Revolution Beauty (Makeup Revolution), Makeup Revolution x Friends, Lip Kit (Zestaw kosmetyków do ust: konturówka i pomadka w płynie (różne rodzaje))

Makeup Revolution x Friends Rachel Lip Kit Zestaw do Ust
To już kolejna odsłona wyjątkowej kolekcji stworzonej we współpracy Makeup Revolution x Friends.
Kolekcja nawiązuje do kultowego serialu i głównych bohaterów.
Lip Kit w wersji Rachel zawiera dwa błyszczyki oraz uzupełniającą konturówkę do ust.
Dwie odcienie umożliwiają stworzenie efektu ombre.
Produkty mogą być aplikowane samodzielnie, jak również w połączeniu.
Wersja: Rachel oraz Phoebe

paletki błyszczyków
powiększające usta
Efekt
naturalny, kryjące

zaskoczenie

Jestem fanką serialu Friends zatem musiałam mieć kosmetyki z tej serii. Posiadam 2 wersje kolorystyczne (Monica i Rachel). Ku mojemu zaskoczeniu pomadki są bardzo dobrze napigmentowane i baaardzo gęste przez co trzeba uważać przy rozprowadzeniu bo mogą zrobić smugi. Długo utrzymują się na ustach, nie ścierają się szybko. Można używać solo jak również tworząc efekt ombre na ustach. Mają mały, precyzyjny aplikator. Trzeba uważać bo kilka razy wylała mi się z opakowania (nie mogłam włożyć aplikatora do środka bo przy próbie włożenie wylewała się pomadka - nie wiem być może to z powodu tak gęstej konsystencji, ponieważ przy innych pomadkach tego nie miałam.

Nie tylko dla fanów!!

Zestaw kupiłam po obejrzeniu serialu „Przyjaciele”, szukałam typowo fanowskich rzeczy i natknęłam się na ten produkt i… przepadłam!
Posiadam zestaw „Rachel” i jestem w nim zakochana. Kolory obu pomadek są świetne. Można je nakładać razem tworząc efekt „ombre”, ale doskonale się też sprawdzają nałożone osobno. Konturówka również jest dobra.
Pomadki są trwałe, nie schodzą zbyt mocno przy piciu czy jedzeniu, mają precyzyjny aplikator.
Cena jak za 3 produkty jest niska, opakowania są śliczne i na pewno pokocha je każdy fan serialu.