowanie z recyklingu to super sprawa! Zwracam dużą uwagę na takie rzeczy, firma wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom świata i kobiet.

Żel jest fantastyczny zarówno do stosowania rano, jak i wieczorem. Rano świetnie pozbywa się nocnego sebum i zanieczyszczeń, nie powodując zaczerwienień ani uczucia ściągniętej skóry. Wieczorem świetnie domywa resztki makijażu. Żel bardzo delikatnie, ale skutecznie i dokładnie domywa twarz. Nie powoduje uczucia ściągnięcie ani nie wysusza twarzy. Moja mieszana i naczynkowa cera bardzo się z nim polubiła, ponieważ nie powoduje dodatkowych zaczerwienień i nie podrażnia. Delikatnie domywa sebum, nie tworzy suchych miejsc na twarzy.

Jest bardzo wydajny dzięki skutecznemu dozownikowi. Cena regularna jest dosyć wysoka, ale po promocji nie jest już tak źle. Generalnie super produkt i fajny skład!

Wspaniale orzeźwiający

Żel zamknięty w smukłej, wygodnej butelce z pompką. Jest to produkt vegański o 100% naturalnej formule zapachowej. Zawiera certyfikowane organiczne ekstrakty roślinne takie jak bio olejek z trawy cytrynowe, woda organiczna z chabru i gliceryna roślinna.

Pierwsze co uderza po otwarciu buteleczki to niesamowity świeży cytrynowo ziołowy zapach. Uwielbiam go! To od rana prawdziwy zastrzyk energii. Żel dobrze się pieni i wyraźnie odświeża skórę. Moja skóra nie jest wrażliwa ani skłonna do podrażnień ale po intensywnym zapachu spodziewałam się mocnego działania, a tymczasem jest ono skuteczne ale delikatne i wręcz kojące dla skóry.

Po zastosowaniu skóra jest gładka, miękka i oczyszczona ale przy tym nie czuję ściągnięcia czy podrażnienia.Używałam jednocześnie toniku i kremu normalizującego dla cery normalnej i mieszanej i już po kilku dniach widzę poprawę jeśli chodzi o wydzielanie sebum i rozszerzone pory. Różnicę widzę szczególnie rano w strefie "T" bo z nią mam największy problem i ta okolica przetłuszcza mi się najbardziej.

Na plus także opakowanie żelu - z wygodną pompką i z plastiku pochodzącego z recyklingu i nadające się do ponownego przetworzenia. Żel nie jest drogi i jest wydajny. Na prawdę świetny produkt.

Jak najbardziej olej

✔️Zamknięcie on/off z pompka
✔️Zapach Orzeźwiający
✔️Wydajny
✔️Dobrze oczyszcza i Koi skórę
✔️Nie przesusza
✔️Nie daje uczucia ściągniecia
✔️Dobrze rozprowadza się po twarzy
✔️Orzezwia skórę

Świetny

Polecam, spełnia swoją funkcję. Jest bardzo wydajny - jedna aplikacja wystarcza, by umyć dokładnie cała twarz. Dobrze się pieni i, jak dla mnie, intensywnie pachnie. Jestem zadowolona.

przyjemne oczyszczenie

Twarz myję nim codziennie wieczorem od około 2 tygodni. Zaczynając go stosować byłam pełna nadziei że poradzi sobie z moim problemem otwartych porów i jednocześnie nie pogłębi problemu mojej suchej skóry. Niestety w tym zestawieniu to nie jest łatwe, ale ten żel świetnie sobie z tym poradził. Przyznam, że jak na razie jestem bardzo zadowolona i widać już pierwsze efekty jednocześnie nie wysuszył mojej skóry. Opakowanie ma dozownik (pompkę) którą można nabrać odpowiednią ilość żelu - jedno wciśnięcie to jedna porcja która pozwala mi umyć dokładnie całą buzię. Podoba mi się jego duża wydajność.

Bardzo polubiłam

Uwielbiam zele do mycia twarzy i zdecydowanie wole wybierac je niz plyny micelarny. W bardzo szybki i prosty sposob oczyszcaja skore twarzy. Żel garniera bardzo dobrze oczyscil moja skore nie tylko z makijazu ale i zanieczyszczen z powietrza. Skóra naprawde byla czysta i czuc bylo świezosc. Żel ba przyjemna konsystencje, dobrze sie pieni i jak dla mnie ma przepiekny zapach trawy cytrynowej. Moze troche zbyt intensywny, ale nadal piekny. Świetnie sprawdzil sie przy mojej skorze ostatnio mieszano/tlustej z licznymi iedoskonalosciami. Nie podraznial dodatkowo skóry za co duzy plus i lekko ja matowił. Naprawde do mycia skóry twarzy idealny.
Zel ba bardzo ladne i praktyczne opakowanie. Pompka bardzo fajna, nie zacina się i mozna zaaplikowac odpowiednia ilosc zelu w higieniczny sposob.
Sam skład naprawde fajny, powiewaz są to skladniki pochodenia naturalnego. Jak producent zapewnia, produkt jest wegański i posiada na to certyfikat wiec duzy plus, a samo opakowanie nadaje sie od ponownego recyclingu wiec dzieki temu mozemy dolozyc cegielkie do dbalosci o srodowisko.

Doskonale oczyszcza skórę!

Redakcja Wizaz.pl (Olga)

Super

Jeden z moich ulubionych żeli do twarzy. Jest bardzo wydajny , dobrze oczyszcza skórę i o dziwo radzi sobie z wodoodpornym makijażem. Bardzo fajna konsystencja i skład. Ładnie pachnie . Na pewno kupię to po raz kolejny.

Delikatny żel do codziennego stosowania

Ten żel przy mojej mieszanej cerze sprawdził mi się świetnie. Delikatnie, ale skutecznie mył skórę twarzy z pozostałości po demakijażu. Nie pozostawiał uczucia ściągnięcia skóry po umyciu, co bardzo cenię w tego typu kosmetykach. Pozostawiał skórę oczyszczoną i matową z delikatnym uczuciem nawilżenia. Ma dosyć intensywny orzeźwiający zapach, co przypadło mi do gustu. Jest w formie nieco rozwodnionego, lekkiego żelu.
Opakowanie z pompką jest bardzo praktyczne, dozuje odpowiednią ilość produktu, lecz niestety plastikowe.
Podsumowując jest to fajny, delikatny żel, który z powodzeniem nadaje się do codziennej pielęgnacji cery.

recenzja żelu

Żelu myjącego używam zarówno gdy zmywam makijaż po całym dniu jak i w codziennej pielęgnacji . Bardzo skutecznie zmywam nim makijaż . Wpływa on na lepszą gładkość i sprężystość mojej skóry po jego zastosowaniu

Świetny ale...

Żel nie pozostawia w działaniu nic do życzenia, ładnie się pieni, dokładnie oczyszcza, lecz jego zapach... Skutecznie zniechęci mnie do zakupu tego żelu w przyszłości, lecz kwestie zapachowe zależą od gustu :)