KWC LogobyWIZAŻ logo
Maseczki w płachcie

Avon Care, Rose Radiance Sheet MaskRozjaśniająca maseczka w płachcie z ekstraktem różanym

3,3 na 511 opinii

Kupi ponownie: 27% osób
    Smerfeta83
    2 kwietnia 2020 o 9:16
    2 / 5
    Przeciętna maseczka o delikatnym zapachu
    Z marka Avon znam się od czasów liceum i kupuje od nich głównie szminki kredki,lakiery bo uważam że są fajne i godne polecenia. Przeszłam też etap fascynacji maseczkami Planet Spa. Pielęgnacje typu kremy, balsamy omijam bo wiem że składy nie są fajne a moja skóra jest wymagająca. Maska była na wyprzedaży za 3,99 zł więc stwierdziłam że spróbuje *Opakowanie standardowe , z rysunkiem kwiatu róży , łatwe do otwarcia nawet bez nożyczek. *Płachta jest miękka i dobrze dopasowana, jedna z lepszych wykrojem jakie miałam .Otwory na oczy i usta nie za duże, boki dobrze przylegają. *Zapach delikatnie różany ale nie mdły-ogólnie to nie jestem fanką róży w kosmetykach. Hydrolat różany odrzuca mnie swoim zapachem ale używam tylko dlatego że dobrze działa na moja suchą skórę z przebarwieniami *Tkanina jest mocno nasączona nawet za bardzo. Pierwszy raz się spotkałam z problemem kapania esencji i ściekania jej po szyi. Nawet bluzka była mokra przy dekolcie.Zawsze delikatnie odsączam maskę przed wyjęciem ale w tym przypadku płynu jest tak dużo że wystarczy nawet na wsmarowanie w szyje i dekolt. *Skład jest bardzo zły i ubogi. Na drugim 3 miejscu phenoxyetanol, na czwartym donor formaldehydu a składniki roślinne na końcu Byłam tego świadoma że Avon ma kosmetyki ze złym składem(ale nie sądziłam że z aż tak tragicznym) Trzymałam ją na twarzy ok. 25 minut. Nie spadała i nie przesuwała się a ja zawszę chodzę z maską i wykonuje różne domowe czynności.Nie mam czasu leżeć pól godziny i się delektować chwilą relaksu ,bo dziecka zawsze potrzebuje w tym czasie czegoś :) (Radzę założyć jakąś stara bluzkę bo na pewno będzie mokra od kapiącej esencji) W okolicach nosa gdzie skóra była podrażniona od kataru czuła lekkie pieczenie więc w przypadku uszkodzonej skóry radzę uważać Na początku skóra jest klejąca w dotyku ale płyn wchłania się do matu. Niestety czuć lekkie ściągnięcie i wyczuwa się podczas ruchu mięśniami twarzy że taka zaschnięta warstewka jest na powierzchni .Mam wrażenie że to ta powłoka tak odbija światło że widzimy efekt rozświetlenie Skóra nie jest nawilżona ,może lekko rozświetlona ale minimalnie. Maseczka nie spełniła obietnicy producenta.Jej działanie bardzo słabe. Ode mnie brawo za dobrze skrojona tkaninę -to największy plus tego produktu w moim odczuciu
    Zalety:
    • Plusy
    • -cena na wyprzedaży
    • - zapach
    • -delikatna tkanina
    • -dobrze wycięta płachta
    • -lekkie rozświetlenia
    • - nie zapycha
    Wady:
    • Minusy
    • -za duża ilość esencji
    • -skład
    • -brak nawilżenia
    • -nieprzyjemne ściągnięcie skóry
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Kupił/a w:U konsultantki

