Yope, Krem do rąk `Mandarynka i malina`

Yope, Krem do rąk `Mandarynka i malina`

Naturalny krem do rąk dla skóry wymagającej nawilżenia. 98% składników pochodzenia naturalnego oraz o niskim stopniu przetworzenia. Duża porcja ekstraktów roślinnych i masła shea. To działa! Bogata formuła nawilża, działa wygładzająco i rozjaśniająco. Aksamitny krem o świeżym zapachu orzeźwiającej mandarynki i soczystych malin. Odżywczą bazę kremu tworzą oleje o silnych właściwościach nawilżających: ze słodkich migdałów, baobabu i jojoba, a także wygładzające masło shea, które chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, intensywnie nawilżająca gliceryna roślinna i kojąca pro-witamina B5. Bogaty w witaminę C ekstrakt z mandarynki nawilża i rozjaśnia działając jednocześnie zmiękczająco na przesuszoną skórę. Ekstrakt z malin łagodzi objawy podrażnienia, wygładza i pobudza skórę do regeneracji.

Zwyczajny krem, za słaby na mocno przesuszone dłonie

Nie ma efektu wow, ale ogólnie w moim przypadku kremy do rąk Yope się nie za bardzo sprawdzają. Potrzebuję czegoś zdecydowanie mocniejszego. Yope wygrywa zapachami, ale działanie jak dla mnie jest zbyt słabe, zwłaszcza w obecnych czasach, gdy non stop myjemy ręce i używamy mocno wysuszających żeli antybakteryjnych. Dla mnie ten krem ma przepiękny zapach i tyle. Ma owszem fajną, lekką konsystencję i szybko się wchłania, ale nie zostawia skóry solidnie nawilżonej.

Używam go drugi miesiąc, jest wydajny, tubka pozwala na zużycie kremu do końca, ale nie kupię go ponownie. Szukam ideału dalej.

Baaardzo skuteczny i wyjątkowo przyjemny w użyciu

Krem kupiłam gdyż nie było nigdzie tego , który kupuję stale czyli Mixa lipidowy.
Zależało mi na naprawdę skutecznym kremie gdyż szczególnie teraz podczas wzmożonego mycia rąk i to środkami takimi jak mydła antybakteryjne czy różnorakie płyny do dezynfekcji moje dłonie jakby z dnia na dzień wyglądają jak u staruszki..:( Jeśli zaraz po umyciu nie użyję czegoś co je ukoi i nawilży..nie mogę znieść tego napięcia skóry .
Podobny problem ma mój 10 letni syn. Tak więc kupiłam krem Yope. Lubię ich mydełka. Podoba mi się filozofia marki dlatego po chwili zastanowienia wybrałam opcję , zapachową mandarynka i malina-nawilżenie i rozjaśnienie.
Kremjest w metalowej tubce w kolorze łososiowo lawendowym. Trochę twarda jest ta tubka . Trzeba krem umiejętnie wyciskać. Niestety syn już go pogniótł:( Teraz wątpię czy to się odgniecie elegancko . Mam nadzieję ,że więcei o czym mówię. Taka uroda metalowych tubek. Może ktoś jeszcze pamięta takie pasty do zębów..:)
Druga sprawa , która niekoniecznie mi odpowiada to malutka nakrętka . Trzeba uważać żeby jej nie zgubić .
Ogólnie opakowanie do złudzenia przypomina pasty do zębów lub inne maści z lat PRL:)
Pomijając to wszystko to krem jest po prostu cuuudowny. Pięknie pachnie: słodko świeżo. Jak właśnie zmieszane w koszu owoce. Syn też jest pod wrażeniem zapachu i używa go dzięki temu z przyjemnością. Głównie też dlatego ,że kremowa konsystencja nie jest za gęsta i wchłania się w sumie błyskawicznie. Dłonie już po chwili są suche. Nawilżona . Pachnące . Gładkie. Lekko rozjaśnione. Ten efekt trwa. Parokrotne użycie kremu daje im niesamowite ukojenie i nawilżenie. Zdecydowanie poprawia wygląd skóry. Na mojej nie widać już siateczki zmarszczek a u syna goi miejsca suche i czerwone.
Polecam Wam serdecznie ten krem. Szczególnie teraz w tym trudnym wyjątkowo dla dłoni i nas okresie. Na okres letni krem doskonały. Nasza polska firma.

Dobry

Solidny, bardzo odżywczy krem. Ma gęstą konsystencję, bardzo dobrze nawilża, odżywia i wygładza skórę dłoni. Szybko się wchłania. Ręce po użyciu są bardzo miękkie i miłe w dotyku. Zapach ma bardzo ładny, owocowy, cytrusowy. Trzeba jednak uważać żeby nie przesadzić z ilością kremu, ponieważ przy większej ilości się roluje i ma się uczucie jakby się miał coś na rękach. Minusem jest też jednak metalowe opakowanie, ciężko było wycisnąć resztki produkty.

Uwielbiam

Kolejna nowość jaka u mnie się pojawiła to krem do rąk marki Yope. To krem o aksamitnej formule, który działa odżywczo i nawilżająco. Szybko się wchłania pozostawiając dłonie wygładzone i nawilżone. To wszystko dzięki olejkom zawartym w składzie produktu takim jak olej ze słodkich migdałów, olej z baobabu i jojoba. Pięknie pachnie mandarynkami i malinami. Mandarynki swoim działaniem nawilżają i rozjaśniają skórę, a maliny łagodzą podrażnienia i wygładzają dłonie. Zapach jest soczysty i orzeźwiający. Już nie wielka ilość kremu wystarczy do wysmarowania dłoni. Produkt ma 50 ml i 98 .% składników kremu jest pochodzenia naturalnego. Zawiera ekstraktu roślinne i dużą zawartość cudownego masła shea. Uwielbiam, co tu dużo mówić.

Mój ulubieniec

Krem do rąk Yope zaczęłam używać w idealnym momencie. Moje dłonie są przesuszone. Muszę się przyznać, że kremu używam bardzo krótko ale szybko poradził sobie z suchą skórą. Szybko się wchłania i dobrze nawilża, działa kojąco na przesuszone miejsca. Wielki plus za zapach ... ach ta świeżość mandarynki i malin, przypomina mi sorbet. ;) Krem jest w 98% naturalny i ma naprawdę ciekawy skład: olej migdałowy, baobaby i jojoba , które wraz z masłem shea stanowią bazę kremu. Dalej w składzie znajdziemy: pro-witaminę B5, bogaty w witaminę C ekstrakt z mandarynki oraz ekstrakt malin, który spełnia funkcje łagodzące i regenerujące. Uwielbiam grafiki, które Yope umieszcza na produktach są po prostu cudowne!!! A krem do rąk podbija moje serce. Jedyny minut to mała pojemność 50 ml... :(