Delpos, Anti Hair Loss Mask (Maska przeciwdziałająca wypadaniu włosów)

Delpos, Anti Hair Loss Mask (Maska przeciwdziałająca wypadaniu włosów)

Starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki aktywne maski Delpos wzmocnią Twoje pasma na całej długości. Zaczynając od ich nasady, aż po końcówki. Odżywią cebulki, sprawiając, że włosy będą zdrowo rosły. Zapobiegną też ich wypadaniu w skutek łamania się. Kosmetyk sprawi, że włosy będą doskonale nawilżone, miękkie i pełne blasku. A ponadto ułatwi ich rozczesywanie.

do włosów wypadających, do włosów suchych i zniszczonych
zapobiegające wypadaniu włosów, nawilżające
zapachowa, bez SLS i SLES
Skóra głowy
normalna, problemowa

maska

maska jest na prawdę spoko, chociaż chciałabym ją w większym opakowaniu np. 300 ml bo jest tak dobra że nie tylko ja jej używam :D uważam, że świetnie nawilża mimo, że formuła jest lejąca i nie jakaś mocno tłusta. nie wiem jak to u mnie działa, ale czasem najbardziej nawilżające maski czy odżywki mi puszyły włosy. tutaj tego nie ma. mniej na pewno dzięki niej się kruszą włosy, są po długości lśniące i mocniejsze.

jestem zadowolona

maska to ostatni produkt z zestawu prezentowego od męża. maska jest dość gładka, jest lejąca, ale też nie jakoś bardzo. nakłada się ją bardzo dobrze, samo wyciskanie z butelki też przychodzi gładko i bez problemów. włosy są po niej nawilżone, odżywione i wzmocnione. zapach ma lekki. nie zostaje zbyt długo na włosach tak mi się wydaje. używam maski 2 miesiące i widzę poprawę. nie nakładam jej przy samej skórze ale włosy są odżywione i nakarmione. lubię ją.

najlepsza maska

zdecydowanie dla mnie to najlepsza maska do włosów jaką miałam a to przede wszystkim dlatego że mimo wszystko nie obciąża ona włosów. Są one nawilżone, są lekkie i pięknie się rozdzielają między sobą. Nie zauważyłam też elektryzowania się. Włosy już tak przy czesaniu nie kruszą się, nie wyciągam ich razem z szczotką. Jestem zadowolona z tego jakie ta kuracja daje efekty po ok. 2 miesiącach i tygodniu używania. Zapach akurat dla mnie jest neutralny.. Nie mogę nic złego o nim powiedzieć. konsystencja dość zwarta i dobrze rozkłada się na włosach. Nie spływa z nich co mnie cieszy.

maseczka do wlosow przeciw ich wypadaniu

widze, ze bede pierwsza przedstawiac swoja opinie o masce do wlosow wiec jest mi milo. jezeli chodzi o zapach to tak jak w przypadku pozostalych kosmetykow z tej serii pachnie ona guma mietowa orbit. bardzo lubie swiezy zapach miety i innych ziol, wiec dla mnie bardzo ok. samo nakladanie jest dosc wygodne i z butelki calkiem fajnie wychodzi. na plus zamkniecie w masce i szamponie, bo klikniecie zamyka dozownik i mozna brac ze soba kosmetyki w podroz. konystencja jest dosc gesta ale nie jak maselko ale bardziej jak krem/balsam. kolor bialy.. sama maseczke nakladam po umyciu wlosow i lekkim odcisnieciu ich w recznik i zostawiam na takie 20 minut. of course zostawiam takie 5 cm od skapu zeby nie przetluszczac nasady. pozniej tylko przeplukuje letnia woda wlosy. po samej masece wlosy sa miekkie i dobrze sie rozczesuja. co do dzialania przeciw wypadaniu wlosow to widze ze calosc sie sprawdza i wlosy mniej wypadaja przy czesaniu i przy zwiazywaniu w gumke. jeszcze zostalo mi kosmetyku na kilka myc, wiec zobaczymy, ale chyba skusze sie na ponowny zakup.