Ziaja, Kozie Mleko, Maska do rąk i paznokci odżywczo - wybielająca

Ziaja, Kozie Mleko, Maska do rąk i paznokci odżywczo - wybielająca

Zapewnia liporegenerację, uelastycznia i zmiękcza naskórek. Wzmacnia paznokcie, zmniejsza ich skłonność do rozdwajania się i łamania. Poprawia koloryt skóry, rozjaśnia plamy i przebarwienia skórne. Zawiera kompleks składników koziego mleka, olej Canola (olej rzepakowy), masło Shea, witaminę F, prowitaminę B5, witaminę C, czynnik wybielający.

• Zapach: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 1

Chyba nie bardzo...

Dostałam kiedyś w drogerii próbkę tej maski i po jej użyciu moje dłonie doznały wręcz objawienia. Dłonie były nawilżone, skóra miękka i nienapięta. Byłam przekonana, ze to najlepsza kuracja, jaką mogłam sobie wyśnić... do momentu, kiedy kupiłam regularne opakowanie.

I tu czar prysł. Każde kolejne zastosowanie maski to był wyczyn. Nie dość, że trzeba do niej całego rytuału, to jeszcze baaardzo długo się wchłania, a nawet jak już wytrze się jej nadmiar, to i tak dłonie pozostały strasznie tłuste i właściwie strach było czegoś dotknąć w obawie przed zatłuszczeniem. Nawilżenie i odżywienie też pozostawiało wiele do życzenia, a wybielenia w ogóle nie zauważyłam, więc nie mogłam się doczekać, kiedy wreszcie ta durna maska się skończy.

I wreszcie ten dzień nastał. Z czystym sumieniem less-waste'owym wystawiam jedną gwiazdkę. Co się namęczyłam, to moje. Nigdy więcej nie kupię.

Kupiony w: W hipermarkecie

Dobra maska

Produkt zakupiony w markecie zamknięta w białym okrągłym opakowaniu maska ma gęstą tłustą konsystencję białego koloru ładny zapach ,nałożona na 10minut grubą warstwą na dłonie maska dobrze nawilża zmiękcza wygładza subtelnie rozjaśnia skórę dobry produkt wart uwagi

Kupiona na ratunek

Moja skóra rąk jest przesuszona szczególnie w okresie wiosenno/ jesiennym . Najgorzej wygląda pomiędzy kciukiem , a palcem wskazującym , tam potrafi odchodzić warstwą . Maskę nakładam, w ilości kremu do rąk , na noc. Skóra wygląda lepiej jest nawilżona i odżywiona. Nie rozwiązuję w 100% mojego problemu , ale podejrzewam , że musiałabym bardziej dbać o dłonie , a nie wymagać cudu od kosmetyku . Jako doraźna pomoc jak najbardziej polecam . Zapach całej serii uwielbiam .

Nie wiem

Kupiłam tą maskę, ponieważ byłam ciekawa jej działania. Zamknięta w plastikowym opakowaniu, sami możemy sobie dozować, jaka ilość produktu jest dla nas odpowiednia. Konsystencja podobna jak kremu do twarzy, może trochę bardziej gęsta. Produkt nadaje się do używania w okresie jesienno-zimowym, bo latem chyba byłby za ciężki. Owszem nawilżał, ale z tego co pamiętam to miał parafinę w składzie i to dość wysoko, a ja za nią nie przepadam, bo daje złudne uczucie nawilżenia.

• Zapach: 1

Raczek nie

Maske kupiłam ze wzgledu na suche skorki i wzmocnienie paznokci. Niestety nie sprawdzila sie. Kupilam saszetke razem z peeleingiem i bylam zachwycona (pomimo drażniacego mnie i mdlacego zapachu "koziego mleka") pelnowymiarowe opakowanie okazalo sie slabe bo maska zaczelam przesuszac mi okolice paznokci. Na poczatku stwierdziłam że za mało jej nakładam, jednak chyba im wiecej tym było gorzej :) nakładałam samą oraz na bawełniane rękawiczki i niestety nic. Dłonie są wygładzone ( nie zauważylam efektu wybielenie ) jednka skórki przesuszone i w końcu wylądowała w koszu :/ plusem jest wydajność :)

W porządku

Maska kosztuje grosze i właśnie ta cena mnie skusiła :) Zapach delikatny, nieprzeszkadzający. Trudno mi obiektywnie ocenić działanie, bo zimą mam zazwyczaj problemy z baaardzo przesuszoną wręcz popękaną skórą rąk, ale w stosowaniu jest bardzo przyjemna, dłonie są wygładzone.

