Lirene Dermoprogram, Brązująca pianka do ciała z organiczną wodą kokosową `Cappucino`

Wegańska nawilżająca formuła z organiczną wodą kokosową i 100% naturalnym DHA.
Szybkowchłaniająca się pianka zawierająca 97% składników pochodzenia naturalnego zapewnia łatwą i równomierną aplikację bez smug i przebarwień. Efekt złocistej, naturalnej opalenizny widoczny jest już po godzinie od nałożenia. Dzięki wyjątkowym składnikom aktywnym intensywnie nawilża i pielęgnuje skórę pozostawiając ją gładką i miękką w dotyku.

Opalenizna, która nie zniknie podczas wysiłku?
Formuła o wzmocnionej trwałości została opracowana dla osób aktywnych. Podczas aplikacji pianki uwalnia się aromat kawy, który wprawi Cię w doskonały nastrój. Opalenizna po jednorazowym użyciu pianki utrzymuje się do 5 dni.
Organiczna woda kokosowa intensywnie nawilża, odżywia.
Ekstrakt z mango regeneruje, zmiękcza, subtelnie wyrównuje koloryt skóry.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Hicior!

Mam słabe doświadczenie z samoopalaczami - zawsze wydawały mi się bardzo problematycznymi produktami. Ze względu na trudność aplikacji, sztuczny efekt, krzywą opaleniznę, czy źle dobrany kolor. A tu taka pozytywna niespodzianka! Nałożenie tego produktu jest po prostu banalne. Warto robić to przy chociaż minimalnym skupieniu, a efekt na pewno zaskoczy.Nawet jeśli powstaną nierównomiernie opalone miejsca łatwo to naprawić przy kolejnej aplikacji. Do tego piękny zapach kawy i odcień, który wygląda super na bladych osobach (mam bardzo jasną karnację). Polecam bladziochom i początkującym!

Super

Pianka w przystępnej cenie, szczególnie na promocji. Bałam się, że będę pomarańczowa, jednak daje bardzo ładny, naturalny efekt. Nakłada się bardzo łatwo i nie brudzi ubrań. Zaskoczył mnie zapachem. Myślałam, że będzie to typowy zapach samoopalacza, a on pięknie pachnie kawą. Nakładam go przed snem, a rano budzę się z ładną, lekką opalenizną. Następnym razem chyba skuszę się na wypróbowanie ciemniejszej.

• Zapach: 4
  • Opakowanie: 4

Bardzo lubię tą serię pianka rewelacja

Mega poręczna butla 150 ml z pompką dozująca piankę .
Cudowny zapach kawy nie typowego samoopalacza.
Pianka mega wydajna
Można nakładać rękawica co jest szybsze no i nie martwimy się o dłonie...
Ja mimo to nakładam dłońmi zero smug plam itp
Po godzinie delikatny efekt po kilku mocniejszy ja dla mocniejszego efektu używam dwa razy tego samego dnia
Dodatkowy plus 97 procent składników pochodzenia naturalnego
W składzie organiczna woda kokosowa oraz ekstrakt z mango
Skóra jest miękka,gładka, nawilżona i opalona nie brudzi ,ładnie się zmywa.
Ja polecam

• Zapach: 3
  • Opakowanie: 5

Świetna opcja na lato i nie tylko

Jeśli lubisz efekt skóry muśniętej słońcem to serdecznie polecam Ci tą piankę. Jeśli nie jesteś wprawiona w używanie samoopolaczy albo boisz się zacieków to zaopatrz się specjalną rękawicę (choć ja u siebie zacieków nie zauważyłam). Daje ładny, delikatny efekt opalenizny (można go sobie trochę dozować). Ma lekką konsystencję,dobrze sie rozkłada i nawilża skórę. Nie powoduje podrażnień, jest bardzo wydajna. Do godziny po nałożenia pachnie pięknie kawą, ale później już typowo jak samoopalacz

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Efekt wow

????Celem stosowania serii produktów brązujących z organiczną wodą koksową jest uzyskanie letniej opalenizny w krótkim czasie, bez wystawiania skóry na działanie słońca.

????Wybór pierwszego kosmetyku do testowania wcale nie był prosty. Jednak najbardziej zaintrygowała mnie brązujaca pianka do ciała z organiczną wodą kokosową Cappuccino.

????Organiczna woda kokosowa intensywnie nawilża, odżywia.

????Ekstrakt z mango regeneruje, zmiękcza, subtelnie wyrównuje koloryt skóry.

????Efekt po jednorazowym użyciu pianki utrzymuje się 5 dni. Opaleniznę możemy zaobserwować na skórze już po jednej godzinie od aplikacji.

