Flormar, Kiss Me More Lip Tattoo Long Lasting Matte Liquid Lipstick (Matowa szminka w płynie)

Średnia ocena: 3.64/5

Pojemność 7,5 ml

Płynna pomadka do ust zapewnia trwały, intensywny kolor niczym tatuaż. Kiss Me More Lip Tattoo zapewnia maksymalny komfort na ustach, pomadki nie rozmazują się, nie blakną ani nie spływają przez cały dzień.

Ta elegancka pomadka w płynie maluje usta zapewniając miękkość i długotrwały komfort. Lekkie olejki i witamina E zapewniają gładkość i intensywność koloru.
Mieszanka idealnie zbalansowanych wosków: zapewnia trwałość, równomierny kolor i wygodną aplikację. Wosk pszczeli (cera alba) jest naturalnym woskiem wytwarzanym przez pszczoły miodne z rodzaju Apis . Pozwala na płynną aplikację i pomaga utrzymać jednolitą teksturę. Wosk Copernicia Cerifera (Carnauba), zwany także woskiem Carnauba, jest uzyskiwany z liści brazylijskiej tropikalnej palmy, Copernicia cerifera i wosku owocowego Rhus Succedanea, zwanego także woskiem japońskim, uzyskiwany z jagód sumaka Rhus succedanea, który rośnie w Japonii i Chinach.
Delikatna i lekka mieszanka specjalnych składników zapewnia wyjątkową trwałość i przyjemne uczucie podczas aplikacji.
Pantenol: intensywnie nawilża skórę, niweluje mikro uszkodzenia.

w płynie
kryjące
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jesienna kolorystyka i matowe wykończenie

Podkreślone usta są nieodłącznym elementem mojego makijażu. Do mojej kolekcji trafila kolejna szminka. To płynna pomadka do ust Kiss me more lip tatoo kolor 05 Blush. Zaczynajac od opakowania, przykuwa uwagę swoim kształtem. Aplikator ma odpowiedni kształt, dzieki czemu łatwo się aplikuje. Obrys ust nie jest trudny w tym przypadku. Warto zaznaczyć że pachnie cudownie. Smacznie niczym jakiś deser. Efekt na ustach to mat. Mimo to nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek. Jeśli chodzi o trwałość to wytrzyuje pare dobrych godzin.Pojemność 7,5ml Schodzi nierówno,najpierw środek a kontur zostaje. Trzeba robić poprawki w ciągu dnia. Ogólnie ciężko ją zmyć samą wodą. Kolor bardzo ładny, w sam raz na jesień, pasuje do rożnych stylizacji. Polecam kobietom które lubią efekt mat.

Obłędny kolor

Kolor jest obłędny! Głęboki, trwały, wyrazisty. Usta dzięki niemu wydają się pełniejsze i mega seksowne. Na pewno kupię jeszcze inne kolory z tej linii, bo cena jest bardzo atrakcyjna jak za taką jakość. Pomadka wnika w usta i bardzo długo utrzymuje się na nich bez poprawek. Ma bardzo ładne i kompaktowe opakowanie, które bezproblemowo wszędzie się zmiesci. Aplikator standardowy, bardzo dobrze się rozprowadza nim produkt.

Nalezy zwrocic uwage

Doatalam szminke w plynie do testu o rozowym kolorze zazwyczaj ich nie uzywam ,ale teatowalam ja jakies czas i uwazam ze naprawde fajnie sie trzyma jej cena w drogerii to 29.99 i za ta cene jesli ktos poszukuje trwalej pomadki ktora ladnie sie zjada to bedzie cos idealnego.Nie rozlewa sie poza kontury ust ladnie sie rozprowadza fajna konsystencja przyjemna.Moze troche wysyszac ale to szminka matowa uwazam ze najlepsza w drogerii.

Owocowy mat

Szminka, którą miałam okazję wypróbować miała odcień 05 (Blush). Na moich ustach prezentowała się ciemna czerwień, o dość dobrej trwałości. Do tego ma piękny, owocowy zapach. Szminkę polecam osobom lubiącym i do których pasują wyraziste czerwienie na ustach. Przed nałożeniem polecam mocno nawilżyć usta, szminka lekko wysuszała w moim przypadku. Jest dosyć trwała, powoli zmywała się w trakcie dnia, jednak lekki zabarwienie pozostało do końca. Produkt ma ładne opakowanie i wygodny aplikator.

Interesujący

Pomadka sprawia, że mam mieszane uczucia. Z jednej strony kolor i zapach bardzo mi się podobają ale niestety jest też minus: pomadka zasusza usta, po czym wręcz kruszy się ( może to być po części przez moje bardzo suche usta ). Kolor nakłada się bardzo równomiernie, a sama pomadka ma dużo pigmentu.

Bardzo dobra jakość!

Jestem zakochana w tej pomadce. Ma pudrową konsystencję, przez co nie daje efektu wyrysowanych ust, którego nie lubię. Długo się utrzymuje. Nie wysusza ust. Moim zdaniem daje taki elegancki, szlachetny efekt na ustach, długo szukałam takiej pomadki :)

Nawet dobry

Miałam co do tego błyszczyka większe nadzieje.. niestety nie utrzymuje się długo na ustach, po kilku posiłkach znika całkowicie. Plusem jest jego zapach oraz ładna gama kolorystyczna.

