Wibo, Chrome Drops, Liquid Illuminator (Płynny rozświetlacz do twarzy (nowa wersja))

Wersja ze zmienionym składem. Płynny rozświetlacz do twarzy i ciała skomponowany z idealnie dobranych do siebie odcieni drobinek dopasowujący się do każdego typu karnacji. Płynna formuła zapewnia trwałość i komfortową aplikację bez pozostawienia efektu tłustego filmu. Nadaje skórze i twarzy świetliste wykończenie. Idealnie sprawdza się w makijażu techniką STROBING.
Oprócz walorów estetycznych gwarantuje również głęboką pielęgnację. Dzięki zawartości oleju jojoba nawilża i ochrania, tworząc na skórze film ochronny zabezpieczający przed wysychaniem. Składniki pielęgnacyjne nadają skórze miękkość, gładkość i jedwabistość. Uniwersalny perłowy odcień rozświetla i tuszuje wszelkie zaczerwienienia oraz usuwa oznaki zmęczenia. Nadaje cerze trwałego i pięknego blasku.

Skład jest w trakcie moderacji.

• 1: Isododecane, Isoeicosane, Synthetic Fluorphlogopite, Tridecyl Trimellitate, Mica, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Parfum, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, Tin Oxide, BHT, Citronellol, Limonene, Linalol, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 77891, CI 77491. 2: Isododecane, Isoeicosane, Mica, Tridecyl Trimellitate, Synthetic Fluorphlogopite, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Parfum, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, Tin Oxide, BHT, Citronellol, Limonene, Linalol, Alpha-Isomethyl Ionone, CI 77891, CI 77491.

Mały diamencik.

Posiadam nr.2 tego rozświetlacza i choć nie używam rozświetlaczy w płynie to ten maluch mnie zaskoczył. Kupiłam go w promocji podczas wakacji. Nie oczekiwałam cudów. Sprawdził się u mnie bardzo dobrze na opalonym ciele . Na twarzy, trochę za ciężki. Ale idealnie podbija opaleniznę ciała . U mnie sprawdził się w okolicach obojczyka i do zdjęć nóg . Ponieważ, kosmetyk można używać nie tylko na twarzy to do użytku na ciało opakowanie trochę za małe ;)

Rewelacyjny rozświetlacz w płynie

Jestem miło zaskoczona z aplikacji tego rozświetlacza. Sądząc po cenie, nie oczekiwalam cudów, a jednak pozytywnie się zdziwiłam. Rozswietlacz swietnie nawilża cerę, ożywia ją i nadaje jej blasku. Delikatne drobinki rozświetlają buzię, tak, że nie wygląda na zmęczoną i szarą. Pięknie mieni się w świetle dnia oraz delikatnie natluszcza twarz za co daje plusa. Zaimponował mi również slodkim zapachem <3. Opakowanie z gumową pompką sprawia, że stosowanie jest łatwe i przyjemne. Jedynym minusem jest jego krótkotrwałość. Juz po kilku godzinach jest widoczny jedynie maly efekt zastosowania. Opakowanie starczy na długo, bo używam niemalże codziennie, a wcale mi go nie ubywa. Na pewno jak się skończy sięgnę po kolejne opakowanie :)

Nie ma szału

Rozświetlacz okazał się ciemny, więc trzeba go nakładać w mikroskopijnych ilościach. Ma fajną, wygodną szklaną butelkę i pipetę. Ładnie mieni się w świetle. Jednakże nie jest to to, czego oczekiwałam.

Do ciała ok, do twarzy się nie nadaje

OPAKOWANIE
Szklana, mała buteleczka z pipetką, dobrze się zakręca. Nie ma z nią żadnych problemów

KONSYSTENCJA
Bardzo płynna, bogata w drobiny brokatu, odcień złoty

EFEKT
Nałożony na twarz wyglądał bardzo nienaturalnie, nie nadaje się dla osób początkujących, trzeba nauczyć się z nim odpowiednio współpracować.
Jest bardzo brokatowy. Po kilku godzinach od nałożenia miałam wrażenie, że pozostały już jedynie drobinki na twarzy, które niestety w bardzo szybkim tempie roznoszą się po twarzy co wygląda bardzo nieestetycznie.

Nałożony na ciało daje radę. Bardzo ładnie mieni się w słońcu. Ze względu na swój złotawy odcień pięknie podkreśla opalenizne. Tutaj już nie przeszkadzają mi drobinki, które również się roznoszą, bo wygląda to bardzo ładnie, pięknie rozświetla skórę i daje dość naturalny efekt mokrej skóry.

Podsumowując o ile stosujemy ten produkt na skórę ciała powinniśmy być z niego zadowoleni, natomiast nie nadaje się na twarz gdzie mienienie się jakbyśmy właśnie zostali obsypani brokatem nie jest pożądane.
Jest to poprawny produkt, który polecam jedynie tym osobom, które mają już doświadczenie w obsłudze tego typu produktów

Rewelacja

Kupiony w rossmanie za śmieszne pieniądze na promocji. Przy czym nie wpływa to na opinie! Polecam głównie komis kto nie chce wydawać po prostu mnóstwa pieniędzy na produkty od których nie wymaga spektakularnego efektu! Jednak jest różnica pomiędzy tymi za 150 zł, nei ma się co łudzić kochane.

