Syoss, Color, Shampoo for Colored or Highlighted Hair (Szampon do włosów farbowanych i rozjaśnianych)

Zobacz oferty

izapachy.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.84/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Inspirowany Japonią szampon Syoss Color z kwiatem tsubaki do włosów farbowanych i rozjaśnianych. Zaawansowane formuły są tworzone przez fachowców i inspirowane japońskimi zasadami piękna.
Inspirowane Azją naturalne składniki połączone z AMINO COMPLEX, mieszaniną aminokwasów, które stanowią podstawowy budulec włosów, pomagają zachować mocne i zdrowe włosy.

Formuła z KWIATEM TSUBAKI:
• Zamyka pigmenty koloru we wnętrzu włosa
• Chroni kolor włosów przed blaknięciem aż do 12 tygodni
• 90% składników pochodzenia naturalnego
• Produkt wegański
• Butelka wykonana w 98% z tworzywa pochodzącego z recyklingu.
• Technologia Color Lock i filtr chronią głębię koloru dla długotrwałej wyrazistości odcienia
• Naturalne składniki: 90% składników pochodzenia naturalnego (w tym woda). Wegańska formuła
• Zaawansowana formuła z kompleksem aminokwasów, które stanowią podstawowy budulec włosów i pomagają zachować mocne i zdrowo wyglądające włosy

w butelce
>250ml
Skóra głowy
normalna

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water, Eau) · Sodium Laureth Sulfate · Cocamidopropyl Betaine · PEG-7 Glyceryl Cocoate · Sodium Chloride · Camellia Oleifera Seed Oil · Glycine · Lysine HCl · Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer · Benzophenone-4 · Magnesium Citrate · Magnesium Chloride · Disodium Cocoamphodiacetate · Citric Acid · Sodium Benzoate · Cocamide MEA · Dimethicone · Parfum (Fragrance) · PEG-40 Hydrogenated Castor Oil · PEG-120 Methyl Glucose Dioleate · Glycol Distearate · Hydrogenated Castor Oil · Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride · Laureth-4 · Sodium Hydroxide · Phenoxyethanol · Limonene · Linalool · Hexyl Cinnamal · Propylene Glycol · Laureth-23 · Geraniol · Citronellol · Benzyl Alcohol · Trideceth-5 · Salicylic Acid

syoss

Szampon spoko, w przystępnej cenie. Ale nie zauważyłam aby po stosowaniu go moje włosy dłużej zachowywały kolor. To raczej tylko chwyt, który nie ma pokrycia w rzeczywistości. Przynajmniej takie są moje odczucia

Bardzo dobry drogeryjny szampon- ale czy chroni kolor?

Bardzo lubię recenzowany szampon, zużyłam już mnóstwo opakowań tego produktu. Opłaca się kupić go na promocji- cena ok 10zł. Szampon jest bardzo wydajny, ma fajne opakowanie- nie dość, że estetyczne, to jeszcze pozwala dozować tyle produktu ile potrzeba. Zapach- piękny, nie jest duszący. Szampon dobrze się pieni, dobrze domywa włosy. Włosy nie przetłuszczają się przez niego zbyt szybko, są mięciutkie. Jedyne zastrzeżenie jakie mam- czy rzeczywiście chroni kolor? Nie zauważyłam tutaj spektakularnego efektu, ale i tak jak na tą cenę i pozostałe plusy- uwielbiam.

Super szampon! Idealny do używania po wyjściu wyjściu fryzjera

Szampon jest super dla włosów rozjaśnianych i farbowanych. Wlosy są po umyciu mięciutkie i nawilżone.

Cena szamponu jest niska. W promocji kosztuje do 10zł. Wlosy są nawilżone i zregenerowane. Bardzo ładnie pachną i przechodzą przez palce. Są nawilżone i mięciutkie.

Wlosy pachną cały dzień. Dobrze się rozczesują.

nowy ulubieniec?

Nigdy nie przepadałam za produktami do włosów marki Syoss. Ostatnio będąc w drogerii na szybko musiałam kupić szampon, o dziwo wszystkie się wykończyły.. długo się nie zastanawiając, przeczytałam czy będzie odpowiedni dla moich włosów.. niby odpowiedni.. mówię biorę, nie mam czasu na poszukiwania.

Jakie moje było zdziwienie kiedy przszedł czas na mycie włosów.. Zapach.. to było pierwsze co mnie urzekło.. piękny, słodkawy? miły dla nosa zapach.. Oczywiście po szamponie była maska na 40minut moja ulubiona z OnlyBio do włosów wysokoporowatych.. i jakie było moje kolejne zdziwienie, kiedy po wysuszeniu i wystylizowaniu włosów, były cuuuuuuudowne, miękkie, gładkie i tak błyszczące to dawno nie były :) zapach szamponu nadal się utrzymywał, mimo maski, która też pięknie pachnie , odżywi w spreyu i jedwabiu.. to jest wrażenie po pierwszym myciu, nie mniej jeśli nadal tak bedzie to bede zachwycona i napewno zakupie inne produkty z tej lini

Chyba najlepszy z szamponów drogeryjnych

Farbuję włosy Revlonem na rudo i przez pewien okres po farbowaniu używam tylko szamponu dedykowanego, ale gdy kolor spadnie już dość wyraźnie, wymieniam go na właśnie Syoss Color. Sprawia, że moje włosy wciąż wyglądają pięknie, są puszyste (ale się nie puszą), miękkie, świeże, błyszczące, sypkie i bardzo podatne do układania :)

Rewelacyjny!

