Nivea, Soft, Krem do twarzy i ciała (nowa wersja)

Nivea, Soft, Krem do twarzy i ciała (nowa wersja)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Ulepszona formuła zapewnia teraz jeszcze więcej nawilżania i pielęgnacji. Krem niezwykle szybko wchłania się w skórę pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i ożywienia. Produkt nadaje się do smarowania twarzy, ciała, jak i rąk, tzw.: krem do wszystkiego.
Nowa wersja nie zawiera parabenow.
Dostępne opakowania: 75ml (tuba), 50ml (pudełko), 100ml (pudełko), 200ml (pudełko), 300ml (pudełko).

Mówią, że co do wszystkiego, to do niczego. Nie w tym przypadku.

Do produktów które mają ''szerokie spektrum działania'', czyli do wszystkiego, zawsze podchodzę bardzo sceptycznie.
Nie wiem czemu, może to moje skrzywienie zawodowe. (Ratownik medyczny) i wiem doskonale, że co do wszystkiego, to do niczego.

Krem ten, jak zapewnia producent ma ulepszoną formułę, która zapewnia teraz jeszcze więcej nawilżania i pielęgnacji. Krem niezwykle szybko wchłania się w skórę pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i ożywienia.
No i ''Produkt nadaje się do smarowania twarzy, ciała, jak i rąk, tzw.: krem do wszystkiego.''
Produkt znajdziemy w następujących opakowaniach:
75ml (tuba), 50ml (pudełko), 100ml (pudełko), 200ml (pudełko), 300ml (pudełko).

Krem ten towarzyszy mi od bardzo dawna.
Lubię kupić większe pudełko i mieć zawsze w łazience.
Używam tego kremu faktycznie do wszystkiego.
Gdy mam spierzchnięte usta, nakładam warstwę, która po chwili się wchłania , przynosząc nawilżenie.
Stosuję również do rąk, wtedy, kiedy jestem w domu, i nie muszę mieć natychmiast wchłoniętego kremu. Doskonale nawilża i regeneruje dłonie.
Zabieram go zawsze na wakacje, ponieważ ja uwielbiam się smażyć na słońcu, i zawsze kończę z delikatnym podrażnieniem skóry. Wtedy wystarczy zastosować ten krem, aby skóra szybko się zregenerowała i nawilżyła.
Jak mam gości w domu, zawsze ktoś skorzysta z dobrodziejstwa tego kremiku.

Jego następną wielką zaletą jest zapach.
Piękny, delikatny, klasyczny Nivea. Uwielbiam ten zapach, przywołuje u mnie wspomnienia dzieciństwa.

Jego konsystencja jest lekka, i szybko się wchłania. Dlatego można stosować na całe ciało, i nie czekać wieczności aż się wchłonie.
Nasza skóra stanie się odżywiona, nawilżona, zregenerowana.

Reasumując, krem faktycznie do wszystkiego. Lekka konsystencja, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, nawilża, regeneruje, nie podrażnia.

Efektowne nawilżenie

Krem kupiłam w promocji dwa w cenie jednego więc jeden przeznaczyłam do ciała, a drugi spakowałam do pracy jako krem do rąk. Niestety jako to drugie kiepsko się sprawdził, gdyż na zniszczone zaczerwienione ręce okropnie piecze i wywołuje jeszcze większe zaczerwienienie. Jako, że mam pracę, w której często dezynfekuje dłonie to są one niestety bardzo suche i poranione, aczkolwiek myślałam, że taki krem powinien je ukoić, a nie bardziej zaognić sytuację. To z minusów. A z plusów to generalnie do ciała jest rewelacyjny. Tworzy na naskórku warstwę ochronną, pięknie pachnie i wygładza. Skóra przez kilka godzin jest satynowa i błyszcząca. Powrócę do niego na pewno :)

Przyzwoity i bardzo popularny krem

Krem ten niegdyś stanowił podstawy element mojej codziennej pielęgnacji.
Zapakowany w pojemne, solidne, plastikowe opakowanie krem o lekkiej konsystencji, koloru białego i charakterystycznym dla produktów tej marki zapachu był moim ulubieńcem. Jest to bardzo dobry krem, który idealnie spełnia swoje zadanie. Odpowiednio nawadnia, nawilża przesuszoną skórę, koi i regeneruje. Szybko się wchłania, pozostawiając skórę świetnie przygotowaną do wykonania makijażu. Nie zapycha porów, nie uczula i moim zdaniem nadaje się do każdego typu skóry. Jego niska cena i wydajność sprawiają, że w swoim przedziale cenowym nie ma sobie równych. Często wracam do tego kremu gdy potrzebuję sprawdzonego sposobu na dobre nawilżenie cery bez konieczności przepłacania.
W mojej opinii ten krem będzie odpowiednim wyborem dla wszystkich ceniących dobrą jakość w przystępnej cenie.

Przyjemny ,lekki krem

Szybko się wchłania oraz ma przyjemny zapach .
Konsystencja kremu jest lekka i delikatna. W mojej rodzinie używa go trzech facetów. Fajnie nawilża twarz .

Do wszystkiego, czyli do niczego.

Faktycznie to wersja soft - granatowego kultowego kuzyna koszmarka z PRL. Krem zawiera parafinę, alkohol i dimethicone, który jest silikonem, poza tym ma całą listę alergenów w składzie. Lepiej się rozsmarowuje i wchłania w porównaniu do klasycznego kremu Nivea, ale na litość boską... to nie czyni z niego uniwersalnego cudu. Osobom z wrażliwą cerą polecam przeanalizować skład, bo możecie skończyć z zapchanymi porami i krostami na policzkach. Na ogolone nogi też nie polecam - zaognia krostki i jest sajgon.

Mega uniwersalny krem

Idealny krem dla każdego zarówno dziecka jak i kobiety czy mężczyzny. Idealnie nawilża naszą skórę nie pozostawiając tłustego filmu i klejących rąk. Idealny do smarowania delikatnego ciała dziecka po kąpieli, ale używam go również do swojej twarzy zazwyczaj po opalaniu. Świetnie koi spierzchnięte ust czy wysuszone łokcie. Polecam

Idealny

Idealny krem do wszystkiego. Totalny must have każdej kobiety, mężczyzny, dziecka. Fantastyczne nawilża skórę. Stosuje go odkąd pamiętam. Ma przyjemy zapach. Jest bardzo wydajny. Zawsze kupuje duże opakowanie, które wystarcza na bardzo długo. Również posiadam małe opakowanie 50ml, które mam zawsze przy sobie w torebce.

Pewniak do ciała w bardzo dobrej cenie.

Do kremu Soft marki Nivea wracam co jakiś czas, kiedy akurat nie mam ochoty na wypróbowanie czegoś nowego. Używam go jako balsamu do ciała i lekkiego nawilżacza do dłoni na noc.

Produkt zamknięty jest w wygodnym, plastikowym słoiku, ma przyjemną, delikatną i "śmietankową" konsystencję oraz zapach przypominający klasyczną wersję kremu Nivea, ale jednak jest on tu bardziej delikatny i kobiecy.

Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania pozostawiając skórę dobrze nawilżoną i jedwabistą w dotyku. Utrzymywanie się nawilżenia określiłabym na przyzwoitym poziomie.

Dobry produkt, przyjemny zapach, przystępna cena.

Lekka formuła

Na cerze: mieszanej, trądzikowej

Znałam ten produkt od wielu lat i stale gości w mojej kosmetyczce, jako "krem do wszystkiego". Stosowałam go wiele razy na mojej skórze mieszanej, kiedy była przesuszona. Przyjemna formuła sprawia, że szybko się rozprowadza, łatwo wchłania i pozostawia skórę nawilżoną... i pachnącą ;)

Lżejsza wersja kultowej marki

Krem ma lżejszą konsystencję, jednak dalej jest tłusty. U mnie na twarzy się nie sprawdza, po kilku użyciach muszę robić peeling, bo czuje jak się wałkuje zamiast się wchłaniać. Używam go raczej do ciała. Słabo nawilża. Mam wrażenie że to nie jest ten sam krem, który wchodził na rynek. Krem ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza. Na cerze tłustej średnio się sprawdza. W sumie to jestem trochę rozczarowana.

Najlepszy tani krem

Mam problemową skórę twarzy, liczne wypryski i zaskórniki, przetłuszczająca się w strefie T i sucha na policzkach. Klasyczny krem Nivea jest dla mnie za tłusty, jednak to cudo wchłania się ekspresowo i nie pozostawia lepkiej warstwy. Absolutna rewelacja. I ten zapach ❤️

Klasyk

Krem stosuję od wielu lat, bardzo dobrze nawilża, nie uczula i błyskawicznie wchłania się w skórę dzięki przyjemnej konsystencji.

Posiada bardzo ładny zapach, jest szeroko dostępnym produktem o rozsądnej cenie. Kremu używam zarówno w dzień, jak i na noc. Skóra jest delikatna i przyjemna w dotyku.