Zacznę od tego że jest zamknięty w małej eleganckiej buteleczce, konsystencja jest dość rzadka przez co fajnie się nakłada. Pigmentacja średnia ale delikatna i widoczna zarazem. Odcień bardzo przyjemny i słodki. Z pewnością doda uroku jeśli zaaplikuje się go na twarz. Pipeka barszo precyzyjna przez co ułatwia aplikacje. Ogólnie wszystko na plus i śmiało można go stosować na ciałko kobitki!

Świetna jakość za niską cenę

Zakupiłam go w Rossmannie na promocji za około 7 zł. Zawsze chciałam przetestować płynne rozświetlacze ale raz zraziłam się Miracle Glow Pro Illuminator od Max Factor i stwierdziłam, że już nie dam tyle pieniędzy za kosmetyk który daje dużo gorszy efekt od typowych rozświetlaczy w kamieniu.

Efekt jaki udało mi się uzyskać dzięki Wibo Chrome Drops jest o niebo lepszy od Max Factor a produkt kosztuje 6 razy mniej!

Po pierwsze konsystencja jest rzadka, nielepiąca dzięki czemu bardzo łatwo się rozprowadza. Produkt jest bardzo wydajny ponieważ malutka kropla spokojnie starczy na jednorazową aplikację. Kolejnym plusem są kolory. Szampański - idealny na zimę lub na cały rok dla osób o jasnej cerze i złoty - na lato lub dla osób o ciemniejszej karnacji. Ja postawiłam na szampański i jestem zachwycona. W porównaniu do rozświetlaczy w kamieniu, produkt jest bardzo intensywny i czasem kropla odmierzona pipetką to za dużo wiec ja odmierzam kroplę na dłoń a potem delikatnie i stopniowo nakładam na twarz i blenduję gąbeczką. Rozświetlacz świetnie sprawdza się na ciele, np. na dekolcie, obojczykach.

Efekt jaki nim uzyskamy to przepiękna tafla. Co dla mnie ważne, produkt nie rozpuszcza ani nie ściera makijażu pod nim. Nie zostawia również tłustej warstwy. Trwałość jest bardzo dobra, wytrzymuje cały dzień. Bałam się, że tani produkt może podrażnić moją wrażliwą cerę ale nic takiego się nie dzieje a używam rozświetlacza już od ponad miesiąca. Polecam jako świetną alternatywę dla droższych rozswietlaczy gdyż jakościowo wcale od nich nie odbiega.

Świetny!

Jedyny rozświetlacz w płynie który skradł moje serce, ładnie świeci i wygląda na skórze, ma subtelny zapach. Cenowo nie jest drogi, dostępny dla każdej kieszeni. Dostępny w 2 wariantach

Delikatny efekt

Rozświetlacz nr 1 ma odcień różowo-szampański, a nr 2 jest typowo złoty. Oba dają efekt bardzo delikatnego rozświetlenia. Nakładane na twarz nikną. Lepiej utrzymują się na ciele, ale zmieszanie ich z jakimkolwiek balsamem do ciała sprawia, że na skórze stają się w zasadzie prawie niewidoczne.

Mega błysk

Przed przetestowaniem tego kosmetyku używałam jedynie rozświetlaczy kompaktowych. Skuszona zachętami koleżanki wypróbowałam Wibo Chrome Drops.
Cena tego kosmetyku jest rewelacyjna – na promocji zapłaciłam za niego jakieś 8zł.
Zacznę od napigmentowania. Jest ono nieziemskie. Wystarczy odrobina produktu, by wykonać makijaż. Używając za dużo można się skrzywdzić :D Trwałość również super, bez problemu trzyma się na skórze przez cały dzień.
Jedyny minusik jest za aplikator – z pipetki wylewa się za dużo produktu, a co za tym idzie opakowanie bardzo się brudzi.
Rozświetlacza używam nie tylko do twarzy – pięknie wygląda na obojczykach. Super sprawdzi się, gdy dodamy kropelkę do balsamu. Skóra będzie cudownie błyszczeć.

zgrał się ze mną :)

Rozświetlacz od Wibo jest moim pierwszym rozswietlaczem w płynie. Zakupiłam go w Rossmanie za niecała dyszkę.
Do zakupu skłoniła mnie ta mała urocza szklana buteleczka.
Konsystencja bardzo płynna, po wsmarowaniu pięknie się błyszczy, wyglada to naprawdę pięknie.
Nakładam na kości policzkowe i rozprowadzam gąbeczka. Efekt pozostaje przez długi czas, tzn nie ściera się, nie zanika, nie waży.

Czadowy na lato

Plusy
BARDZO intensywny blask
uniwersalne kolory
podkreśla opaleniznę
wystarczy niewielka ilość, aby osiągnąć dużą intensywność blasku
wydajność
cena

Minusy
intensywna baza kolorystyczna, przy złym dopasowaniu do koloru cery, może się mocno odcinać

boski

Już od dłuższego czasu szukałam idealnego rozświetlacza w płynie i wybrałam właśnie ten ze względu na cenę i pozytywne opinie. W sklepie nie wydawał się super szałowy i obwiałam się że będzie zbyt delikatny, jednak na twarzy robi piękną tafle, można go bez problemu stopniować i jest przecudny. Posiadam kolor 01, czyli srebrno różowawy, odcień 02 wydawał się lepszy dla trochę bardziej opalonych. Narazie użyłam go tylko raz ale na twarzy wygląda niesamowicie. Polecam