Rosie, Diamond Veil, Sypki puder do twarzy

Rosie, Diamond Veil, Sypki puder do twarzy

Dzięki obecności perłowego pigmentu puder daje efekt naturalnego blasku. Pięknie wygładza skórę, utrwala makijaż oraz idealnie dopasowuje się do każdego koloru cery.

sypki
sucha, mieszana, wrażliwa
utrwalające
oil – free / nietłusta, bez parabenów, bez silikonów
Krycie
średnie

Naturalny efekt

Ciekawy produkt w ładnym, wygodnym opakowaniu. Jest wydajny. Zapewnia naturalny efekt, nie obciąża skóry. Kolor jest uniwersalny. Nie przyciemnia makijażu/ nie bieli. Jest drobno zmielony. Dobrze wspołpracuje z innymi kosmetykami. Aplikacja jest szybka i bezproblemowa. Dzięki subtelnym drobinkom ładnie prezentuje się na skórze, optycznie wygładza. Przedłuża trwałość makijażu. Puder dostępny w Kontigo. Cena dosyć wysoka, jak na drogeryjny produkt

Dobrze matuje, długo się trzyma

To chyba jeden z moich ulubionych pudrów. Najważniejsze w tego typu kosmetykach jest dla mnie dobre wyrównanie kolorytu skóry, zmatowienie jej i utrzymanie tego efektu przez jak najdłuższy czas. Puder Rosie zdecydowanie spełnił wszystkie powyższe wymagania. Jest pudrem kryjącym, więc jego kolor widać na twarzy. Jest przy tym lekki i przyjemny w aplikacji. Idealny do wykończenia makijażu lub ewentualnych poprawek w ciągu dnia. Jedyny minus (uważam, że znaczący) - opakowanie. Pokrywa urwała się po miesiącu użytkowania. Uważam, że jak za taką cenę, opakowanie powinno być lepiej wykonane.

Delikatny puder rozświetlający

Puder kupiłam zachęcona promocja w drogerii internetowej Kontigo za bardzo małe pieniądze, wiec szczerze mówiąc nie oczekiwałam cudów. Okazuje się, ze puder jest bardzo ok. Co prawda moja cera nie jest zbyt wymagająca i na ogół gładka. Puder sprawdza mi się na co dzień jako wygładzenie i wykończenie makijażu. Cały dzień się ładnie trzyma, w gorętsze dni szybciej „znika”. Na makijaż wieczorowy odpada. Ma bardzo ładny zapach i nie pozostawia śladów ani nie wysusza skóry. Czuje się w nim naturalnie.
Opakowanie trochę wyglada tandetnie, ale przynajmniej się nie rozpada ????

Puder Rosie

+ przedłuża trwałość makijażu
+ wydajność

- wygórowana cena

Puder do twarzy

Puder bardzo ładnie wygładza skórę, nie zmienia kolory podkładu i długo utrzymuje się na buzi. Podoba mi się że daje rozświetlenie ale bez drobinek. Pasuje każdej karnacji

Lekki puder

Bardzo delikatny, krykacy puder. Dość dlugo sie trzyma i nie zmienia koloru podkladu. Co w moim przypadku jest bardzo ważne. Jest to jeden z 3 produktów, które bede u mnie czestym gościem. Jest godny polecenia!

Rozswietlajacy? Za mało.

Zaczynając od opakowania jest bardzo przyjemne, kolorowe. Ma sitko, chociaż przydałaby się dodatkowo zatyczka albo gąbeczka zatrzymująca uciekający puder.
Puder jest bardzo wydajny, myślę że wystarczy na długo.
Delikatnie rozjaśnia podklad ale nie jest to bardzo duże rozjaśnienie.
Niestety na mojej skórze daje efekt suchości, drobinki tego nie ratują, nie rozświetlają przynajmniej mojej skóry.
Zapach jest ładny, dla mnie bardziej neutralny.
Mimo niedostatecznego efektu rozswietlenia i wygladzenia jestem z niego bardziej zadowolona niż z pudru za 200 zł ktory jest chwalony przez wszystkich jako super wygłaszający, więc może z moja skóra jest coś nie tak ;)
Myślę, że więcej go nie kupię tylko cos z bardziej satynowym wykończeniem ale bronzer z tej firmy jest mistrzostwem świata, więc chętnie przyjrze sie innym produktom z tej firmy

Bardzo go lubię!