????Pianka ma delikatną formułę niczym chmurka. Pachnie obłędnie kawą. Osobiście kocham ten zapach i jestem nim zachwycona.???? Pomimo jej delikatności ma konsystencję, która nie powoduje że ucieka przez palce, a jest stabilna dzięki czemu bardzo dobrze rozprowadza się po skórze.
Używałam pianki wieczorem, po kąpieli, więc w sumie efekt widziałam dopiero rano.
Rezultat bardzo mi się spodobał. Subtelna, ładna, brązowa opalenizna. Jak to nazwała moja przyjaciółkadojrzała opalenizna", czyli taka jaką jesteśmy w stanie uzyskać po kilku dniach od opalania na słońcu. ????
Zdążyłam użyć jej kilkukrotnie i podoba mi się ten efekt. Specjalnie zaczęłam od produktu do jasnej karnacji, aby nauczyć się obchodzić z takimi kosmetykami. ????

Łagodnie brązuje

Pianka jest łatwo dostępna w drogeriach wiec postanowiłam ja wypróbować. Jestem przyzwyczajona do Fakebake i St Moriz wiec dla mnie ma umiarkowanie brązujące działanie. Jak na DHA na drugim miejscu w składzie, to bardzo delikatnie brazuje i trzeba ponawiać aplikacje praktycznie codziennie. Stosowany raz w tygodniu będzie ledwo widoczny, co przy niewielkiej wydajności nie jest zbyt ekonomiczne. Bardziej przypomina mleczko brązujące (pianka jest dość rzadka) niż samoopalacz. Nie jest to wada - stopniowy efekt zapewnia ładny złoty odcień, nie powoduje smug, nie barwi dłoni ani piżamy. A przede wszystkim nie śmierdzi nawet kilka godzin po nałożeniu! Jesli ktoś liczy na tropikalna opaleniznę raczej zdecyduje na samoopalacz lub wielokrotna aplikację, ale jako balsam sprawdza się fajnie i zostawia skore zadbaną. Podsumowując : zapewnia delikatny słoneczny koloryt i sprawdzi się u bladych osób, ale jesli ktoś szuka błyskawicznego opalania w kolorze cappuccino, to w tej cenie są bardziej skuteczne pianki.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Opakowanie: 5

Jedyne słuszne opalanie ;)

Moja droga jeśli chodzi o samoopalanie była kręta. Byłam nastawiona bardzo niechętnie, ale to pewnie dlatego, że jestem z tych roczników, które miały do czynienia jeszcze z samoopalaczami, które dawały dramatyczny pomarańczowy kolor, były niewydajne, śmierdzące i wszystko co złe. A te plamy.... Koszmar.
Lepsze było solarium czego do tej pory baaaardzo żałuję, ale czasu już niestety nie cofnę.
Obiecałam sobie jednak pewnego czasu, że wiecej na solarium nigdy nie pójdę. I trwam w tym postanowieniu.
I o ile w pozostałe pory roku brak opalenizny w ogóle mi nie przeszkadza to gdy przychodzi lato i trzeba się wbic w szorty to następuje dramat. Nie mam czasu i miejsca na naturalne opalanie.
Postanowiłam więc spróbować jak wygląda świat samoopalaczy dzisiaj.
Zdziwilam się i to bardzo.
Pianka Lirene była moim drugim wyborem. Wcześniej używałam Dax, ale nie była ona wystarczajaca.
Po pierwsze ta Lirene bardzo przypadła mi go gustu, że względu na ładne, przemyślane opakowanie. Seria kawowa. Super. Plus to, że pianka pachnie kawą to już w ogóle rewelacja. Mi się podoba ten zapach, ale pewnie niektórym może przeszkadzac. Pianka rewelacyjnie się rozprowadza, czy to rękawica czy dłońmi. I nie robia sie smugi i plamy. Nawet jeśli jest rosprowadzana dłońmi.
Czy efekt jest po godzinie. No dyskutowałabym. Raczej nie. Lepiej na spokojnie na wieczór się wysmarować. Szybko się wchłania, zostawia skórę fajna w odczuciu, taka trochę bardziej elastyczna, ujedrniona. Efekt utrzymuje się około kilku dni i już po jednej aplikacji kolor jest zadowalający. Na pewno czeka nas długa droga razem, chyba, że znajdę coś lepszego :)

Kawowa opalenizna

Mam jasną karnację, która łatwo się opala, ale tego lata rzadko spędzałam czas na słońcu, więc postanowiłam wypróbować piankę brązującą od Lirene. Do zakupu skusił mnie niezły skład i pozytywne opinie. Pianka ma przyjemny, kawowy zapach, co jest dużym plusem, bo zwykle samoopalacze nie pachną zachęcająco. Aplikacja produktu jest prosta i szybka, nie pojawiają się smugi i plamy. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się ładnie przybrązowiona, bez efektu pomarańczy. Pianka nie brudzi ubrań, a efekt na skórze utrzymuje się długo. Dla osób z jasną karnacją będzie idealna :-)

ZALETY
Prosta aplikacja
Efekt ładnej opalenizny
Nie brudzi
Brak smug i plam
Trwałość
Zapach
Skład

WADY
Brak

Alleluja żegnajcie smugi!

