NYX Professional Makeup, High Glass Face Primer (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Luksusowa, lekka baza wzbogacona masą perłową odbijającą światło, aby stworzyć iluzję przezroczystej szklistej skóry. Stwórz idealną bazę z High Glass Primer, aby uzyskać doskonały wygląd przez cały dzień. Ten produkt jest pierwszym krokiem w trzystopniowej ofercie High Glass marki NYX Professional Makeup. Baza nadaje jedwabiste uczucie i jest nakładana w celu zapewnienia świeżego i zdrowego wyglądu.

Może być stosowana samodzielnie lub pod podkład, aby zwiększyć jego trwałość. Nadaje również piękny blask. Tworzy świetną bazę i nadaje skórze świeży i zdrowy wygląd.

Odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Odpowiednia do większości karnacji i wszystkich rodzajów skóry.

bazy pod makijaż twarzy
rozświetlające, przedłużające trwałość makijażu
w tubie

Baza mojego życia

Rozświetlająca baza pod makijaż to pierwsze element zestawu marki NYX mający nadawać efekt Glass Skin jaki miałam możliwość testować z ramienia klubu Recenzentki. Serdecznie dziękuje za tą możliwość . O koreańskim efekcie Glass Skin usłyszałam już jakiś czas temu i byłam bardzo ciekawa jak taki efekt będzie wyglądał na mojej mieszanej cerze . Po tygodniowym teście jestem wprost zachwycona , a baza to jeden z moich całkowitych ulubieńców jeśli chodzi o ten test.

Jest opakowana w miękką czarną tubę. Stylistyka opakowań NYXa bardzo mi się podoba - jest prosta a przy tym charakterystyczna i po prostu ładna. Miękką tubę zabezpiecza dobrej jakości zatyczka z którą nie musimy się siłować. Aplikator bazy ma kształt dziubka - idealnie dozuje się przez niego bazę , nic się od produktu nie zacina.

Testuję odcień nr 01 MOONBEAN . Do mojej jasnej ale nie bladej karnacji jest to odcień po prostu idealny . Taki złocisty , jasny po prostu piękny. W bazie nie wyczuwam żadnego zapachu a jej konsystencja jest mimo że kremowa to bardzo lekka w rozprowadzaniu. Ja tą bazę aplikuje dłońmi i ten sposób bardzo sobie chwalę. Na twarzy rozprowadza się bardzo równą warstwą , nic sie nie roluje ani nie grudkuje.

Świetnie rozpromienia twarz nadając świeżości i blasku . Po użyciu twarz jest wygładzona mimo , że baza nie pozostawia żadnej oblepiającej powłoczki. Świetnie rozprowadza się na niej podkład. Baza w żaden negatywny sposób nie wpływa na odcień podkładu i nie powoduje skrócenia trwałości makijażu . A wręcz przeciwnie mam wrażenie , że długość makijażu to ona delikatnie przedłuża. No i jeszcze to delikatnie wygładzenie które daje połączone z efektem rozpromieniającym jest czymś czego ja w bazach pod makijaż poszukuje. Uwielbiam taki efekt . Nawet na mojej cerze mieszanej nie zauważyłam by baza powodowała szybsze wyświecanie się strefy T. Mój makijaż w ciągu dnia ani nie schodzi z twarzy , nie ciastkuje się , nie warzy .

No to czego ja mogę się czepić ?? Ano nie mam czego . Jest świetna. Rozpromienia , wygładza , przedłuża trwałość makijażu a do tego nie uczula , nie podrażnia i nie zapycha porów.

Uwielbiam . Z pewnością kupię ponownie .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nie zamienię jej na żadną inną

Tym razem w moje ręce wpadła baza pod makijaż High Glass w odcieniu Moonbeam. Powiem szczerze że nie zawsze używam takowej pod podkład, czasem nawet zwykły krem okazywał się lepszy. Tym razem codziennie, sumiennie go testowałam i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolona z efektów.

Opakowanie minimalistycznie, produkt znajduje się w odwróconej tubie o pojemności 30 ml. Czarne opakowanie z białymi napisami i złoto - miedzianym paskiem wókół. Otwierany na zakrętkę ale dzięki swej dobrze dopasowanej sylwetce, dobrze leży w dłonie i wygodnie się otwiera. Konsystencja gęsta, kremowa, aksamitna w dotyku i jasnym zabarwieniu. Lekka formuła bezzapachowa.

Baza jest wydajna i jak na początku myślałam że opakowanie jest zbyt małe, tak teraz twierdzę że spokojnie wystarczy mi na długo. Niewielka ilość produktu wystarczy na całą twarz, dobrze się rozprowadza i wygodnie aplikuje. Można stosować na krem lub samoistnie. Już pierwsze nałożenie pięknie rozświetla twarz i ją nawilża. Doskonale przygotowuje cerę do nałożenia pełnego makijażu. Produkt zdecydowanie zwiększa trwałość makijażu, który cały dzień jest w nienaruszonym stanie i wygląda naturalnie.

Wykorzystując cały zestaw można stworzyć przepiękny i bardzo modny w tym sezonie efekt Glass Skin. Sama baza przygotowuje skórę nawilżając ją, wygładzając i pięknie rozświetlając. Primer sprawia że makijaż się nie roluje i nie tworzą się suche miejsca. Produkt jest lekki, nie zapycha porów i idealnie nadaje się na wiosenny/letni makijaż. Nie powoduje podrażnień ani nie uczula. Bardzo spodobał mi się jego skład, który jest wegański.