Tatuaż na usta

Pomadka to naprawdę tatuaż na usta, jest mega trwała i zastygająca. Nie wysusza bardzo ust. Zastyga. Ma pełne krycie za jednym pociągnięciem. Opakowanie jest bardzo porządne. Jedyna wada to to, że ciężko go zmyć zwykłym płynem, przydałby się wodoodporny...ale przy całej palecie zalet można przymknąć na to oko.

Przyjemna pomadka

Opakowanie bardzo mi się podoba, aplikator jest wygodny w nakładaniu produktu. Zapach nie jest nachalny, troszkę słodkawy, mnie się podoba. Odcień 05 nie jest moim kolorem, dlatego będę używała jej wklepując palcem w usta, w efekcie czego kolor będzie wyglądał bardzo naturalnie, mniej intensywnie. Natomiast nałożona "prawidłowo" aplikatorem na całe usta, okazała się naprawdę fajną pomadką. Mam w swojej kolekcji lepsze (trwalsze) ale mam też gorsze ( brzydko się zjadają). Ta pomadka nie należy do super trwałych - kolor zjada się z czasem, bliżej środka ust podczas picia czy jedzenia, ale nie schodzi w okolicach konturu ust - tam pomadka rzeczywiście się trzyma, więc poprawki w ciągu dnia będą dość proste - wystarczy uzupełnić produkt na środku ust - nie będzie to wyglądać źle, pomadka nie nawarstwia się brzydko. Pomijając jedzenie i picie, to pomadka jest trwała. Są pomadki. które znikają z ust magicznie, ona do nich nie należy. Na pewno nie jest pomadką wżerającą się w usta - ale takie chyba są najgorsze, trudno jest je usunąć podczas demakijażu. Bardzo ładnie się zjada, nie tworzy skorupy, troszkę się klei, nie wysusza ust. Nie jest kiss proof. Przyjemna pomadka, będę do niej wracać, ale ze względu na kolor, który mi nie pasuje, jak już wyżej pisałam, będzie nakładana w trochę inny sposób.

Jest w porządku.

Produkt otrzymałam w ramach akcji testów na wizaż.
Jako że ostatnio lubię testować matowe pomadki to ucieszyłam się że mogę ją testować.
Ogólnie można powiedzieć że jest poprawna i wśród tych pomadek co mam nie wyróżnia się niczym szczególnym jednak chce zaznaczyć że używa się jej z przyjemnością.
Opakowanie bardzo ładnie się prezentuje. Aplikator nie nabiera dużo produktu i nie muszę się pozbywać nadmiaru co zdecydowanie na plus. Kształt jest w porządku, ładnie można nim obrysować kontur bez konturówki.
Mimo że nie przepadam za takim kolorem (odcień blush) o dziwo ładnie wygląda na moich ustach.
Bardzo apetycznie pachnie, nienachalnie, jak budyń trochę :)
Nie lepi się, nie wysusza ust jakoś mocno. Schodzi w miarę równomiernie, najbardziej utrzymuje się na konturze ust, tak to zostaje jakiś lekki kolor. Można dokładać żeby ożywić i nic się nie dzieje.
Zdjęcia są bezpośrednio po umalowaniu i po kilku godzinach, w międzyczasie tlusty obiad, herbata i ciastko i buziaki :) Na buziakach poległ najbardziej ;) moim zdaniem nie jest kissproof ;)

Dobra

♡Pomadkę otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
Produkt zamknięty jest w ładnym, solidnym opakowaniu. Pomadka bardzo słodko pachnie. Podoba mi się to. Pigmentacja szminki jest super. Aplikator jest bardzo precyzyjny, łatwo nim pomalować usta. Pomadka jest praktycznie niewyczuwalna na ustach. Kolor 05 blush polecam miłośniczkom mocnego, wyraźnego różu. Ja natomiast wolę bardziej stonowane i jasne odcienie nude.

♡Nie wysuszyła mi ust, za co duży plus!

♡Po jedzeniu zmywa się od środka, oczywiście po zjedzeniu ciepłego dania szminka zetrze się bardziej niż podczas jedzenia zimnych potraw. Tak samo z piciem

♡Pocałunki - szminka zostawia lekkie ślady i zmywa się od środka

♡Pomadka według mnie, nie jest typowym matem, znam bardziej matowe szminki.

Sądzę, że po jaśniejszych odcieniach, jej ścieranie się nie byłoby takie widoczne i tym samym byłabym bardziej zadowolona

Czy polecam? Tak :)

Geniusz do ust

Odkrylam przypadkiem, nie mialam duzych wymagań pamietajac porazki firmy sprzed wielu lat.

Ciagle szukam idealnego różu, nie brązu, nie beżu i nie majtkowego różu. Coś pomiędzy. Od drogich nieziemsko pieknych cacuszkach po tanie polskie produkcje. I tak z kolei nastepny jest ten lakier.

Kolor to ideał, taki jakiego jeszcze nie znalazlam a widniał na najpiekniejszych ustach na świecie. To jest ten kolor moj upragniony.

Warstwa jest bardzo cienka, bardzo lekka i bardzo napogmentowana.

Trwalosc jest bardzo dobra. Ja dodaje jeszcze nala warstewke pudru matujacego.

Pomadka jest super. Latwa w uzyciu, trwala, matowa o pieknym nietuzinkowym kolorze. Na pewno kupie wiecej. Jest fenomenalna.