L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Density Advanced, Shampoo (Szampon zagęszczający do włosów przerzedzonych)

Szampon Density Advanced zagęszczający włosy. Profesjonalna formuła wzbogacona w witaminę PP, B6 i pochodną kwasów omega-6 pomaga odżywić cebulki włosów*, dodaje włosom witalności oraz daje poczucie widocznej gęstości. To idealne uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu włosów Aminexil Advanced.
Sposób użycia: Aplikować na wilgotne włosy, spienić i dokładnie spłukać.

zapachowa
w butelce
100 – 250ml
Skóra głowy
problemowa

Bardzo dobry szampon

Trafiłam na ten szampon, szukając kolejnej deski ratunku dl moich wypadających włosów. Testowałam wiele marek o tych właściwościach, ale stwierdzam , że jest to jeden z lepszych szamponów. Mam włosy farbowane - końce rozjaśnione a włosy przy głowie przyciemnione. Szamponem dokładnie myłam skórę głowy, delikatnie masując okrężnymi ruchami. Starałam się również przetrzymać szampon na włosach przez parę minut.
Po zużyciu pierwszego opakowania 500 ml, stwierdzam że włosy wypadają mniej, dodatkowo urosły w bardzo szybkim ( jak na moje - kręcone włosy które do tej pory rosły b.wolno) tępie ! 4 cm odrostu w troche ponad 3 miesiące. Był to najbardziej zaskakujący efekt !

Nie dla wlosow farbowanych i suchych !

Moje wlosy sa obecnie bardzo kruche, zniszone (po farbowaniu i prostowaniu co drugi dzien) z tendencja do wypadania dlatego potrzebowalam nawilzenia i wzmocnienia. Niestety po zastosowaniu szamponu wlosy (w wiekszosci przypadkow ) byly szortkie i matowe, brak im polysku (chyba, ze zastosuje olejki lub odzywki przed i po ) ale wtedy czuje, ze sa one bardzo obciazone.
Plusem moze byc wydajnosc (kupilam 500ml i mecze sie juz z nim kilka miesiecy), dobrze sie rozprowadza i ma "ziolowy" zapach.

*Stosowalam Pro-Keratin Refill, Loreal Absolut Repair Lipidium, Loreal Intense Repair i ten jest z nich najlepszy, jednak trzeba pamietac o zmienianiu szamponow i odzywek po kilku tygodniach na inne bo produkty Loreal po jakims czasie obciazaja wlosy.

bez szału

Właściwie to ciężko ocenić ten szampon. Jak dla mnie, szampon jak każdy inny. Nie zmniejszył u mnie wypadania włosów. Nie pomógł i nie zaszkodził. Jak na taką cenę, to jednak tochę za mało.

Plusy:
- jest wydajny (starczył mi na ok. 2 miesiące, a myję włosy co dwa dni)
- dobrze myje, nie miałam problemu ze zmywaniem nim olejków
- konsystencja
- nie podrażnia skóry głowy

Minusy:
- zapach! na szczęście nie utrzymuje się na włosach i łatwo go "zabić" odżywką
- cena
- nie radzi sobie z wypadaniem włosów

Naprawdę bardzo średni.

Ilość zużytych opakowań: 1 (200ml)

rozczarowanie

Moim ogromnym problemem jest ciągłe wypadanie włosów. W okresie jesienno-zimowym, wypadanie ulega jeszcze nasileniu. W tym celu postanowiłam zawalczyć o o każdy włos na mojej głowie i skuszona recenzjami na Wizażu kupiłam ten szampon. Niestety jak na razie jestem bardziej rozczarowana niż zadowolona.

- zapach - okropnie chemiczny
- dostępność - profesjonalne sklepy fryzjerskie lub internet
- po umyciu mam okropnie splątane włosy - bez odżywki nie ma mowy i ich rozczesaniu
- włosy cały czas mi wypadają, nie widzę efektu działania
-strasznie wysusza skórę głowy a włosy są po nim matowe i sterczą jak siano

+/- cena (opłaca się bardziej zamówić w internecie większą pojemność)
+/- słabo się pieni, ale można najpierw dobrze rozetrzeć go w dłoniach i problem znika

Zdaję sobie też sprawę, że żaden szampon nie zahamuje całkowicie wypadania włosów, na razie mam delikatne wrażenie, że włosów wypada trochę mniej ale nie wiem czy to jego zasługa czy równoległej suplementacji kapsułkami INNEOV.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 500 ml

the best jaki miałam

Od pół roku miałam problem z wypadaniem włosów. Używałam rónych zamponów Jaoanny, Farmona ale one nicniepomagały. W Końcu kupiłamten szampon, po miesiącu stosowania (a myję głowę 2x na tydz) przestały wypadać. W trakcie mycia wypadnie kilka włosków a nie cała garść. Podczas czesania 2 włoski zostanąna szczotce. Po prostu cudo. (dodam że prócz szamponu stosuję też maskę kallos Placenta, także może efekt jest spotęgowany).
Polecam :):):)

BRAK REZULTATÓW

Używałam ostatnio tego szamponu i przez miesiąc regularnego stosowania włosy mi mniej nie wylatywały wręcz zaobserwowałam że on na nie nic nie działa jak leciały tak lecą bez względu czy umyłam włosy nim czy jakimś innym szamponem...
i do tego ten zapach...

