Dax Sun, Emulsja do opalania twarzy i ciała SPF 30

Dax Sun, Emulsja do opalania twarzy i ciała SPF 30

Emulsja do opalania do twarzy i ciała, wysoko wodoodporna.

Optymalna ochrona przed UVA zapobiega fotostarzeniu się skóry, zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii słonecznych oraz długoterminowych uszkodzeń na poziomie skóry właściwej.
Najwyższej jakości, fotostabilne filtry UVA/UVB, zgodne ze standardem UE, zapewniają skuteczną ochronę przed oparzeniem słonecznym.
Wysoka wodoodporność - ochrona skóry również podczas kąpieli.
Badania wykazały, że emulsja nie powoduje podrażnienia fototoksycznego.
Kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów.

Intensywna pielęgnacja.

Lekka formuła zawiera peptydy pozyskiwane z nasion bawełny zabezpiecza skórę przed niekorzystnym działaniem słońca.
D-Pantenol i gliceryna łagodzą podrażnienia, silnie nawilżają i chronią przed nadmierną utratą wody z naskórka.

Jest ok, ale nie dla mnie...

Potrzebowałam kremu z spf na już, a że w "moim" Rossmannie był tylko ten, to go kupiłam. Na początku wydawał mi się idealny, ale po czasie zauważyłam kilka wad. To, co jest w nim fajne, to jego lekkość i dosyć szybkie wchłanianie. Nie bieli, nie zapchał mnie, ale niestety, zostawia delikatną, tłustą warstwę. Mam cerę tłustą, dlatego jest to dla mnie spory minus, jednak przy cerze suchej mogło to by być okej. Zauważyłam też, że się delikatnie roluje, szczególnie na skroniach. Nie wiem czy nadawałby się pod makijaż.