Bardzo spodobał mi się ten puder ze względu na to skóra po nim wygląda zdrowo i na wypoczętą. Używany rozsądnie pięknie wygładza skórę. Dobrze się go nosi w ciągu dnia, czasem stosuję poprawki. Nie spina mi skóry jak to czasem bywało przy tego typu kosmetykach. Jestem zadowolona.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Aksamitny puder, który polubiłam :)

Dziękuję Klubowi Recenzentki za możliwość przetestowania pudru Diamond Veil od Rosie <3
Czy wyobrażacie sobie makijaż bez pudru? Ja w sumie tak, ale tylko w formie na co dzień. Wychodząc z domu lub na ważne wydarzenia nie pomijam już tego kroku. Posiadam cerę suchą, tak więc zależy mi, aby puder był utrwalający i ładnie prezentował się na skórze. Uważam zawsze na te mocno matujące, bo takie potrafią obciążać moją skórę i wyglądać na niej sucho. Diamond Veil z założenia ma taki nie być, dlatego bardzo mnie zaciekawił.

Dwa słowa o samym pudrze. W plastikowym opakowaniu mamy 8g produktu a termin przydatności od momentu otwarcia to 12 miesięcy. Pod nakrętką umieszczono także sitko, dzięki któremu dozowanie produktu jest proste i wygodne. Szata graficzna, choć prosta, w moim odczuciu jest po prostu piękna <3

Podoba mi się, że puder nie jest biały a lekko beżowy, przez co używając go nie bieli się skóry. Pod palcami czuć, że jest miałki, drobno zmielony, wręcz aksamitny. Na skórze wygląda bardzo ładnie, bo nie jest ciężki i nawet pod oczami nie robi mi Sahary. Bardzo dobrze utrwala podkład i korektor oraz sprawia, że kosmetyki do konturowania łatwo się blendują. Skóra po użyciu tego produktu wygląda gładko i estetycznie. Podoba mi się, że nawet po wielu godzinach noszenia nie ciastkuje się i wygląda dobrze. Na mojej skórze utrwalenie trzyma się praktycznie przez cały dzień a poprawki nie są konieczne. Po 2 tygodniach stosowania nie zauważyłam, aby kosmetyk wysuszał mi skórę czy sprawił, że robią się na niej zaskórniki. Najbardziej cieszy mnie to, że można go stosować przy cerze suchej i nie wygląda matowo, nie powoduje ściągnięcia cery a daje efekt bardzo lekki i naturalny. Z tego powodu nawet cena 53,99zł wydaje się być ceną niewygórowaną, bo czuć tę jakość. U mnie się sprawdził i serdecznie polecam :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Satynowy blask i lekka formuła - puder idealny do cer suchych i normalnych.

Kosmetyki marki Rosie to dla mnie nowość - jak dotąd nie używałam tych produktów, dlatego możliwość wzięcia udziału w teście bardzo mnie ucieszyła.
Jestem posiadaczką ciemniejszej i zdecydowanie ciepłej karnacji - do tego borykam się z nadwrażliwością oraz ogromną suchością skóry.
Od pudru wymagam przede wszystkim: lekkiej niczym piórko formuły, doskonałego wtapiania się w skórę, bycia niewidocznym ;), a jednocześnie optycznego modelowania twarzy i nadania jej blasku oraz efektu Photoshopa. Cena nie gra roli w tym przypadku - puder musi po prostu być dobry i musi mnie zachwycić całokształtem.
Czy puder Rosie spełnił te dość wygórowane oczekiwania? ;).
Nie do końca - choć niewiele mu do ideału brakuje!