Używam tego produktu od: jakiegoś ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

skuteczny

Szampon ograniczył wypadanie włosów - na tym mi najbardziej zależało (dużo lepszy od Keratineum Pharmaceris, który mi w ogóle nie pomógł)
Pierwsze efekty pojawiły się po jakiś 3 tygodniach stosowania, po 2 miesiącach włosy zdecydowanie mniej wypadajną. Są dni kiedy leci ich więcej, ae nie są to już takie ilości jak wcześniej.
Szampon rzeczywiście jakby usztywnia włosy, odbija je od nasady i świetnie oczyszcza. Nie podrażnia ojej wrażliwej skóry głowy.
Bardzo wydajny - mam włsoy za łopatki , 250 ml straczył na ponad 2 miesiące (myję włosy co 2-3 dni).
Cena - ja płacę u sprawdzonego sprzedawcy 23 zł (z odbiorem osobistym)
Wady: trochę wysusza włosy, nieciekawy zapach

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 x 250 ml

niby szampon, a działa

no tak!..... ;)
Jak zwykle kupiłam dużo naraz, bo tak już mam i 1500ml, to chyba sporawo ;)
Używam go już czwarty miesiąc zatem, wcześniej będąc po kuracji aminexilem w ampułkach L\'oreala
i muszę przyznać, że efekt ampułek jest podtrzymany,
a bałam się je odstawić, by moje cienkie pióra, ponownie nie zmniejszyły swojej liczebności ;)
Prócz tego, że działa, bardzo fajnie myje włosy. Generalnie nie wierzę w kwestie dodawania objętości włosom, poprzez taki specyfik jak szampon, ale ten sprawia, że włosy są miło sypkie i "odbite" od nasady, a to dla "cieniasów włosowych" ;) dość ważny element.
Zapach ....... hmmmhmhm..... znośny, nieco apteczny ale całkiem miły, wydajność natomiast rewelacyjna.
Polecam oczywiście, przede wszystkim, ze względu na spełnianie swojego zadania .

Ilość zużytych opakowań: 1 - 1500ml ...... oceniam, iż wystarczy go na około pół roku

wlosy mniej wypadaja

jesli chodzi o wypadanie ,wtpada ich zdecydowanie mniej natmiast jesli chodzi o odzywcze i nawlizajace dzialnie tego szamponu nie zauwazylam jest delikatny wiec myje wlosy slabo trzeba z 2 razy myc ..wlosy jakby przesuszone i sztywne mi sie wydaja ,ale moz to zludne ,natmoast jesli chodzi o problem wypadania daje mu mocna 4:)

Używam tego produktu od:2 miesiecy

bardzo dobry

od początku: na wiosnę zeszłego roku zaczęły wypadać mi włosy, nie lawinowo ale zdecydowanie więcej niż poprzednio. Po stosowaniu tego szamponu, jak ręką odjął ale..po pewnym czasie, w okolicach lata włosy zaczęły wypadać wręcz lawinowo - ok. 400 dziennie. Wpadłam w panikę - ten szampon nie podołał...skończyło się na dermatologu i aptecznych specyfikach, bo jak się okazało jakiś proces grzybiczny się przyplątał...straciłam przy tym połowę włosów ( to nie przesada)- na szczęście odrastają.
Zakupiłam ten szampon ponownie i teraz stosuję go naprzemiennie z szamponem PURE.
Daję mu 4 gwiazdki, jako, że przy osłabieniu z pewnością pomaga, włosy wydaja się rosnąć szybciej (ale nie mam pewności czy to zasługa szamponu), nie obciąża, trochę plącze włosy (ale od czego są maski i odżywki:)).

Podsumowując: wiadomo, że włosy muszą się wymieniać ale przy wzmożonym wypadaniu, które nie jest spowodowane procesem chorobowym, zdecydowanie jest skuteczny! Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Naprawdę świetny!!!

Szampon ma gęstą konsystencję, łatwo się rozprowadza i łatwo zmywa. Nie wysusza włosów (wręcz przeciwnie), w porównaniu do innych szamponów przeciw wypadaniu.
Daje uczucie gęstszych włosów, fryzura się dobrze układa, ma miły delikatny zapach.
Delikatnie pobudza porost włosów i hamuje wypadanie.
Jest naprawdę świetnym uzupełnieniem kuracji Loreal AMINEXIL.

Mi polecono, aby go spienić i pozostwić na włosach ok 1-2 min - co także polecam :)

uniesienie, miękkość, gęstość

Włosy po szamponie są gęstsze, uniesione u nasady, miękkie i poddające się stylizacji a nawet jej nie wymagającej. Mam włosy o długości za ramiona i po umyciu pięknie się układają podkręcając się "zalotnie" ;)

Włosy szybciej rosną i nie wypadają.

Używam tego produktu od:roku