Baza pod makijaż spełniła swoje zadanie i nie ma żadnych wad. Daje niesamowite efekty, a ja jestem bardzo z nich zadowolona. Produkt godny polecenia, ja z pewnością nie skończę na jednym opakowaniu.

Bardzo fajna baza

Na pewno jest to produkt który powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce szczególnie przed latem. Baza daje naprawdę mocne Rozsweitlenie skóry ale z lekka letnia opalenizna myślę że będzie to efekt Wow.
Bardzo fajnie wygładza skórę przednalozeniem makijażu. Podkład i puder pięknie sunie po bazie. Baza nie roluje się i nie ściera supet utrzymuje makijaz w ryzach przez caly dzien.
Natomiast boję sie że może lekko zatykac skórę dlatego zostawiam ja na ważniejsze wyjscia niz spacer z psem:)

utrwala i rozświetla

Baza sprawia, że makijaż jest bardzo trwały i wygląda świetnie cały dzień. Baza rozświetla, wygładza i nawilża skórę. Makijaż po całym dniu nadal wygląda świetnie i bardzo świeżo. Produkt jest bardzo wydajny, nie przesusza i nie zapycha porów. Zdecydowanie polecam i na pewno kupię ponownie.

Jak dla mnie efekt głów jest za duzy

Rozswiwtlajaca baza pod makijaż. Baza jest świetnej konsynstencji co jest super rozwiązaniem.Idealnie komponuje się z podkładem super współgra. Wydaje mi się że po nałożeniu tej bazy efekt głów jest stanowczo przesądzony. Zdecydowanie wolę subtelny efekt błysku. Świetnie jednak przedłużała trwałości makijażu. Super się ją nakłada, bo ma taką ciekawa konsystencję, a ja osobiście lubię takie kosmetyki.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobra baza

Dzięki Wizażowi trafiła w moje ręce baza rozświetlająca High Glass. I jak sama nazwa wskazuje - nie jest to na pewno matowa baza, choć do tej pory tylko takie miałam ;)
Wow! Nie spodziewałam się takiego blasku, naprawdę ciekawe wykończenie. Jest to perła, ale taka w dobrym słowa znaczeniu. Bardzo dobrze wpracowuje się w skórę i równomiernie rozkłada.
Choć tego pierwotnie nie widać, to po nałożeniu podkładu jest zauważalna różnica w wygładzeniu - więc tutaj ogromny plus. Przy tym nie zapycha.
Posiadam kolor 1 Moonbeam, jest to neutralny odcień, jako bladzioch nie narzekam. Wydobywa piękny blask skóry, współpracuje także z matującymi podkładami. Bezzapachowy. W składzie bardzo wysoko gliceryna i skwalan. Podoba mi się!

Świetna baza pod makijaż jak również solo

Bazę otrzymałam w ramach testów od wizaż, z czego się bardzo ucieszyłam, ponieważ miałam ją na oku gdy tylko pojawiła się na rynku.
Bazę pod makijaż stosuję codziennie, jako pierwszy krok w makijażu. Aplikacja tej bazy była bardzo przyjemna, łatwo się rozprowadza i nie zostawia smug.
Konsystencja jest lekka, nie zapycha, mimo iż mam skórę mieszaną. Nie tworzy na skórze maski, w ogóle nie czuję że mam na skórze nałożony kosmetyk.
Masa perłowa sprawia, że odbija się światło i sprawia, że skóra wygląda na świeżą i promienną.
Bazę stosowałam pod makijaż, jak również można stosować ją solo. W dni bez makijażu stosowałam bazę, aby wyrównać koloryt skóry i nadać jej zdrowego blasku.
Pozwoliłam przetestować bazę siostrze, która również się zachwyciła i pobiegła do sklepu ją kupić :)
Jest to jedna z moich ulubionych baz pod makijaż i będzie stałym bywalcem w mojej kosmetyczce.

Wygładzenie i blask

Baza posiada lekką, płynną formułę, dzięki czemu bardzo łatwo aplikuje się na twarzy. Jej rozsmarowanie przypomina smarowanie twarzy kremem i jest bardzo przyjemne. Baza stanowi błyszczącą podstawę do nakładanych kosmetyków. Sprawia, że cera staje się jednolita i już posiada blask. Baza jest bardzo lekka, nie zostawia na twarzy tłustej czy lepiej warstwy i doskonale się wchłania. Baza nie roluje się, ani nie powoduje powstawania smug. Kosmetyk sprawia, że cera jest bardziej promienna i przygotowana do kolejnych etapów makijażu. Dzięki bazie twarz jest wyrównana, a makijaż wygląda bardziej nieskazitelnie i gładko, a także dłużej utrzymuje się w dobrym stanie.

Bardzo fajna

Baza fajnie rozświetla twarz i naprawdę wygładza, współgra także z innymi podkładami i co mnie zachwyciło super się na niej trzyma podkład. Mam straszny problem z tym że każdy podkład mi schodzi z nosa, dzięki tej bazie trzyma się na nosie idealnie, jestem nią zachwycona i napewno sięgnę po nią ponownie.

Naprawdę dobra baza!

Tą bazę pod makijaż miałam okazję przetestować dzięki Wizażowi. Przyznam, że wcześniej szukając baz rozświetlających zwykle trafiałam na buble. Ta baza jednak bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Konsystencja produktu jest trafiona w punkt. Opakowanie wygląda bardzo porządnie i elegancko. Produkt wygładza skórę, nadaje jej efekt zdrowego glow i idealnie nadaje się pod makijaż. Baza jest naprawdę warta uwagi.