Cien, Food For Skin, Krem do rąk `Odżywianie z papają`

Cien, Food For Skin, Krem do rąk `Odżywianie z papają`

Odżywienie z papają. Min 95% składników pochodzenia naturalnego.
Każdy rodzaj skóry, szczególnie skóra bardzo sucha, szorstka i wrażliwa.
Krem odżywiający do rąk - Intensywnie regeneruje szorstką i uszkodzoną skórę. Nawilża, odżywia i przywraca dłoniom komfort.
Lekka formuła, błyskawicznie się wchłania, owocowy zapach.
Produkt przyjazny dla wegan i wegetarian

Wykorzystała: kilka próbek

super

Krem do rąk Cień Odżywienie z papają jest według mnie idealnym produktem do torebki, naprawdę dobrze odżywia dłonie, jest mega wydajny, Szybko się wchłania, ale pozostawia delikatny film pielęgnujący. Cudownie tropikalnie pachnie. Jest bardzo tani i mega sztos

Przyjemna papaja

Krem do rąk Cień Odżywienie z papają jest według mnie idealnym produktem do torebki, ponieważ ma bardzo poręczną tubkę i naprawdę dobrze odżywia dłonie. Szybko się wchłania, ale pozostawia delikatny film pielęgnujący. Cudownie tropikalnie pachnie. Jest bardzo tani i świetnie dostępny, bo możemy go znaleźć w Lidlu.

Dobry ale tylko dla zadbanych dłoni

Krem dobrze wygładza lekko wysuszone dłonie
lecz gdy potrzebna jest regeneracja to już sobie nie radzi . Dobrze się wchłania. Największym atutem jest owocowy zapach.

Jedzenie dla skóry to to nie jest...

W obecnej sytuacji ciągłego mycia i dezynfekowania rąk, moja skóra na dłoniach stała się bardzo sucha i wymagająca ciągłego nawilżenia. Z ciekawości sięgnęłam po ten krem w lidlu i jestem raczej rozczarowana. Pomimo vegan friendly oraz 95% naturalnego składy mnie on nie zachwyca. Owszem nie zostawia tłustej warstwy, ale bardzo długo się wchłania, zapach jak dla mnie jest średnio przyjemny. Po nałożeniu go muszę często ponawiać aplikację lub używać innego produktu. Możliwe że nada się dla mniej wymagających dłoni.

Fajny

Nawilża okej, jednak bardzo szczypie po nałożeniu. Ma ładne opakowanie i prześliczny zapach, cena nie jest wysoka.
Zalety:
-bardzo ładnie pachnie
-dobrze nawilża
-niska cena
-dostępność
Wady:
-bardzo szczypie
-długo się wchłania

Poradził sobie

Przyjemnie pachnie, dość intensywnie, ale nie jest to męczący zapach. Konsystencja dość gęsta, a zarazem lekka. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego ani klejącego filmu, tylko przyjemną, ochronną warstwę, która kojarzy mi się z silikonowymi kremami.

Krem zawiera olej migdałowy, olej słonecznikowy oraz masło shea.

W przeciągu tygodnia krem poradził sobie z popękaną skórą dłoni, z którą nie mógł sobie poradzić żaden inny krem, nawet maść. Świetnie nawilża, stan ten utrzymuje się naprawdę długo, a przy regularnym stosowaniu zapominamy, że z naszymi dłońmi działo się coś niedobrego.

