Image Skincare, Vital C, Hydrating Anti Aging Serum (Serum do twarzy)

Image Skincare, Vital C, Hydrating Anti Aging Serum (Serum do twarzy)

Vital C Hydrating Anti Aging Serum - Nawilżający i wygładzający zmarszczki lekki krem z 15% wit. C. Lekki produkt o wysokiej zawartości witaminy C, która gwarantuję ochronę przeciwstarzeniową i antyoksydacyjną. Stymuluje produkcję kolagenu oraz wygładza już istniejące zmarszczki. Polipeptydy zawarte w serum zwiększają elastyczność skóry, wzmacniają strukturę skórną oraz poprawiają jej gęstość. Serum zawiera w składzie peptyd, który działaniem przypomina botoks, rozluźniając mięśnie twarzy i dzięki temu zapobiegając tworzeniu się zmarszczek mimicznych. Serum doskonale sprawdzi się w przypadku każdego typu cery, a szczególnie tej zszarzałej, pozbawionej blasku i z nierównomiernym kolorytem. Cera przy regularnym stosowaniu staje się wygładzona, rozjaśniona i pozbawiona zmarszczek.

serum
z pompką
Struktura
lekkie
krem
50 – 100ml

Kosmiczna jakość w astronomicznej cenie

Będą same „ochy” i „achy”, bo nigdy nie miałam lepszego serum z witaminą C, jak właśnie to. Dostałam je w prezencie i pewnie dlatego wówczas, tak nie „bolała” mnie jego cena niż, gdy sama je kupowałam.

Vital C Hydrating Anti Aging to mistrz skuteczności wśród tego typu produktów z witaminą “C”. Jest jej w produkcie całkiem sporo, bo 15% i to ona „robi” robotę, działając na skórę antyoksydacyjnie i przeciwstarzeniowo, co miałam okazję obserwować. Każdego dnia po jego użyciu moja skóra była pełna życia i blasku, promienna, świeża oraz doskonale przygotowana pod makijaż.

Serum w swoim składzie ma też peptyd, który działa nieco podobnie jak lifting botoksowy. Moja skóra podczas jego stosowania była sprężysta, wygładzona, a zmarszczki stawały się mniej widoczne. Polecam ten preparat każdemu, kto nie jest zadowolony z kondycji swojej skóry. Jeśli stała się ona pozbawiona blasku i zmęczona, a do tego ma nierówny koloryt, to warto spróbować tego serum.

Ponadto produkt doskonale się wchłania i obłędnie pachnie. Jest to zapach pomarańczowo-mandarynkowy. Zupełnie nienachlany i nie chemiczny, co dodatkowo zwiększa przyjemność podczas stosowania Vital C.

Jedynym mankamentem, o którym wspominałam na początku, jest jego astronomiczna cena. Ale mimo to uważam, że warto je kupić i każdego dnia cieszyć się z efektów, jakie daje.

C jak cudo

Serum jest idealne dla cery, która potrzebuje RATUNKU czyli szarej, pozbawionej promienności, tracącej sprężystość. Produkt sprawia, że zmarszczki znikają, a skóra staje się świeża, rozświetlonen, elastyczna. Sprawia wrażenie jakby należała do osoby wiele młodszej. Produkt doskonale się rozprowadza, wchłania, nie pozostawia zbędnego filmu. Lekka konsystencja nie zapycha porów i nie obciąża skóry. Polecam.