Soraya, Tahiti Bronze 3 Step Tan Ritual, Samoopalacz do ciała ciemna karnacja

Soraya, Tahiti Bronze 3 Step Tan Ritual, Samoopalacz do ciała ciemna karnacja

Balsam do ciała Tahiti Bronze dzięki zawartości zaawansowanych składników samoopalajacych pozwala uzyskać efekt równomiernej, stopniowej opalenizny juz po 1 godzinie. Wzbogacony o olejek Monoi, pozyskiwany z kwiatów Gardenii Tahitanskiej, pozostawia rajski zapach na skórze. Monoi: Drogocenny olejek Monoi jest ceniony przez mieszkańców Tahiti za swoje własciwosci nawilżające. Kokos: Odżywczy olejek kokosowy zapobiega wysuszaniu skóry. Kukurydza: Skrobia kukurydziana to certyfikowany składnik, który pomaga otrzymać efekt stopniowej, naturalnej opalenizny.

olejek
100 – 250ml
koloryzujące, nawilżające
w tubie

Produkt fajny - zapach niekoniecznie...

W ostatnim czasie pojawiła się taka oto nowość w drogeriach stacjonarnych, a z racji tego, że jestem fanką wszelkich tego typu produktów i nie lubię leżeć na słońcu postanowiłam go wypróbować.
Produkt jest w dwóch wersjach - do jasnej oraz średnio/ciemnej karnacji - mój wybór padł na ten ciemniejszy.

Na początku aplikacji pachniał bardzo ładnie takimi egzotycznymi owocami - trochę przypominał mi zapach gumy balonowej i nawet się zauroczyłam
Przed nałożeniem wykonałam dokładny peeling ciała

Produkt nie pozostawił smug, zacieków, a efekt widoczny był po około godzinie.
Poza efektem ciemniejszego koloru moja skóra zaczęła wydzielać dość nieprzyjemny zapach takiej spalenizny - typowego samoopalacza i to dość intensywnie. Dlatego musiałam zmyć produkt i dlatego odejmuję gwiazdki.

Cena około 20zł - jeśli szukacie szybkiego efektu i nie przeszkadza wam ten dziwny zapach, który pojawia się po jakimś czasie to polecam.
Mi osobiście nie przypadł do gustu - zapach jest za intensywny i obawiam się, że otoczenie też go czuje....