bardzo przyjemny krem

Krem kupiłam w lidlu zachęcona ładną szatą graficzną i co dla mnie ważne, tym że jest to kosmetyk naturalny i wegański. Ogólnie jestem jedną z tych osób, które nie przepadają za kremami na rękach, po prostu drażni mnie uczucie „tłustych” rąk. Próbowałam naprawdę wielu, ponieważ zauważyłam, że z wiekiem co raz częściej mam suche ręce, niestety z marnym skutkiem, każdy z kremów finalnie oddawałam mamie. Ten krem przełamał tą barierę niechęci i nawet się polubiliśmy.
Po nałożeniu przez chwile sprawia wrażenie „maski” na dłoniach, jednak bardzo szybko się wchłania i naprawdę nawilża ręce-najbardziej się o tym przekonałam w momencie gdy (prawdopodobnie) chemia do czyszczenia bardzo mocno mnie uczuliła, a skóra na kostkach i w miejscach gdzie jest najcieńsza, po prostu pękała. Jako, że już kiedyś coś podobnego przeszłam a w czasach pandemii wyjście do apteki było raczej uciążliwe, leczyłam się tym kremem i w ciągu paru dni pomógł mi leczyć skutki uczulenia.
Nadal nie kocham kremów do rąk, jednak jeżeli będę potrzebowała nawilżenia na pewno ten krem będzie moim pierwszym wyborem.

Świetny

Świetny krem zamknięty w niewielkiej tubce, którą zmieścisz w każdej torebce. Na początku zapach był dla mnie niezbyt przyjemny, ale po kilku dniach bardzo go polubiłam.
Nie wiem jak poradziłby sobie ze skrajnie suchymi i popękanymi dłońmi, ale na moją ściągniętą skórę działa jak ukojenie. Ma idealną konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Dużym plusem jest dostępność w Lidlu, a więc można po niego sięgnąć podczas codziennych spożywczych zakupów.

Genialny a taki tani

Po ten kosmetyk sięgnęłam z ciekawości, czekając w lidlowej kolejce - zaintrygował mnie zapach papai i renoma jaką odznacza się firma Torf Corporation. Nie zdarzyło mi się jeszcze narzekać na któryś z kosmetyków tej marki, nieważne czy sprzedaje je też pod marką własną dyskontów. z nich. W tym przypadku nie jest inaczej.
Na samym początkiem zachwyciłam się wielkością - wcześniej, z racji dużych potrzeb, kupowałam większe opakowania kremu. Ta wielkość jednak zdecydowanie mi przypadła do gustu - zawsze wszędzie się zmieści - do kurtki, torebki, czy nawet do ręki! Opakowanie standardowe z ładną szatą graficzną, zamykane na zakrętkę, chociaż ja wolę na klik.
Kosztuje grosze i jest bardzo wydajny. Dłonie są pięknie odżywione i natłuszczone. Wchłania się ekspresowo. Nie pozostawia lepiej warstwy więc można go nakładać nawet kilka razy w ciągu dnia. Bardzo szybko widać efekty. Idealnie nadaje się do przesuszonych i zniszczonych dłoni.
Krem zachęcił mnie do wypróbowania innych kremów z tej serii.

Super kremik do torebki

Kupiłam go przez przypadek w Lidlu. Przy kasie znajdowało się pudełko z kremikami a że skończył mi się mój w torebce a cena była niska postanowiłam spróbować. Kolorowe poręczne opakowanie bez problemu zmieścił się w mojej kosmetyczce. Konsystencja kremu jest bogata ale dość lekka. Krem pięknie się wchlania nie pozostawiając tłustej warstwy. Zapach jest obłędny nie lubię kwiatowych zapachów a ten owocowy słodki bardzo mi odpowiada. Dłonie stały się miękkie i delikatne. Od teraz jest to jeden z moich ulubionych kremów.

Słodki zapach

Lubie mieć piękne zadbane dłonie. Do tego niezbędny jest krem.
Ten z Cien - ma piękny owocowy zapach. Szybko sie wchłania, chociaz jest bardzo rzadki, ma lejąca konsystencje.
Dłonie nawilżone i gładkie. Polecam kazdemu

bardzo fajny produkt

Produkt nabyłam przy okazji zakupów w sklepie sieci Lidl. Opakowanie jest wykonane estetycznie. Krem sam w sobie ma fajna konsystencję i dobrze się rozprowadza. Wchłania się ekspresowo i świetnie odżywia skórę przesuszoną ciągłym myciem i dezynfekowaniem.