Equilibra, Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy `Efekt wypełnienia`

zobacz na Opineo.pl

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA
Pojemność 50 l

Krem o lekkiej konsystencjiz zawartością masła Shea i witaminy E odżywia, odbudowuje i dziala przeciwstarzeniowo. Stosowany codziennie na oczyszczoną skórę twarzy i szyi daje efekt liftingu. Dzięki wysokiej zawartości aloesu (50%), kwasu hialuronowego, naturalnego włókna pszenicy, Oleju z pestek winogron i gliceryny roślinnej nawilża, chroni i nadaje miękkość. Posiada właściwości dermoochronne. Doskonała formuła w walce ze zmarszczkami i oznakami starzenia. Polecany do skóry wrażliwej.

Cera
sucha, dojrzała
przeciwzmarszczkowe
bez parabenów, bez alkoholu, hipoalergiczna, bez silikonów
w słoiczku
na noc, na dzień
Wiek
40+

Lekki kremik

Konsystencja kremu jest jedną z moich ulubionych -lekki żel, szybko wchłaniający się! Koi skórę, fajnie nawilża, regeneruje i wygładza. Likwiduje suche skórki, idealny pod makijaż.

Jest to dobry kosmetyk

Dobry krem, wygładził mi buźkę, o dziwo bardzo pomógł w pozbyciu się większości wyprysków, ale... tylko na dzień, czasem trzeba zrobić kilkudniową przerwę gdyż potrafi trochę wysuszyć. Najlepiej naprzemiennie z kremem odżywczym i mocno nawilżającym na noc. Mam cerę mieszaną że skłonnością do wyprysków.

Bardzo go lubię

Jestem pod wrażeniem działania tego kremu. Świetnie się sprawdza na mojej skórze, sprawia że jest ona dobrze nawilżona i odżywiona, a co najważniejsze wygładza zmarszczki. Stosując go, mam wrażenie że moja skóra jest bardziej wypełniona, wszelkie zmarszczki i wgłębienia są wygładzone, na prawdę jestem pod wrażeniem działania i efektu, jakie daje ten krem.

Sama konsystencja jest bardzo fajna, nie klei się, szybko się wchłania. Krem jest idealny do codziennej pielęgnacji, sprawdza się bardzo dobrze.

• Zgodność z opisem producenta: 4

Lekki , przyjemny , łagodząco nawilżajacy

Ten krem otrzymałam po raz pierwszy jako prezent za tytuł recenzentki miesiąca. Początkowo nie wiedziałam co o nim sądzić i dopiero po użyciu drugiego słoiczka poczułam się gotowa napisać o nim opinię.
Krem w szklanym słoiczku z plastikową zakrętką. Ładny , prosty design. Dobry, naturalny skład. Opis stawia dużo na działanie przeciwstarzeniowe.
Konsystencja- biały krem, który dobrze się rozprowadza, bardzo dobrze wchłania, od razu dając uczucie płaszcza ochronnego. Dla mnie takie uczucie daję kwas hialuronowy, skóra od razu robi się przyjemnie gładka, elastyczna. Posiada przyjemny , lekko słodki orzezwiajacy zapach. Wydajny, nie roluję się, sprawdza się pod makijaż. Nie zapycha porów, nie powoduję niedoskaonałości- mam cerę mieszaną i wiele kremów jednak zapycha mi pory i powoduję zaskórniki.
Jednak takiego działania liftingującego nie zauważyłam. Dla mnie działanie mocno nawilżające, łagodzące, wzmacniające skórę, ale lifting to na pewno nie.
Mimo tego, uważam,że to bardzo dobry krem. Poprawia stan cery, wzmacnia ją, moja mieszana cera bardzo dobrze na niego reaguję. Uważam,że to taki super nawilżająco- wzmacniajacy krem, który warto wypróbować. Ma dobry skład , bardzo dobrą cenę.

Kupiony w: Nie podano

Aloesowe nawilżenie

Aloesowy krem przeciwzmarszczkowy efekt wypełnienia to totalna innowacja, jeśli chodzi o zawarty w składzie fitokompleksAloe 3+. Dzięki innowacyjnej metodzie obróbki nowy fitokompleks dostarcza jeszcze więcej: AMINOKWASÓW, POLISACHARYDÓW, ANTYOKSYDANTÓW które jeszcze lepiej regenerują, nawilżają i zwalczają wolne rodniki, które odpowiadają za starzenie się skóry. Przedstawiamy żel aloesowy o 3-krotnie wzmocnionym działaniu. Zawarte w składzie polisacharydy zwiększają poziom długotrwałego nawilżenia skóry. Aminokwasy wpływają na jej skuteczną regenerację, a antyoksydanty zwalczają wolne rodniki odpowiedzialne za 80% oznak starzenia skóry.
Krem zamknięty został w szklanym, zielonym słoiczku o pojemności 50ml z białą nakrętką i dodatkowym zabezpieczeniem. Krem posiada białą, lekką konsystencję i przyjemny, delikatny aloesowy zapach, który przyjemnie otula cerę. Jest to kosmetyk, który łatwo się nakłada i co ważne szybko wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustego filmu, szczególnie, że mamy obecnie wysokie temperatury za oknem. Krem już od pierwszego nałożenia skutecznie nawilża skórę, sprawia, że jest ona miękka w dotyku i przyjemnie wygładzona.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Aloesowe cudo!