20 osób uznało tą opinię za pomocną
    Karolinarrr
    23 marca 2020 o 18:16
    3 / 5
    Nie za bardzo przypadła mi do gustu
    Używam dość wielu maseczek w płachcie i je najbardziej lubie. Skusiłam sie na nią i nie jestem nią jakoś zachwycona. Moim zdaniem cena jest wygorowana, bo nie spełnia swoich zadań. Sama plachta jest nawet dobrze wycięta, tylko jest za duża na moja twarz. Nastepne co się rzuca w oczy to to, że jest bardzo nasiąknięta esencja. Cała byłam nią umazana i się lepiłam. Skóra może była rozświetlona, ale nawilżona na pewno nie. Czułam uczucie ściągnięcia. Zapach maseczki jest przyjemny różany. Raczej do niej nie wrócę.
    Zalety:
    • - zapach różany
    • - cera po uzyciu jest rozświetlona
    Wady:
    • - cena, produkt nie spełnia oczekiwan
    • - nie nawilża
    • - czułam uczucie ściągnięcia
    • - za dużo esensji, leje się po całej twarzy
    • - jest za duża na moja twarz
    Używa produktu od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    Sayurihatun
    23 sierpnia 2019 o 13:52
    3 / 5
    Dosyć przeciętna maska
    Zakup powodowany bardziej ciekawością niż realną potrzebą. Nowy produkt, który dopiero wszedł do sprzedaży, więc może okaże się czymś ciekawym. Trzy warianty, wybrałam akurat ten. Pozostałe już chyba sobie odpuszczę, bo ta sprawdziła się wybitnie przeciętnie, szczególnie ze względu na komfort używania. Przy okazji nie robi też nic specjalnego, więc więcej się już nie spotkamy.
    Zalety:
    • Przyzwoita cena.
    • Ładna szata graficzna opakowania, łatwe otwarcie.
    • Przyjemny zapach esencji.
    • Nawet nieźle skrojona płachta, dobrze przylega do twarzy.
    • Trochę nawilża, trochę łagodzi, trochę rozświetla, wszystkiego po trochu, jednak niczego porządnie.
    Wady:
    • Za dużo esencji w opakowaniu, dosłownie z niego cieknie.
    • Odrobinę za małe otwory na oczy.
    • Z płachty dosłownie cieknie, skapuje, pierwszy raz coś takiego widziałam. Musiałam z nią leżeć, a i tak część esencji znalazła się na moich włosach i szyi.
    • Słabe efekty.
    • Uczucie podrażnienia od razu po nałożeniu płachty.
    Używa produktu od:tydzień
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    Bhanuni12
    24 lutego 2021 o 16:50
    1 / 5
    średnio
    Miałam dwie te maseczki, gdy trzymałam ją na twarzy czułam lekkie mrowienie, gdy zdejmowałam mrowienie ustawało. Jeśli chodzi o działanie to nie zauważyłam żadnej zmiany po zastosowaniu. Skóra była nadal sucha (po peelingu). Zapach jest chemiczny. Nie polecam tej maseczki, nie jest droga bo w promocji można ją kupić za 5,99 ale szkoda na nią kasy bo nie ma działania, lepiej dodać kilka złotych (od 6,99 w promocji) i w avon wziąć maseczki z planet spa. Przynajmniej są lepsze i na kilka razy więc według mnie mega różnica :)
    Używa produktu od:tydzień
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:U konsultantki

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Wiola435
    9 sierpnia 2020 o 10:36
    4 / 5
    Bez szału
    Mam cerę mieszaną. W maskach szukam przede wszystkim oczyszczenia i nawilżenia. Tutaj miałam nadzieję że chociaż będzie miało różany zapach który uwielbiam. Niestety zapachu nie miało takiego jakiego bym sobie życzyła. Jednak delikatnie nawilżył moja skórę. Ponadto produktu jest dość duzo więc można spokojnie po ściągnięciu nałożyć na samą skórę i to dość obficie. Przyjemna i jeśli będzie w fajnej cenie to jeszcze do niej wrócę.
    Używa produktu od:miesiąc

0 osób uznało tą opinię za pomocną