• Stosunek jakości do ceny: 4

Dobry.

Skóra moich dłoni nie wymaga intensywnego odżywienia, ale warto zawsze jakieś mini kuracje na dłonie stosować.
Szukałam czegoś dobrego i niedrogiego i mam!
Jest naprawdę dobry, skóra jest miękka, poprawia koloryt skóry, pięknie pachnie, wiadomo seria 'Kozie mleko' ;-)
Przeznaczony jest do skóry bardzo suchej i suchej. Ja mam suchą tylko w okresie zimowym, maska sprawdza się na każdą porę roku.
Nie zauważyłam natomiast by cokolwiek robił z paznokciami. Ma je wzmacniać, a tego efektu nie ma. Za to zmiękcza trochę skórki wokół paznokcia.

Kupiony w: Drogeria Natura

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 1
  • Opakowanie: 2

Szału nie ma

Poleciła mi ją kosmetyczka jak zobaczyła w jakim stanie są moje dłonie, po miesięcznej systematycznej "kuracji" jakoś nie zauważyłam efektów. Fakt skóra była nawilżona, ale na pewno nie z regenerowana, bo dalej była popękana. Krem stosowałam w ciągu dnia, a maskę zawsze na noc. Niestety u mnie się nie sprawdziło, no i zapach strasznie mnie drażnił.

Kupiony w: Inna drogeria

• Zgodność z opisem producenta: 2

Im więcej, tym gorzej

Bardzo lubię serię koziego mleka, więc i tej maski nie mogło zabraknąć w mojej kosmetyczce. Tym bardziej, że po użyciu próbki byłam nią zachwycona. Kupiłam, zaczęłam stosować. Na początku wszystko było piękne. Stosowałam na noc i po domowych pracach (pranie, zmywanie), dłonie były odżywione, nawilżone, wypachnione. Mimo, że z założenia jest to maska, miałam wrażenie, że produkt szybko się wchłania i faktycznie daje efekty, o jakich pisze producent (nawilżenie, odżywienie, wygładzenie, wybielenie) Niestety, im dłużej zaczęłam maski stosować, tym bardziej produkt nie tylko nie działał, ale też... przesuszał skórę. Zaczęłam stosować tylko na noc, tuż przed pójściem spać. Rano, niestety skóra na dłoniach była przesuszona i ściągnięta. Ale nie poddałam się. Maską zaczęłam smarować stopy. I tu podobnie - na początku super, a z czasem, nagle, skóra się przesuszała. Nie wiem skąd u mnie wziął się taki efekt. Maska zapowiadała się fantastycznie, a okazała się w rezultacie bublem.

Kupiony w: Drogeria Rossmann

• Opakowanie: 3

Mocno przecietna

Maske stosuje na noc pod bawelniane rekawiczki.Te uwazam za mocno przecietna,bo podobny efekt uzyskuje nakladajac gruba warstwe regenrujacego kremu.Nawilża i ładnie uelastycznia skore dloni,ale nie wybiela i nie dziala specjalnie odżywczo.Wg mnie produkt na poziomie kremu do rąk.

Kupiony w: Drogeria Rossmann

• Stosunek jakości do ceny: 4

Bardzo przyjemna

Maska pomaga, to fakt. Dłonie są nawilżone, delikatne, miłe w dotyku. Maska faktycznie niweluje przebarwienia. Jedyny problem jest taki, że bez rękawiczek na noc ani rusz. Wolno się wchłania i wszędzie zostawia tłuste plamy, ale jestem tego świadoma, że to jednak jest maska, a nie krem.

Kupiony w: Drogeria Natura

Przyjemne SPA

Maska bardzo fajnie się wchłania po jej nałożeniu jako maski. Mimo, że producent zaleca używanie jako zwykłego kremu to moje dłonie nie polecają. Sprawdza się jako: nałożyć, odczekać, wytrzeć. Po kilku zabiegach dłonie są bardziej miękkie w dotyku. Jak z wybielaniem? Nie mam szczerze pojęcia, ponieważ moja skóra tego nie wymaga. Pod kątem odżywienia i nawilżenia - rewelacja.