Glynt, Revital, Regain Mask (Maska do włosów z pasemkami, farbowanych lub po zabiegu trwałej ondulacji)

REVITAL Regain Mask jest wyjątkową emulsją pielęgnacyjną do włosów z pasemkami, farbowanych lub po zabiegu trwałej ondulacji.
Szczególnie zniszczone włosy zyskują niezwykle aksamitną gładkość i stają się jedwabiste w dotyku.

Zawiera ekstrakt cukrowy z ziaren indyjskiego strączyńca cewiastego. Wspomniana substancja czynna uchodzi za roślinną alternatywę w stosunku do kwasu hialuronowego i działa na włosy niczym kuracja odmładzająca.

Skóra głowy
normalna
do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich, do włosów normalnych
podtrzymujące kolor, wygładzające, nabłyszczające
w słoiku
lekkie
50 - 100ml, >250ml, 100 – 250ml

Okej

GLYNT Revital Regain Milk to lekka odżywka bez spłukiwania w formie sprayu. Praktyczna formuła doskonale sprawdzi się na włosach farbowanych i z pasemkami. Lekka substancja intensywnie i dogłębnie pielęgnuje i odżywia pasma po zabiegu koloryzacji, przywraca im blask, witalność, miękkość i delikatność.Dostałam próbkę od mojego fryzjera, produkt okej .

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Ideał dla włosów rozjaśnionych

Uwielbiam serię REVITAL. Uratowały moje włosy po nieudanej koloryzacji w salonie, który używał kiepskich produktów. Używam REVITAL od trzech tygodni i widzę ogromną różnicę. Już nawet nie czuję, żeby moje włosy były farbowane

Wykorzystała: kilka próbek

Złoto

Dostałam tę odżywkę od swojego fryzjera w postaci kilku próbek i jestem oczarowana. Daje prawdziwy efekt włosów od fryzjera! Włosy są sypkie, lśniące, śliskie i mają ten charakterystyczny zapach.
Czy coś robi innego? Trudno mi powiedzieć bo nie potrafię do końca oceniać efektów odżywek. Myślę że włosy zyskują więcej odżywienia, bo po zastosowaniu tej odżywki i wysuszeniu były znacznie mniej napuszone niż zwykle.