Equilibra, Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy `Efekt wypełnienia`

douglas.pl
Średnia ocena: 3.16/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 50 l

Krem o lekkiej konsystencjiz zawartością masła Shea i witaminy E odżywia, odbudowuje i dziala przeciwstarzeniowo. Stosowany codziennie na oczyszczoną skórę twarzy i szyi daje efekt liftingu. Dzięki wysokiej zawartości aloesu (50%), kwasu hialuronowego, naturalnego włókna pszenicy, Oleju z pestek winogron i gliceryny roślinnej nawilża, chroni i nadaje miękkość. Posiada właściwości dermoochronne. Doskonała formuła w walce ze zmarszczkami i oznakami starzenia. Polecany do skóry wrażliwej.

przeciwzmarszczkowe
<50ml
na noc, na dzień
Wiek
40+

Jeden z lepszych jakie używałam

Krem zakupiłam sobie z nudów, kiedy to moja koleżanka szalała na zakupach odzieżowych przez ok 2 godziny, stwierdziłam, że nie dam rady dłużej i poszłam do Hebe... Zobaczyłam ładne opakowanie, dodatkowo aloes - mój ulubiony składnik, więc myślę "no wezmę", mimo że kremu nie potrzebowałam. Przyciągnęło mnie jeszcze to, że była promocja. Z 40 na 30zł. Potem żałowałam, że jestem taka rozrzutna :)

Krem jednak okazał się jednym z moich ulubionych (na szczęście dla koleżanki...)
Jest idealny na noc, ale również na dzień pod makijaż co mnie trochę zdziwiło. Nakładając na niego podkład, ten nie waży się i nie powstają "kluski".
Dobrze nawilża skórę, dodatkowo jej nie zapychając, a mam z tym często problemy, nawet podczas okresu, nie wysypuje mnie jak często się to zdarzało...
Konsystencja jest idealna, dobrze się rozprowadza, dosłownie sunie po twarzy i można sobie wykonać maażyk :) szybko się wchłania, a twarz później nie świeci się, jak psu wiadomo co.

Kolejną zaletą jest opakowanie. Minimalizm w szklanym słoiczku urzekł mnie. Jednak nie mówię o pudełku, tu szata graficzna raczej do mnie nie przemawia.

Podoba mi się zapach, ale słyszałam opinie, że krem śmierdzi :D a mi się właśnie podoba... hmm ?

Nawilża.

Produkt przyzwoicie nawilża skórę, używałam do zwykle na noc, dodatkowo z kilkoma kroplami oleju i pod serum z serii. W takim wypadku nawilżał całkiem dobrze, jednak bez tych pomocników nawilżanie dla mojej skóry jest troszkę za słabe.

plusy:
-zapach
-przyjemny w nakładaniu

minusy:
-mało nawilża
-nie redukuje zmarszczek

Sztos , moj kremowy KWC ❤️

Mam cere mieszana sklonna do zapychania a ten krem to cudo, ale cudo w srodku bo z zewnątrz nie zacheca. Zapach rowniez nie jest jakis szczegolny ale moze wlasnie dzieki temu tak dobrze dziala bo nie ma sztucznych „zapychaczy” kocham ten krem i polecam z calego ❤️

Krem Equilibra oceniam na cztery plus.

Krem Equilibra oceniam na cztery plus.
Fajny w nakładaniu i szybko się wchłania , ale porównywalny z innymi. Według mnie nic nadzwyczajnego, aczkolwiek poleciłabym go innym do codziennego użytku,

Najsłabsze ogniwo tej serii

Krem do twarzy dostałam z ramienia Klubu Recenzentki. Mam cerę mieszaną, dojrzałą z widocznymi już zmarszczkami na czole, widoczne kurze łapki i bruzdy nosowe.
Krem w pierwszym tygodniu stosowałam rano i wieczorem. Nadaje się pod makijaż chociaż moja cera mieszana tolerowała cienką warstwę pod makijaż. Jeśli nałożyłam obfitą warstwę skóra świeciła się szybko a makijaż nie wyglądał ładnie.

Krem znajduje się w szklanym, soczyście zielonym słoiczku z plastikową białą zakrętką. Przed pierwszym zastosowaniem pod zakrętką umieszczona jest zabezpieczająca pokrywka. Fajnie bo wiadomo, iż krem nie był używany:) Podoba mi się szata graficzna całej serii.

Krem jest biały, gładki, nietłusty. Dobrze się rozprowadza. Pachnie kremowo, migdałowo ze świeżymi nutami . Ładny zapach, przyjemny. Krem nie jest tłusty, ma lekką konsystencję i po nałożeniu zostawia aksamitnie gładką poświatę na skórze.

Przez pierwsze dni bardzo mi się spodobał. Wygładził skórę , uelastycznił. 50% aloesu nawilżyło suche boki skóry. Fajny pomyślałam. Skóra była miękka, przyjemna w dotyku.

Niestety po tygodniu krem zaczął mnie zapychać. Nie skojarzyłam zapchania z kremem na początku. Kilka dni później twarz była pokryta krostami i czułam, że stany ropne ,,rosną pod skórą". Odstawiłam krem na kilka dni i twarz zaczęła się uspokajać.

Przestałam używać kremu dwa razy dziennie i zaczęłam tylko na noc. Cera zaczęła się poprawiać. W ostatnim tygodniu stosowałam krem już tylko co 2-3 noce. Fajnie odżywił skórę, nadał jej elastyczności. Pomógł również zredukować drobne zmarszczki.

Niestety moja mieszana cera nie wytrzymała bogatej formuły kremu. Stosowany wg zaleceń producenta zapchał mi skórę, nałożony zbyt grubą warstwą powoduje świecenie się skóry.
Krem ma wiele genialnych i drogocennych składników pochodzenia naturalnego jednak cera problematyczna i mieszana może nie utrzymać tej formuły. Krem wydaje się być lekki ale takim nie jest. Dziękuję za możliwość testowania, ja do niego póki co nie wrócę.

Fajnie wygładza

Bardzo wygładza, twarz jest po nim taka „nawodniona”. Fajnie przygotowuje pod resztę pielęgnacji. Opakowanie jest cudowne, po naciśnięciu wypompowuje się idealna ilość. W połączeniu z resztą produktów z tej serii świetnie się sprawdza. Jak bym miała wybrać jeden produkt z tej marki i z tej serii na tę chwilę wybrałabym to serum.

Używa produktu od: próbka

Nie podrażnia

Produkt w zielonym matowym sloiczki, który ładnie się prezentuje Krem o delikatnym zapachu. Szybko się wchłania. Nie podrażnia, delikatnie wygładza skóra po użyciu jest zmatowiona.

Łagodzący, matujący i wypełniający krem.

Bardzo dobry łagodzący i matujący krem. Mam bardzo wrażliwą, alergiczną i z licznymi zaczerwieniamy skórę. Ten krem doskonale się u mnie sprawdza. Idealnie wypełnia cerę i działa przeciwstarzeniowo. Kosmetyk o lekkiej konsystencji, który szybko się wchłania. Szczególnie polecany jest do skóry dojrzałej, dzięki działaniu aloesu i naturalnych składników aktywnych. Stosowałam codziennie i według mnie nawilża i wygładza skórę. Wszelkie niewielkie zmarszczki, w tym mimiczne blisko oczu, zmniejszyły się i twarz wygląda na wypoczętą, rozpromienioną. Według mnie ten kosmetyk działa cuda i jak najbardziej robi magiczny "efekt wypełnienia".

Używa produktu od: próbka

Dobrze się wchłania

Bardzo dobrze się wchłania, wygładza, dodaje blasku, nie uczula. Magładką konsystencję i estetyczne opakowanie. Krem działa niemal natychmiast wygładzając zmarszczki i niwelując niedoskonałości.

Dawka nawilżenia

Krem ma działanie nawilżające i wygładzające. Jednak ma bardziej gęstą konsystencję niż serum i po jego aplikacji trzeba poczekać dłuższą chwilkę żeby nałożyć makijaż dlatego osobiście wolę stosować go na noc. Krem umieszczony w zielonym zgrabnym matowym słoiczku, prezentuje się całkiem elegancko. Jestem zadowolona z jego efektów. Zapach jest podobny do zapachu serum z tej serii.

Idealny dla mojej skóry

Przeciwzmarszczkowy krem to strzał w dziesiątkę. Delikatny i subtelny zapach. Szybko wchłania się i powoduje, że skóra wygląda świeżo. Po dwóch tygodniach mam wrażenie, że moja skóra nabrała blasku. Mam wrażenie, że zmarszczki nie są aż tak widoczne. Opakowanie dosyć ciężkie.

Jeden z ulubionych

Polubiłam go od pierwszego użycia. Piękny zapach i świetna konsystencją. Jest dość treściwy, ale dobrze sprawdza się pod makijaż.Bardzo fajny skład i pochwała za szklane opakowanie. Jedyne co bym zmieniła, to nieco sam sposób dozowania. Pompka tutaj sprawdziła by się idealnie- jest to dużo bardziej higieniczne niż wkładanie dłoni w słoiczek