Rewelacyjny szampon do włosów blond. Włosy po użyciu rozczesują się rewelacyjnie, nie plączą się. Kolor zachowuje na dłużej swoją świeżość. Włosy przy regularnym stosowaniu stały się gładsze i lśniące. Polecam!

Fatalny skład, ale moje włosy go lubią

Od wielu lat regularnie rozjaśniam włosy, więc szukam odpowiedniego szamponu, który będzie przeznaczony do pielęgnacji i ochrony koloru. Choć skład nie jest powalający zdecydowałam się przetestować ten produkt i wcale nie żałuję.
Szampon jest bardzo wydajny. Naprawdę niewielka jego ilość pozwala na umycie głowy i włosów, bardzo łatwo się spienia oraz spłukuje. Oczywiście trzeba po jego zastosowaniu użyć odżywki, ale nie jest to dla mnie żadne zaskoczenie, zawsze tak robię. Kolor rzeczywiście dłużej pozostawał taki jaki bym oczekiwała. Nie czułam, żeby moje włosy były jakoś mocno obciążone, łatwo podlegały stylizacji. Cena jak najbardziej adekwatna do pojemności, wydajności i skuteczności produktu. Zapach również jest zachęcający, trochę przypomina produkty profesjonalne, używane w zakładach fryzjerskich.

Przyjemny szampon do codziennej pielęgnacji

Ostatnio nabyłam starszą i nowszą wersję Syossa do włosów farbowanych, aby móc porównać czy zmiana dotyczy tylko szaty graficznej - miła niespodzianka, bo nowsza wersja zdecydowanie lepiej się sprawdziła :)

Szampon otrzymujemy w czarnej, prostej butelce. Bardzo ładna, prosta szata graficzna. Opakowanie działa bez zarzutu i daje się postawić na głowie.

Jeśli chodzi o zapach to zmiana zdecydowanie na plus! Starsza wersja pachniała klasycznie szamponowo, jak jedna z miliona wersji Gliss Kurów, a tu z kolei pięknie pachnie owocami, mi przypomina mango ;)

Szampon ma perłowy kolor i rzadką konsystencję. Dobrze się pieni, wystarczy odrobina w zagłębienie dłoni, aby umyć długie włosy jak moje. Dobrze oczyszcza, po umyciu włosy są gotowe na dalsze kroki pielęgnacyjne. Jest nieco lepszy w kwestii rozczesywania - włosy o wiele lepiej nie po nim rozczesują. Dobrze współgra z każdą odżywką i maską, które miałam. Czy przedłużył trwałość koloru? Ciężko powiedzieć. Może odrobinę dłużej miały blask, niż przy szamponach stricte oczyszczających. W każdym bądź razie, nie wypłukały się szybciej, niż zazwyczaj.

Produkt dostępny niemal wszędzie, często w promocji, skład też się polepszył - myślę, że nie przesadzę, jeśli dam mu 4 ;)

Szampon jak szampon, a że do włosów farbowanych to nawet nie widać

Sama nie mam przekonania do marki syoss i pewnie szamponu tej firmy bym nie kupiła, ale ze był w pudełku BeGlossy to trzeba zużyć. Butelka jest wygodna, kolor produktu mlecznobiały, a zapach lekko słodki. Pieni się dobrze tylko nie czuć aż tak bardzo porządnego oczyszczenia skóry głowy i włosów. Spełnia swoją rolę ale nie wiem co za różnica że do farbowanych bo ja na swoich włosach odżywienia koloru nie zauważyłam. Nie wrócę do niego, polecać też nie będę bo szału nie robi.

Szampon

Szampon ma również zachęcający zapach. Myje metoda kubelkowa i na 2x bardzo wydajny. Mam rozjaśnione włosy wiec idealnie się sprawdza. Z połączeniem z odżywka jest jeszcze lepszy. Ładnie się pieni nie podrażnia. Opakowanie tez fajne i przyciąga uwagę

Dobry szampon

Szampon stosuje od miesiąca i mogę powiedzieć, że jestem z niego zadowolona. Jedna z zalet szamponu to jego przyjemny zapach, który jest delikatny. Ma przepiękny zapach i utrzymuje się on na włosach. Duża pojemność szamponu starcza na długo, nawet przy długich włosach. Włosy są miękkie, nie puszą się, dobrze się rozczesują.

Dobry szampon

Szampon zamknięty w czarnej, plastikowej butelce.
Szampon jest ani za gesty, ani za rzadki, ma perłowo biały kolor i przepiękny, lekko kwiatowy zapach.
Moje włosy bardzo go polubiły, po umyciu łatwo się rozczesują i dobrze układają. Są błyszczące i sypkie, nie plączą się, ani się są obciążone. Nie przetłuszczają się szybciej niż po innych szamponach. Jeśli chodzi o ochronę koloru, to tu nie zauważyłam zbytnio, żeby szampon coś dawał, jedynie to że włosy ładnie błyszczą.
Szampon jest łatwo dostępny i jego cena jest adekwatna do jakości, jest wydajny, starcza na długi czas.