Nivea, Soft, Krem do twarzy i ciała (nowa wersja)

Nivea, Soft, Krem do twarzy i ciała (nowa wersja)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 0.00/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Ulepszona formuła zapewnia teraz jeszcze więcej nawilżania i pielęgnacji. Krem niezwykle szybko wchłania się w skórę pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i ożywienia. Produkt nadaje się do smarowania twarzy, ciała, jak i rąk, tzw.: krem do wszystkiego.
Nowa wersja nie zawiera parabenow.
Dostępne opakowania: 75ml (tuba), 50ml (pudełko), 100ml (pudełko), 200ml (pudełko), 300ml (pudełko).

Dobry krem dla całej rodziny

Duże opakowanie kremu nawilżającego, stosuje cała rodzina. Przyjemna aplikacja lekkiego kremu, stosujemy do pielęgnacji twarzy jak i całego ciała. Szybko się wchłania, delikatnie i subtelnie pachnie. Opakowanie gustowne poręczne, z czytelną i prosta szata graficzna. Dobrze nawilża skórę na długie godziny. Obietnice producenta są spełnione. Stosujemy od lat, na plus duża pojemność.

Dobry produkt

Krem do twarzy i ciała - idealny do wszystkiego. Bardzo dobrze nawilża zarówno ciało jak i twarz. Skóra po jego użyciu jest miękka, odżywiona. Nadaje się dla każdego - kobiet, ale i mężczyzn! Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Jest bardzo wydajny, łatwo się go rozprowadza.

Klasyk, ale jak dla mnie to nie do twarzy

Nivea jest marka która znam od dziecka, a ten krem jest jednym z przewodnich. Co prawda jest to ulepszona i lżejsza wersja bym powiedziała starszego brata. Jego konsystencja jest nie jest już taka gęsta, ale w dalszym ciągu jak dla mnie zbyt tłusta jak do nałożenia na twarz. Za to jest bardzo przydatny do innych części ciała jak ręce, spierzchniete usta, podrażniony nos od kataru, z tym radzi sobie świetnie.

Krem Nivea soft

Krem niestety ma kiepski skład, używałam na twarz i trochę była podrażniona, ewentualnie może być na ciało ale szczerze mówiąc szału nie ma, raczej nie kupię go drugi raz, lepszy zdecydowanie klasyczny kremik Nivea

po prostu klasyk

Krem jest wydajny, więc cena nie jest wysoka. Jest uniwersalny, czyli można go używać na całe ciało. Nadaje się zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Natomiast poza nawilżenie nie robi nic więcej, więc przed zakupem nalezy się zastanowić czego oczekujemy od kremu. Nivea Soft to typowy nawilżacz, do którego większość kobiet ma po prostu sentyment. Zdecydowanym minusem tego produktu to, że posiada alkohol w swoim składzie. Niby to nic, ale jednak! Krem jest świetny. Idealny dla osób w każdym wieku. Efekt końcowy jest bardzo dobry.

Bardzo dobry krem

Lubię ten krem, chociaż nie jest moim nr 1, to często do niego wracam. W szczególności zimą, bo dobrze sprawdza się podczas długich, siarczystych spacerów czy wyjazdów na narty. Jest lekki, delikatny, ale bardzo dobrze spełnia swoją rolę - jest odżywczy, dobrze i długo nawilża, dobrze się wchłania.

Stosuję go także na noc, nakładając troszkę więcej kremu w szczególności na dekolt. Skóra już poo kilku dniach jest bardziej miękka i nawilżona.

Polecam!

Lubię go za jego uniwersalność

Chyba nie ma takiej dziewczyny która nie miała styczności z tym kremem. Krem jest bardzo popularny i przy tym bardzo uniwersalny.
Krem zamknięty jest w plastikowym białym słoiczku o minimalistycznej szacie graficznej. Konsystencja kremu bardzo lekka o delikatnym zapach. W skład kremu wchodzi olejek jojoba i witamina E.
Krem jest dla mnie bardzo uniwersalny. Stosuje go praktycznie na kazda część ciala. Od czasu do czasu krem stosuje na twarz - krem delikatnie nawilza i szybko się wchłania. Jednak najbardziej uwielbiam go stosować na ciało. Szybko się wchłania, nawilza i regeneruje sucha skore. Lagodzi wszelkie podrażnienia i wygładza. Do tego pozostawia delikatny zapach. Krem także niezawodny do pielęgnacji dłoni. Super nawilza, wygładza i regeneruje spierzchnięte miejsca. Cenie go za to ze szybko się wchłania co w przypadku dłoni jest dla mnie bardzo istotna sprawa.
Stosując go na różne części ciała krem jest bardzo wydajny , gdyż jego lekka konsystencja sprawia ze nie trzeba nakładać dużo produktu by nawilżyć i zregenerować dane obszary. Uniwersalny produkt który zastąpi kilka produktów do pielęgnacji ciała.

Ulubiony!

Najlepszy krem mojego życia! Będąc dzieckiem podpatrywalam moją mamę jak używa kremu Nivea i czekałam aż ja będę miała swój i będę mogła czuć się dorosła ;) Krem nigdy mnie nie uczulil, a mam dużą podatność, ma świetną konsystencję i szybko się wchłania. Często stosuje przed samym wyjściem z domu na skórę i czuję, że jest nałożona przez cały dzień. Tradycyjny, świetny wybór. Polecam!

Lekki i przyjemny, ale...

Z jednej strony lubię ten krem- przyjemny w noszeniu, lekki, w zasadzie na dzień się sprawdza. Ale skład produktu niestety nie zachwyca. Kiedyś był dla mnie wystarczający, ale teraz szukam czegoś bardziej bogatego w składzie.

Cudowny!

Uwielbiam go za poczucie jedwabiście gładkiej skóry oraz nawilżenie! Pięknie pachnie oraz szybko się wchłania nie zostawiając przy poczucia tłustej skóry. Jest jak najbardziej wydajny.
Jeśli ktoś chce dobry krem nawilżający to jest to zdecydowanie on!

Zdecydowanie fajna opcja po najbardziej uniwersalnym kremie Nivea.

Uczulał 20 lat temu

Po około 20 latach, kupiłam go ponownie.Lubiłam jego konsystencje. Podobno skład zmieniony,więc chciałam dać mu kolejną szansę-niestety.Odrazu po aplikacji( 2 sekundy),twarz cała w czerwonych plamach,jak poparzenie.Twarz bardzo szczypała.Jedynie używać mogę do rąk. Dekolt- jeden ogień.Z poprzednią wersją było to samo,plus oczy łzawiły mocniej niz teraz.Cóż. Produkty Nivea ma coraz gorszej jakosci.Jedynie stary poczciwy krem Nivea trzyma jakoś fason.Kolejnych testów produktów "soft" nie zamierzam robić.

To jest bardzo dobry krem

Świetnie się wchłania, skóra nie jest po nim tłusta. Krem jest bardzo lekki i przyjemny, do tego pięknie pachnie. Uwielbiam używać go jako bazę pod makijaż, a w upalne dni (gdy nie używam podkładu) sprawę załatwia sam krem. Skóra jest po nim dobrze nawilżona. Należy również zwrócić uwagę na wydajność jednego opakowania. Przy codziennym stosowaniu krem starcza na około 2 miesiące. Polecam.

2051