111SKIN, Rose Gold Radiance Booster (Serum rozświetlajaco - nawilżajace)

111SKIN, Rose Gold Radiance Booster (Serum rozświetlajaco - nawilżajace)

Cena PLN 430.00

Rozświetl swoją cerę serum Rose Gold Radiance Booster – zawiera silne składniki aktywne w tym wodę z kwiatów róży damasceńskiej, która nawilża, koi i odżywia skórę. Ponadto kwas hialuronowy zatrzymuje wilgoć wewnątrz skóry, nadając jej młodzieńczy wygląd. Niacynamid oczyszcza, rozjaśnia przebarwienia i wygładza koloryt cery.
Dodatkowo serum zawiera ekstrakt z czystego złota który natychmiastowo rozświetla skórę oraz poprawia jej mikrokrążenie.

emulsja
z przebarwieniami / defektami, dojrzała, sucha, wrażliwa
na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe, na zaczerwienienia, rozświetlające, łagodzące
bez alkoholu, hipoalergiczna, bez silikonów, oil – free / nietłusta
z pipetą, w butelce
serum, boostery
bogate

Średnie działanie rozświetlająco - nawilżające, ale jako baza pod makijaz się sprawdza.

Serum trafiło mi się w świątecznym boxie. 111SKIN kojarzy mi się z luksusowymi kosmetykami ale raczej pod względem ceny niż działania. Być może jeszcze nie trafiłam na perełkę w śród ich produktów dlatego właśnie takie mam zdanie.

Serum ma śliczne opakowanie w metalicznym różowym kolorze. Jest ono niewielkie bo buteleczka zawiera tylko 20 ml kosmetyku. Grafika jest minimalistyczna w białym kolorze, wygląda czysto i przejrzyście. Dozownik został umieszczony w srebrnej nakrętce , jest to szklana pipeta zasysana gumowa pompką. Całość jest bardzo elegancka i przyjemna dla oka.

Konsystencja jest żelowa w mieniącym różowo - perłowym kolorze, bardziej przypomina rozświetlacz niż serum.
Zapach bardzo delikatny, kwiatowy, uprzyjemnia czas stosowania.

W składzie znalazła się gliceryna, nośnik substancji aktywnych, witamina B3, woda różana, kwas hialuronowy, kwas cytrynowy, peptydy z fermentacji rzodkwi, złoto, srebro, mika, zapach, barwniki i kilka konserwantów w tym edta i wysoko na liście fenoksyetanol.

Serum dobrze się rozprowadza na skórze, wchłania zaraz po aplikacji i nie pozostawia żadnej nieprzyjemnej warstwy. Mocno wygładza skórę i delikatnie ja rozświetla. Tutaj patrząc na tą mieniącą się konsystencję spodziewałam się super efektu glow, a jest on znikomy. Ale mimo tego faktu buzia wygląda ładnie i świeżo. Nawilżenie również mnie nie zachwyciło, owszem skóra nie była ściągnięta czy przesuszona, ale nie poczułam by w jakikolwiek sposób jej poziom nawilżenia się zwiększył. Serum jednak dobrze sprawdzało się w roli bazy pod makijaż. Dobrze łączyło mi się z wszystkimi kosmetykami zarówno kolorowymi czy pielęgnacyjnymi, ułatwiało rozprowadzanie podkładu i odpowiednio dbało by wykonany makijaż cały dzień prezentował się idealnie. Przez cały czas stosowania nie spowodowało wystąpienia na mojej cerze żadnych podrażnień czy zmian alergicznych.
Pojemność jest niewielka , ja stosowałam serum raz dziennie pod makijaż i wystarczyło mi na 2 miesiące. Cena bardzo wysoka bo ponad 400 zł. Biorąc pod uwagę przeciętne działanie to czuje lekki zawód.

Podsumowując to kosmetyk mnie nie zachwycił. W mojej ocenie to bardziej baza pod makijaż niż serum rozświetlająco - nawilżające. Obietnice producenta są imponujące i zachęcają do stosowania, ale działanie jest średnie i nie ma z nimi pokrycia. Nie zakupie ponownie.