Ecolab, Matujący krem do twarzy dla problematycznej i tłustej skóry SPF 15 (nowa wersja)

Wersja ze zmienionym składem. W składzie matującego kremu Ecolab znajduje się ponad 97% składników pochodzenia naturalnego. Ekstrakt z irysa to skarb i prawdziwy przyjaciel problematycznej i tłustej skóry. Delikatnie oczyszcza, nawilża, koi, łagodzi podrażnienia, ściąga pory i uelastycznia skórę.

Organiczny ekstrakt z oczaru wirginijskiego to naturalny i odświeżający antyseptyk, a olej ze słodkich migdałów nawilża nawet tłustą skórę - bo i ona potrzebuje wody i odżywia cerę witaminami A, E i F, zwiększając przy tym elastyczność naskórka.

uniwersalne
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

Bardzo dobry krem

Jako, że lubię testować nowe produkty, a poprzedni krem już się kończył to zaczęłam rozglądać się za następnym. Skusiłam się na ten z Ecolab, bo cena była przystępna, obietnice producenta zachęcające, a same produkty tej marki bardzo mnie zainteresowały po zużyciu toniku z tej samej serii, który okazał się dla mnie hitem. Sam krem hitem nie będzie, ale jest bardzo dobry i myślę, że jeszcze nie jeden raz do niego wrócę.
Po pierwsze opakowanie, wolę takie w tubce niż słoiczku, ale małym minusem jest to, że nie widać zużycia i sam koniec kremu jest ciężko wydobyć. Krem o bardzo lekkiej konsystencji, fajnie się rozprowadza po twarzy i wchłania się również bardzo szybko. Nie podrażnia, co jest dla mnie bardzo ważne i nie zapycha.
Matuje skórę, choć uważam, że to nie mat, ale odpowiednie nawilżenie skóry. Nie zauważyłam oczyszczenia, ale nie na tym mi zależało.
Jest to krem wydajny, który dodatkowo posiada filtr UV, co u mnie jest zarówno minusem, jak i plusem. Fajnie, że jest, ale jest niski (zaledwie 15 SPF i w lato na pewno trzeba nałożyć osobny filtr).
Będąc szczera to dałabym temu kremowi 4,5, ale nie można dać połówki, także zaokrąglam do 5 ;)