Bardzo dobry samoopalacz, nakładany na czystą skórę po peelingu za pomocą rękawicy nie robi mi absolutnie żadnych smug. Ładna, stopniowa opalenizna, brak zapachu spalonego kurczaka, na pewno kupię ponownie.

• Opakowanie: 4

Szybki efekt i naturalna opalenizna od ręki!

Zazwyczaj używam kremów do uzyskania szybkiego efektu opalenizny tym razem skusiłam się na piankę,.
Pachnie kawowo- pysznie. Można nakładać ją nawet sama ręką, którą umyjemy i nie zostanie na niej żaden ślad. Efekt opalenizny uzyskamy już po godzinie. Następnie nadmiar preparatu należy spłukać. Zawsze wolę ponosić go dłużej.
Pianka nie śmierdzi typowym samoopalaczem. Jest wydajna - jedno opakowanie starczyło mi na 1,5 miesiąca używania przez 2 x w tygodniu.
Kosmetyk zawiera aż 97% składników pochodzenia naturalnego i to w głównej mierze zadecydowało, abym po niego sięgnęła.
Jestem zadowolona z efektów. Poziom opalenizny możemy stopniować.
Kolor jest naturalny,. nie żółty, nie jak skórka pomarańczy.
Nie powoduje zacieków. ładnie się ściera. Nie uczula i nie podrażnia.

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1

Porażka.

Jest to mój pierwszy samoopalacz.
Pierwsza i druga aplikacja za 2 dni przebiegła bez większego problemu- szybkość nakładania i zero smug następnego dnia.

>>> ALE! Co z tego że nie ma smug jak byłam totalnie żółta!
Wyszły mi nagłe wyjazdy służbowe i to co przeżyłam to był koszmar...

Postanowiłam, że już nigdy tego produktu nie użyję i poczekam aż się sam wypłucze.

>>> Co skłoniło mnie do napisania recenzji? To zo zobaczyłam dzisiaj rano!! (po 3 dniach od aplikacji). Proszę zobaczyć w załączone zdjęcia do recenzji- jest to moja ręka i noga na zgięciu. Podobno produkt miał być wodoodporny? mhm. Jak ja wyjdę z domu?

Dziwne jest też to że bardzo mało opinii znajduje się na Internecie dotyczących tego produktu. Za to ja zamieszczę swoją opinię wszędzie, żeby uratować Was kochani! :D

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Bardzo naturalny efekt

Pianka od lirene była moim pierwszym samoopalaczem w tym sezonie, a testuje je co roku bo jestem z natury odporna na opalanie.
Opakowanie jest bardzo ładne, minimalistyczne, ale wyróżniające się, więc za wygląd plus. Biała pompka jednak szybko może się zabrudzić.
Jak już w temacie Pompki, to działa sprawnie, nie zacina się i dozuje odpowiednią ilość pianki, jedna pompka na każdą część ciała jest dla mnie najlepszym wariantem.
Opalenizna ma pojawiać się po godzinie, ale ręki sobie za to nie dam uciąć bo smaruje się na noc, mogę powiedzieć że rano jest ona bardzo ładnie widoczna.
Efekt na spokojnie utrzymuje się parę dni i stopniowo schodzi, bardzo fajna jest też kwestia dokładania produktu, bez problemu możemy osiągnąć ciemniejsza karnację np. Kładąc piankę 3 dni pod rząd i efekt jak na wakacjach w Grecji malowany.
Pianką lepi się, ale dosłownie pierwsze parę minut, bez problemu można się ubrać, czy Położyć.
Jedyny minus jaki zauważyłam, to fakt że pianka jest bezbarwna, więc robiąc to na szybko można sobie załatwić smugi, mi za pierwszym razem niestety się to udało, ale błąd się więcej nie powtórzył.
Z dodatkowych rzeczy zapach jest cudowny, a wodę kokosową czuć, ładnie koi skórę, jak delikatny balsam. Nie było też problemu z podrażnieniem przez ten produkt nakładając go świeżo po goleniu.
Śmiało mogę polecić.