Neutrogena, Clear & Soothe, Toning Mist (Mgiełka do twarzy z kurkumą)

Neutrogena, Clear & Soothe, Toning Mist (Mgiełka do twarzy z kurkumą)

Zobacz oferty

Natura
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Niezwykle lekka mgiełka odświeża i łagodzi zmęczoną, podatną na wypryski skórę. Doskonale nadaje się do codziennego stosowania – idealnie sprawdza się o poranku lub zawsze wtedy, gdy potrzeba szybkiego odświeżenia. Dzięki beztłuszczowej formule kosmetyk nie lepi się, nie pozostawia śladu i nie zatyka porów.

w sprayu
płyn
>100ml

Zwykła mgiełka

Zwykły tonik odświeżający do twarzy, nic więcej niestety nie robi. Nie jest ani szczególnie nawilżający ani kojący, o działaniu antytrądzikowym nawet nie wspomnę. Nie zrobił mi krzywdy, ale nie widzę potrzeby, żeby wydawać pieniądze na produkt, który nic nie robi.
Zapach dość intensywny, ale szybko odparowuje. Atomizer robi dość grubą mgłę, ostatecznie przelałam do innej butelki.

Moje pierwsze mgiełka do twarzy

Nie mam w zwyczaju używać mgiełek do twarzy, to moja pierwsza i jestem bardzo zadowolona, mam wrażenie że nawilża i odświeża skórę. Stosuje na oczyszczoną twarz, następnie nakładam serum i krem nawilżający.
Myślę że wrócę do tego produktu

Szybkie odświeżenie skóry

Mgiełka ma pojemność 125 ml oraz beztłuszczową formułe, dzięki temu nie pozostawia uczucia lepkości. Atomizer dobrze działa i fajnie rozpyla produkt po całej twarzy. Mgiełka jest lekka, ma przyjemny orzeźwiający zapach, ale jest on intensywny, więc może nie każdemu przypasować. Głównie używam jej w cieplejsze dni, aby po prostu szybko odświeżyć skórę.

Oj słabiutko

Produkt kupiłam z ciekawości, nigdy nic z kurkumą w składzie nie używałam.
Niestety mgiełka mnie nie powaliła. Lubię mgiełki kojące, łagodzące i nawilżające.
Ta miała być super dla buzi z wypryskami, miała łagodzić i odświeżać.
Zgodzę się tylko z jednym, że faktycznie odświeża. Atomizer dobrze pryska, robiąc naprawdę fajną „chmurkę”. Używałam już wyłącznie do odświeżania rano i jakoś ją zmęczyłam, ale zapach z każdym użyciem coraz bardziej przytłaczał..
Mam cerę tłustą, mnie ta mgiełka nie podrażniła, ale moja mama posiadaczka cery dojrzałej i wrażliwej, niestety po użyciu odczuwała pieczenie i zaczerwienienie buzi.
Lepiej omijać ten produkt…

Nie mój faworyt

Tonik kupiłam z ciekawości z uwagi na zawartość kurkumy.
Opakowanie ma ładne i dobrze spryskuje twarz. Jest to produkt bardzo wydajny.
Niestety zapach tego produktu, który jest bardzo intensywny mnie odpycha i przez to nie mogę się przemóc aby go skończyć.
Co do działania to w sumie też nie jest ciekawie bo nic szczególnego nie zauważyłam. A szkoda bo bardzo lubię produkty tej marki.

Średniak

Dostalam od kolezanki, niestety nie polubilismy sie.
Zapach zbyt intensywny
Ciezko powiedziec mi czy Wydajny, bo jednak nie wykorzystam do końca.
Mnie troszke uczulil, chociaz nie wiem czy to uczulenie, czy poprostu moja skora zbyt mocno na niego zareagowal, skora zrobila sie po nim delikatnie czerwona, ale moja tak czasami reaguje jak kosmetyki sa zbyt,, zapachowe''

Nie dla mnie

Tonik ma przyjemny zapach, ale dość intensywny jak dla mnie. Ma fajne opakowanie i dozownik dzięki któremu produkt rozpylamy tam gdzie chcemy. Producent pisze, że nie zostawia tłustej ani lepkiej warstwy z czym się średnio zgodzę. Niestety mgiełka mnie uczula. Po użyciu moja cera robi się czerwona. Miałam już różne hydrolaty, toniki i nie miałam po nich czerwonej buzi.