Ronney, Macadamia Oil, Professional Shampoo Restorative Therapy for Dry & Weak Hair (wzmacniający szampon do włosów suchych i osłabionych)

Pojemność 1 000 ml

Ronney Macadamia Oil Restorative Shampoo to szampon polecany do pielęgnacji włosów suchych i osłabionych. Szampon delikatnie, ale dokładnie oczyszcza włosy, nawilża je, a także chroni przed utratą wody.

Nie dla mnie

Do zakupu tego szamponu zachęciła mnie cena, pojemność i zapach. Zacznę od opakowania, niewygodna aplikacji z całej butli biorąc pod uwagę pojemność tego szamponu i szeroki dozownik, pompka by się przydała, ale ja sobie przelałam do mniejszego opakowania. Jeśli chodzi o jego właściwości to nie sprawdził się u mnie. Jest bardzo wydajny, na długo wystarczy. Moje włosy po umyciu miałam trudność z rozczesaniem, a następnego dnia były przetłuszczone. I nie zauważyłam u siebie wzmocnienia włosów.

Świetny

Szampon kupiłam w zestawie z maską.

-Zachęciło mnie duże opakowanie, jednak delikatną wadą produktu jest brak pompki lub chociaż mniejszy otwór, łatwiej byłoby wydobyć odpowiednią ilość szamponu. Butelka jest dość ciężka, więc pod prysznicem może się wyślizgiwać z rąk. Jednak udało mi się przykręcić pompkę z innego szamponu więc super.
-Szampon jest przezroczysty, ładnie pachnie - takimi słodkimi orzechami. Pieni sie dość średnio, ale można się przyzwyczaić.
-Jeżeli chodzi o wydajność to też na plus, wystarczy niewielka ilość szamponu aby umyć włosy, więc taka duża butla z pewnością wystarczy na długo.
- Odkąd myję włosy tym szamponem (plus używam maski z tej samej linii) zauważyłam że moje włosy nie puszą się tak bardzo i są bardziej wygładzone. Efekty pojawiły się po kilku użyciach i się utrzymują. Mam rozjasniane włosy, zniszczone na końcach i te produkty naprawdę poprawiły stan moich włosów. Kiedyś dodatkowo używałam olejków wygładzających, teraz nie jest to potrzebne.

Podsumowując, jestem naprawdę mile zaskoczona że za 10 zł można dostać tak dobry szampon (maska kosztuje tyle samo). Po kilku użyciach widać różnicę w stanie włosów. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam

Szampon nie dla mnie

Szampon kupiłam razem z maską, która nie jest dla mnie, ale to pewnie napiszę w recenzji samej maski. Szampon pieni się całkiem OK, myje całkiem ok, ale jednak włosy po umyciu się... puszące się. Nie wiem czemu tak się dzieje, ale włosy nie widze by były jakoś bardzo wygładzone, wzmocnione, a mam tendencję do wypadania włosów, łamania się ich itp. Zdecydowanie dla mnie to jest ten kosmetyk. Oczywiście zobaczyłam ogroooomną pojemność, bo jest to 1 L, czyli wielka butla. Inna sprawa, że cena również jest zachęcająca. No porwałam się jak na suchary i niestety, ale oddałam szampon chłopakowi, który ma zdrowe włosy i jemu też się lekko puszą włosy, ale jednak zdecydowanie mniej niż mi.