Zacznę od aspektów wizualnych - bardzo podoba mi się szata graficzna Rosie - naprawdę śliczna i dopracowana. Słoiczek jest solidny (przeżył parę upadków z wysokości ;)), a jego jedynym minusem jest brak jakiegokolwiek zabezpieczenia - zakrętka to za mało, wolałabym przekręcane sitko (takie jak w pudrach Paese), które zabezpiecza produkt przed niekontrolowanym rozsypaniem.
Sam puder jest drobniutko zmielony i lekki, a jednocześnie nie pyli nadmiernie. Zapachu nie wyczułam, kolor jest transparentny i neutralny - aczkolwiek na mojej ciemnej cerze jest on widoczny tuż po aplikacji - zwyczajnie delikatnie mnie bieli, dopiero po dłuższej chwili wtapia się i staje się niewidoczny.
Pojemność to 8g - niewiele, co przy tej cenie jest niestety mało korzystne...

Jeśli chodzi o efekt, to najbardziej lubię w tym pudrze satynowy efekt rozświetlenia (choć drobinek tutaj nie widzę absolutnie - być może to kwestia odcienia mojej skóry), optyczne wygładzenie oraz to, że doskonale współpracuje on ze wszystkimi moimi podkładami.
Mat jest tutaj raczej delikatny i przyznam, że nie bardzo widzę ten puder na mieszanej/tłustej cerze - myślę, że nie podoła i skóra zacznie się wyświecać w bardzo szybkim tempie.
Na mojej suchej cerze owy satynowy mat trwa przez mniej więcej 6-7h - z tym, że jest zima, nie wiem, czy latem dałby sobie radę, bo jednak wówczas nawet skóra sucha wydziela więcej sebum.
Puder nie zatyka porów, nie uczula i zaskakująco dobrze sprawdza się w okolicach oczu - nie jest może tak lekki i niewidoczny, jak dedykowany puder z Paese, ale w razie czego mogę go użyć i nie skończy się to katastrofą.
Ogólnie rzecz biorąc- krzywdy absolutnie nie robi, przyjemnie się go używa, jest niemal niewidoczny na skórze, mam natomiast małe zastrzeżenia co do koloru (bo jednak odrobinę mnie bieli tuż po aplikacji) oraz do efektu wygładzenia i utrwalania makijażu - Photoshop to nie jest, aż tak ten puder nie wygładza, a i utrwalenie i mat mogłyby być jeszcze lepsze.

Komu mogę polecić ten produkt?
Posiadaczkom jasnych/średnich karnacji, ze skórą normalną/suchą, szukającym lekkiego produktu, który otula twarz satynową woalką. Paniom, które nie szukają matu absolutnego.
Ja raczej nie kupię go ponownie - poszukam czegoś bardziej odpowiedniego dla mojej karnacji, ale polecić go mogę - myślę, że to dobry produkt :).

Bardzo delikatny

Puder jeat bardzo fajny, ale za opakowanie daje minus. Ciężko sie otwiera wieczko przez co produkt się troszkę wysypuje. Zapach delikatnie wyczuwalny. Moja skóra jest atopowa, wrażliwa dużo kosmetyków matujacych ja przesusza. Ten puder nie wysusza, świetnie dopasowuje się do podkladu nie zmieniając jego koloru. Co najważniejsze nie podraznia i nie powoduje alergii.

Wygładzona, rozświetlona skóra

Puder firmy Rosie, Diamond Veil sprawdził się u mnie w 100% (jestem posiadaczką skóry mieszanej). Bardzo dobrze nosi się go w ciągu dnia. Moja cera nie wyswiecala się nadmiernie, przy czym wyglądała bardzo naturalnie i zdrowo.
Puder zapakowany w plastikowe opakowanie, szczelnie zakręcane. Puder transparentny, bez zapachu, jedwabisty w dotyku. Aplikowany na podkład nie zmienia jego koloru. Wygładza skórę, dając jej zdrowy i świeży wygląd. Nie zapycha.
Wystarczy nie wielka ilość pudru, by zaaplikować go na całej twarzy. Jedynym minusem dla mnie jest to, że nie da się go w środku zasnąć i zawsze przy otwarciu opakowania produkt jest już wysypany. Jednak nie wyklucza to ponownego zakupu, ponieważ puder jest warty przetestowania. Jest odpowiedni do codziennego użytku.