KWC LogobyWIZAŻ logo

Hebe
Equilibra Aloe
55,99  zł
Superpharm
Equilibra Aloesowy krem przeciwzmarszczkowy efekt wypełnienia
57,99  zł

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4,6 na 5
Kupi ponownie: 73% osób
  • 1 października 2021 o 10:52
    Jeden z lepszych jakie używałam
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Krem zakupiłam sobie z nudów, kiedy to moja koleżanka szalała na zakupach odzieżowych przez ok 2 godziny, stwierdziłam, że nie dam rady dłużej i poszłam do Hebe... Zobaczyłam ładne opakowanie, dodatkowo aloes - mój ulubiony składnik, więc myślę "no wezmę", mimo że kremu nie potrzebowałam. Przyciągnęło mnie jeszcze to, że była promocja. Z 40 na 30zł. Potem żałowałam, że jestem taka rozrzutna :) Krem jednak okazał się jednym z moich ulubionych (na szczęście dla koleżanki...) Jest idealny na noc, ale również na dzień pod makijaż co mnie trochę zdziwiło. Nakładając na niego podkład, ten nie waży się i nie powstają "kluski". Dobrze nawilża skórę, dodatkowo jej nie zapychając, a mam z tym często problemy, nawet podczas okresu, nie wysypuje mnie jak często się to zdarzało... Konsystencja jest idealna, dobrze się rozprowadza, dosłownie sunie po twarzy i można sobie wykonać maażyk :) szybko się wchłania, a twarz później nie świeci się, jak psu wiadomo co. Kolejną zaletą jest opakowanie. Minimalizm w szklanym słoiczku urzekł mnie. Jednak nie mówię o pudełku, tu szata graficzna raczej do mnie nie przemawia. Podoba mi się zapach, ale słyszałam opinie, że krem śmierdzi :D a mi się właśnie podoba... hmm ?
    Zalety:
    • design
    • konsystencja
    • dobrze nawilża
    • dobry nawet pod makeup
    • dobrze się rozprowadza
    • szybko się wchłania
    • nie zostawia lepkiego, świecącego filtru
    • przyjemny zapach
    • nie zapycha!
    Drogeria Hebe
    29 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 maja 2021 o 10:15
    Wygładza i ujedrnia
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem przeciwzmarszczkowy efekt wypełnienia marki Equilibra miałam okazję testować w ramach klubu recenzentki za co serdecznie dziękuję. Po pierwsze produkt przeznaczony jest do skor z oznakami starzenia oraz tych potrzebujących nawilżenia i wygładzenia. Moja skóra jest sucha,w kierunku wrażliwej.w swojej pielęgnacji wdrażam kosmetyki przeciwstarzeniowe.czasem pojawiają się też u mnie drobne niedoskonałości. Opakowanie kremu znajduje się w kartoniku.szaya graficzna nawiązuje do aloesu,jest zielono biała.w kartoniku znajduje się szklany zielony słoiczek z białą nakrętka.pojemnosc kremu to 50ml.w środku znajduje się też pokrywka. Formuła kremu jest sredniogesta koloru białego .zapach kremu przypomina mi aloes .krem szybko się wchłania i nie jest tłusty .wystarczy odrobina by go wsmarować jest dość wydajny.nakladamy go na oczyszczoną skore twarzy ja stosowałam go zarówno na dzień jak i na noc razem ze serum z tej serii.krem nadaje się też pod makijaż. Skład tego kremu jest w 98% pochodzenia naturalnego.znajdziemy tu kwas hialuronowy,naturalne włókno pszenicy,masło shea,olej rosa eglanteria,witaminę E,olej z pestek winogron,olej ze słodkich migdałów,glicerynę roslinna oraz 50% aloesu.jak widać skład jest dość bogaty. Efekty po zastosowaniu tego kosmetyku są bardzo dobre .skóra jest nawilżona wygładzona i jakby bardziej napięta .nawilżenie utrzymuje się dość długo .krem nie podrażnił mnie ani nie uczulił .nie spowodował też wysypu niedoskonałości.ogolnie jestem ja tak.dzialania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam. Podsumowując jest to przyjemny krem nawilżający o działaniu wygładzającym.mysle ze może sprawdzić się wśród cer wrażliwych i suchych .plus za to że jest to kosmetyk z naturalnym składem.
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    23 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 maja 2021 o 19:03
    Naturalne skladniki
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem zamknięty w ładnym słoiczku. Posiada subtelny, nienachalny zapach. Krem jest lekki, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Atutem są naturalne składniki. Krem posiada właściwości nawilżające. Nie podrażnia skóry. Nie wywołuje reakcji alergicznych. Jest bardzo wydajny.
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    18 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 2 września 2023 o 11:46
    Lekki kremik
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Konsystencja kremu jest jedną z moich ulubionych -lekki żel, szybko wchłaniający się! Koi skórę, fajnie nawilża, regeneruje i wygładza. Likwiduje suche skórki, idealny pod makijaż.
    Inna drogeria
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Deeea
    5 / 5
    30 czerwca 2023 o 11:33
    Jest to dobry kosmetyk
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Dobry krem, wygładził mi buźkę, o dziwo bardzo pomógł w pozbyciu się większości wyprysków, ale... tylko na dzień, czasem trzeba zrobić kilkudniową przerwę gdyż potrafi trochę wysuszyć. Najlepiej naprzemiennie z kremem odżywczym i mocno nawilżającym na noc. Mam cerę mieszaną że skłonnością do wyprysków.
    Inna drogeria
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną