Nivea, Soft, Krem do twarzy i ciała (nowa wersja)

Nivea, Soft, Krem do twarzy i ciała (nowa wersja)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Ulepszona formuła zapewnia teraz jeszcze więcej nawilżania i pielęgnacji. Krem niezwykle szybko wchłania się w skórę pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i ożywienia. Produkt nadaje się do smarowania twarzy, ciała, jak i rąk, tzw.: krem do wszystkiego.
Nowa wersja nie zawiera parabenow.
Dostępne opakowania: 75ml (tuba), 50ml (pudełko), 100ml (pudełko), 200ml (pudełko), 300ml (pudełko).

zawsze pod ręką, podstawa

to jest krem do którego wracam po każdej kosmetycznej "zdradzie" ;) bardzo ładnie nawilża, nie podrażnia, ten zapach jet dla mnie kojący, używam i na dzień i na noc. Dużo kremów się na mnie roluje i kupuję a potem muszę rozdawać. Ale ten to mój hit od lat! wszędzie łatwo dostępny i za nieduże pieniądze

niezły

Dla wieku 25-40 w sam raz, do całego ciała. Dobrze nawilża, bardzo przyjemny w użyciu. Latem bardzo dobrze się sprawdzi dla kobiet o normalnej i mieszanej cerze. Taki kosmetyk dla całej rodziny, każdy coś w nim odkryje. Ja używałam do ciała, rąk

Delikatny krem na co dzień

Krem nivea chyba wszyscy znają i kochają :-) Ta delikatna wersja bardzo polubiła się z moją cerą. Stosuje nagminnie codziennie i oczywiście jestem zadowolona. Skóra nie jest wysuszona, naciągnięta. Po smarowaniu mam uczucie ulgi. Idealnie nadaje się też pod makijaż. Polecam każdemu kto szuka dobrego kremu na co dzień .

bez szału

ten krem to w moim kosmetycznym zyciu taki klasyk, który pamietam u mamy w łazience, był do kremowania wszystkiego (i chyba nadal tak jest), u mnie sprawdza się srednio, do twarzy odpada, bo moja chimeryczna cera lubi tylko wyselekcjowane dermokosmetyki, do ciała no niby ok, ale ja nie balsamuję sie specjalnie, wyjatkowo na suche łydki, do rąk irytuje mnie powolne wchłanianie i nie jest zbyt odżywczy na mega przesuszoną skórę miedzy palcami (tu tylko wazelina), no i tak go mam i to w rozmiarze 300ml, w zasadzie nie wiem do czego, nie zrobił na mnie wrażenia w żadnym zastosowaniu, zmeczę go i plastikowy słoiczek zostawię sobie na szpargały

Ideał

Nivea soft to chyba mój ulubiony krem do twarzy. Jest bardzo delikatny ale doglębnie nawilża. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Skóra jest po nim bardzo delikatna. Urzeka też jego subtelny zapach. Doskonale nadaje się pod makijaż i na każdą porę roku. Dodatkowym atutem jest jego uniwersalność.

Niezastąpiony

Krem intensywnie nawilża i co ważne szybko się wchłania nie zostawiając tłustej warstwy na skórze. Stosuję go tylko do twarzy, jest bardzo wydajny. Po nałożeniu natychmiast odczuwalne jest uczucie ukojenia i nawilżenia. Ma też bardzo delikatny i przyjemny zapach. Moim zdaniem jest warty uwagi i cena jest adekwatna do jakości.

Najlepszy krem jaki używałam

Krem jest bardzo wydajny, ładnie pachnie. Po nałożeniu czuć mocne nawilżenie,ukojenie i ożywienie. Skóra staje się promienna i wygląda na zdrową. Dużo lepsza wersja klasycznego kremu Nivea. Warty swojej ceny. Polecam!

Wart uwagi

Krem jest w opakowaniu typu słoiczek - szczerze wolę kremy w opakowaniach typu airless lub z pompką, ale w tej cenie rozumiem.

Krem charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, konsystencja kremowa idealnie rozprowadza się po skórze. Krem zazwyczaj używam do twarzy ale też do ciała jak jest w pobliżu zamiast balsamu.

Po zastosowaniu widzę że skóra jest nawilżona, gładka. Krem nie zostawia tłustego filmu, nie wysusza oraz szybko się wchłania. Próbowałam używać pod makijaż i nie zauważyłam aby niekorzystnie wpływał na podkład.

Produkt jest mega wydajny i w atrakcyjnej cenie. Uważam, że wart uwagi.

Ulubieniec ;)

Uzywam go na codzien świetnie nawilża idealny jako baza pod makijaż , podkład się do niego dobrze przyczepia nie mam mu nic do zarzucenia polecam tani i dobry kosmetyk do pielęgnacji ;)

Najlepszy

Nie mam pojęcia co ten krem ma w sobie, że non stop do niego wracam. Żaden krem na noc nie zadowolił mnie jak on. Ładnie nawilża buzie i nie budzę się z uczuciem ściągnięcia jakby poduszka zjadła cały mój krem. Polecam!

Uniwersalny krem

Bardzo fajny lekki krem. Ja zawsze kupuje go w słoiczku. Duży słoiczek. Łatwe zamykanie. Krem łatwo i przyjemnie rozprowadza się na skórze. Nie pozostawia uczucia lepkości. Szybko się wchłania. Idealnie nawilża. Stosuję go na twarz ręce i na całe ciało

może być

DUże bardzo wygodne opakowanie, bez trudu można nabrać taką ilość jakąs potrzebujemy. Nawilżenie w zasadzie natychmiastowe - szybko się wchłania na skórze, nie klei i nie lepi, nie zostawia białych smug na ciele... efekt nawilżenia jest natychmiastowy i skóra pozostaje odżywiona. A zapach? Jak wszystkich kosmetyków marki Nivea - przyjemny, delikatny... Bardzo wydajny przez co cena wydaje się być rozsądna. Nie jest to moje pierwsze opakowanie i z pewnością będę kupowała go częściej