Lana Luxury Cosmetics, Silver Collection, Regenerujący krem na noc ze srebrem

Lana Luxury Cosmetics, Silver Collection, Regenerujący krem na noc ze srebrem

Krem na noc ze srebrem Ag 999,99 to to zaawansowana regeneracja dla skóry normalnej i problematycznej. Reguluje gospodarkę wodną skóry i zapewnia odpowiednie nawilżenie. Wygładza strukturę skóry, stymuluje odnowę komórkową, przywraca jej elastyczność i zdrowy koloryt. Krem jest wzbogacony o kompleks aktywnych składników, które wygładzają, ujędrniają i nawilżają skórę oraz przywracają jej pierwotne właściwości.

Składniki aktywne :
- Woda Srebrna - działa łagodząco, przeciwzapalnie, antybakteryjnie, wspomaga regenerację naskórka
- Sojadine - zmiękcza i nawilża naskórek, redukuje zmarszczki
-Ekstrakt z owocu Noni - bogate źródło witamin (m. in. C, A, E, B3), składników mineralnych i aminokwasów, odżywia i witalizuje skórę
- Gliceryna roślinna - w naturalny sposób osłania skórę, przenikając do przestrzeni międzykomórkowych, gdzie wiąże ilość wody niezbędną do zachowania prawidłowego nawilżenia skóry
- Ecodermine - zachowuje i selektywnie przywraca mikroflorę skórną, pomagając zachować naturalne mechanizmy obronne i regeneracyjne skóry
- D-Panthenol - regeneruje, wygładza i utrzymuje prawidłowe nawilżenie naskórka
- Crodamol STS - redukuje przetłuszczanie i uczucie lepkości, pozostawiając satynowo gładką skórę .

Struktura
bez alkoholu
z pompką
Wiek
30+, 40+

Bardzo dobry krem nawilżający i regenerujący o właściwościach antybakteryjnych...

Krem na noc ze srebrem zakupiłam z ciekawości ,był akurat w promocji więc było warto wypróbować i sprawdzić jego działanie na sobie.
Krem przeznaczony dla cery dojrzałej, a przy tym skłonnej do podrażnień, suchej lub tłustej ale także sprawdził się przy mojej mieszanej cerze.
Krem znajduje się w nieprzezroczystym plastikowym opakowaniu które jest dość ciężkie,posiada również wygodną pompkę która dobrze pracuje.
Szata graficzna bardzo ładna utrzymana w biało srebrnych kolorach.
Zapach delikatny,nie drażniący ulatniający się po jakimś czasie.
Konsystencja kremu lekka w mlecznym kolorze wchłania się bardzo szybko,zostawiając delikatną warstewkę na skórze.
Krem został wzbogacony w składniki aktywne takie jak woda srebrna,
sojadine, ecodermine, ekstrat z owocu Noni będącym bogatym źródłem witamin C, A, E, B3, glicerynę roślinną oraz D- pantenol.
Składniki te bardzo dobrze regenerują nocną odbudowę naszej skóry a także stymulują jej barierę lipidową i mają działanie przeciwzmarszczkowe.
Nie liczę od kremu ,że w cudowny sposób cofnie efekt starzenia ale choćby na jakichś czas go powstrzyma .
Przy regularnym stosowaniu moja skora jest dobrze nawilżona i zregenerowana,nie pojawiły się na twarzy nowe pryszcze ani zaskórniki,skóra jest bardziej promienna i wygładzona.
Niestety dla mnie minusem jest opakowanie,ponieważ nie widać ile jeszcze produktu zostało.
Dla mnie krem jest bardzo dobry i na pewno kupie kolejne opakowanie.