Krem zamknięty jest w solidnym, szklanym słoiczku. Ma treściwą konsystencję, ja stosuję go głównie na noc. Trzymam w lodówce dla efektu orzeźwienia buzi po całym dniu. Po aplikacji buzia jest gładka, mocno nawilżona, miękka w dotyku i co najważniejsze ukojona ! Rano skóra jest zregenerowana i po prostu ładna ! Do tego także regeneruje i łagodzi podrażnienia. Dla skóry wrażliwej zbawienie ! Polecam go tak naprawdę do każdego rodzaju cery. Jest to jeden z lepszych kremów do twarzy jakie miałam.

Rewelacyjny krem do twarzy

Ten krem podbił moje serce od pierwszego użycia. Zdziwiłam się, oczywiście pozytywnie, jak bardzo moja skóra jest wygładzona po użyciu tego kremu. Jest cudownie i aksamitnie gładka, krem doskonale się wchłania i zostawia skórę bardzo dobrze nawilżoną.

Świetny i naturalny skład, który dba o moją cerę. Stosuję rano i wieczorem. Bardzo dobrze sprawdza się pod makijażem, nic się nie rozmazuje, nie rolluje.

Krem ma delikatny zapach, bardzo przyjemny. Jego konsystencja również jest lekka, delikatna, idealnie się sprawdza na letnie gorączki, ponieważ nie zapycha porów i bardzo dobrze odżywia skórę.

Całość zamknięta jest w małym zielonym słoiczku. Jestem bardzo zadowolona z tego kremiku, świetnie przypasował w mojej pielęgnacji. Jednak, to nawilżenie i wygładzenie które daje, to jest szok! Pierwszy raz spotkałam się z kremem, który tak świetnie dba i pielęgnuje moją skórę. Mam 25 lat i mieszaną cerę.

Jak najbardziej polecam!

Kupiony w: Nie podano

Ulubiony

98% składników pochodzenia naturalnego

Składniki aktywne:
Aloes aż 50% stężenia czystego niepasteryzowanego aloesu
Nowy fitokompleks ALOES 3+ (POLISACHARYDY, aminokwasy, antyoksydanty)
Kwas hialuronowy
Masło shea
Olej z pestek winogron
Naturalne włókno pszenne

Krem znajduje się w szklanym zielonym słoiczku z biała plastikową zakrętką.
Ma za zadanie nawilżać, wygładzać i działać przeciwzmarszczkowo.
Krem jest biały, nie tłusty o przyjemnym świeżym zapachu. Konsystencja kremu jest lekka, dobrze rozprowadza się na twarzy, nie roluje się i pozostawia gładką zmatowioną skórę. Nie zapycha. Koi i pomaga w walce z niewielkimi niedoskonałościami.
Mam cerę tłustą, a ten krem dobrze łagodzi i matuje moją skórę. Używam go około 3 tygodni i jestem zadowolona. Moja skóra stała się bardziej nawodniona, ładniej wygląda, jędrna, drobne zmarszczki na czole stały się jakby mniej widocznie (zwłaszcza lwia zmarszczka)
Ogólnie jestem zadowolona z kremu na mojej tłustej skórze spisuje się dobrze. Zagości w mojej pielęgnacji na długo.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Opakowanie: 5

Jeden z lepszych jakie używałam

Krem zakupiłam sobie z nudów, kiedy to moja koleżanka szalała na zakupach odzieżowych przez ok 2 godziny, stwierdziłam, że nie dam rady dłużej i poszłam do Hebe... Zobaczyłam ładne opakowanie, dodatkowo aloes - mój ulubiony składnik, więc myślę "no wezmę", mimo że kremu nie potrzebowałam. Przyciągnęło mnie jeszcze to, że była promocja. Z 40 na 30zł. Potem żałowałam, że jestem taka rozrzutna :)

Krem jednak okazał się jednym z moich ulubionych (na szczęście dla koleżanki...)
Jest idealny na noc, ale również na dzień pod makijaż co mnie trochę zdziwiło. Nakładając na niego podkład, ten nie waży się i nie powstają "kluski".
Dobrze nawilża skórę, dodatkowo jej nie zapychając, a mam z tym często problemy, nawet podczas okresu, nie wysypuje mnie jak często się to zdarzało...
Konsystencja jest idealna, dobrze się rozprowadza, dosłownie sunie po twarzy i można sobie wykonać maażyk :) szybko się wchłania, a twarz później nie świeci się, jak psu wiadomo co.

Kolejną zaletą jest opakowanie. Minimalizm w szklanym słoiczku urzekł mnie. Jednak nie mówię o pudełku, tu szata graficzna raczej do mnie nie przemawia.

Podoba mi się zapach, ale słyszałam opinie, że krem śmierdzi :D a mi się właśnie podoba... hmm ?

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Nawilża.

Produkt przyzwoicie nawilża skórę, używałam do zwykle na noc, dodatkowo z kilkoma kroplami oleju i pod serum z serii. W takim wypadku nawilżał całkiem dobrze, jednak bez tych pomocników nawilżanie dla mojej skóry jest troszkę za słabe.

plusy:
-zapach
-przyjemny w nakładaniu

minusy:
-mało nawilża
-nie redukuje zmarszczek

• Zapach: 4

Sztos , moj kremowy KWC ❤️

Mam cere mieszana sklonna do zapychania a ten krem to cudo, ale cudo w srodku bo z zewnątrz nie zacheca. Zapach rowniez nie jest jakis szczegolny ale moze wlasnie dzieki temu tak dobrze dziala bo nie ma sztucznych „zapychaczy” kocham ten krem i polecam z calego ❤️

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Krem Equilibra oceniam na cztery plus.

Krem Equilibra oceniam na cztery plus.
Fajny w nakładaniu i szybko się wchłania , ale porównywalny z innymi. Według mnie nic nadzwyczajnego, aczkolwiek poleciłabym go innym do codziennego użytku,