La-Le, Szampon do włosów kawowy z kofeiną

La-Le, Szampon do włosów kawowy z kofeiną

Delikatny szampon do włosów. Zapobiega wypadaniu włosów i wspomaga ich wzrost. Bogactwo składników aktywnych plus dodatek witamin zapewnią nam odpowiednią pielęgnację. Szampon urzeka zapachem świeżo parzonej filiżanki kawy o poranku.
Kofeina – pomaga w regulowaniu pracy hormonów odpowiadających za łysienie przez co przyspiesza porost włosów i zapobiega ich wypadaniu. W widoczny sposób poprawia kondycję włosów.
Adenozyna – stymuluje wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu. Wykazuje działanie przeciwłupieżowe.
Amla – wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu. Działa regenerująco na włosy suche i zniszczone, pogrubia ich strukturę i wygładza.
Skrzyp – działa wzmacniająco przez co włosy przestają wypadać, regeneruje je. Zawiera krzem – minerał, który jest głównym składnikiem włosa i pomaga w syntezie kolagenu i elastyny niezbędnych do zachowania sprężystości i dobrej kondycji włosa.
Nagietek – wykazuje silne właściwości przeciwzapalne oraz przeciwłupieżowe, a także kondycjonujące. Zapobiega przetłuszczaniu się włosów jak również wzmacnia.
Witamina B3 – wykazuje działanie regenerujące i przeciwzapalne. Reguluje wydzielanie sebum. Poprawia wygląd i kondycje włosów.
Witamina E – pomaga utrzymać zdrową skórę głowy, a także poprawia jej krążenie. Reguluje wydzielanie sebum, redukując przetłuszczanie skóry głowy. Zapewnia blask i gładkość włosów.
Działanie: przeciw wypadaniu włosów, wzmacniające, kondycjonujące, regenerujące
Stosowanie: niewielką ilość szamponu nanieść równomiernie na zwilżoną skórę głowy, następnie delikatnie wmasować i dokładnie spłukać letnią wodą.

zapobiegające wypadaniu, regenerujące, wzmacniające, oczyszczające
bez parabenów, bez silikonów
w tubie
Skóra głowy
problemowa
do włosów wypadających

Kupiony w: U konsultantki

Nie wiem co o tym myśleć

Ten szampon zaskoczył mnie bardzo. Z jednej strony produkt jest bardzo esencjonalny, że tak to określę, po otwarciu uderza mocny aromat i kolor kawy, ale takiej prawdziwej, nie jakiś sztuczny i słodki ulep, tylko prawdziwa, mocna, czarna i świeżo zaparzona kawa. Konsystencja bardzo gęsta, można naprawdę odnieść wrażenie, że jest to bogaty, specjalistyczny szampon trychologiczny, co też niejako sugeruje producent, na problemy z wypadaniem włosów, i myślałam, że mimo iż nie mam problemów z wypadaniem włosów, ani ze skalpem, to nie zaszkodzi spróbować nowości włosowych jednej z moich ulubionych firm kosmetycznych, bo w końcu szampon pewnie jak każdy inny, ma myć... Skusiłam się więc na zestaw z odżywką.
Chyba bardziej nie mogłam się pomylić, bo ten szampon okazał się niesamowicie problematyczny w aplikacji, bardzo ciężko się rozprowadza i zapienia, w sekundzie robi mi z włosów kołtun, już podczas pierwszych sekund mycia czułam pod palcami słomę, włosy stały się niesamowicie szorstkie i suche, i to naprawdę stało się z prędkością światła.
Poradziłam sobie z tym i szampon zużywam pod postacią domieszki z innymi szamponami, ale też w tym miejscu muszę ogromnie pochwalić odżywkę z ceramidami, bardzo dobra i radzi sobie z tym poszamponowym spustoszeniem.

Opakowanie, to jest taka pomyłka, że naprawdę aż mnie to nurtuje, kto i dlaczego tak wymyślił, ten bardzo gęsty szampon zapakowano do miękkiej tuby, chyba ktoś chciał zadbać o moje mięśnie dłoni, bicki, a nawet i brzuch, z kolei odżywkę wpakowali do twardej i pękatej butelki z pompką, z której po jednym wciśnięciu wylatuje ilość odpowiadająca porcyjce kremu pod oczy.

Podsumowując, szampon polecam raczej tylko w przypadku problemu z wypadaniem włosów, metody kubeczkowej nie próbowałam, ale może byłby ok, do włosów oklapniętych, przetłuszczających się, cienkich. Do długich i suchych niekoniecznie. Po prostu nie dla każdego.

liczyłam na więcej, rozczarował mnie

Szampon zakupiłam w zestawie z odżywką.
Konsystencja: gęsta, jakby kisielu albo białka surowego jajka, ciężko się rozprowadza, spada mi z ręki, zawsze trochę zmarnuje produktu, bo w dłoni próbuje go dzielić i nakładać na różne części skóry głowy.
Wydajność: muszę go dość dużo nałożyć, aby zapienić skórę głowy, więcej niż przeciętnie.
Działanie: włosy są takie tępsze po nim, bez odżywki ani rusz. Co ciekawe, nie sprawdza mi się z odżywką z tej serii, gdy użyłam go 2 razy pod rząd razem z odżwyką z tej serii miałam takie "przetłuszczone" pasma włosów, nadawały się tylko do związania. Nie zdarzyło się mi to chyba ze 20 lat. Ten duet stosuje osobno. Z kolei z proteinową odzywką z only bio współgra za każdym razem.
Jesli chodzi o wzmocnienie włosów nie zauważyłam, być może ma jakieś pozytywne działanie, natomiast z pewnością nie działa szczególnie dobrze na przetłuszczający się skalp. Daje takie średnie odświeżenie na około 1,5 dnia.
Zapach: zniewalający, jakby galaretki kawowej, Wyśmienity, kojarzy się z ciastem. Wybitnie naturalny.
Podsumowując w tej cenie liczyłam na bardziej spektakularne działanie.

Nie sprawdził mi się- nie daje poczucia oczyszczenia i świeżych włosów

Produkt dostałam w prezencie.
Zachwycił mnie jego naturalny skład i kawowy zapach, ale to by było na tyle dobrego.
Szampon zamknięty jest w tubie, która nie jest zbyt wygodna w używaniu.
Ma gęsta konsystencje, trudno nakłada się go równomiernie na włosy.
Słabo się pieni, nie daje uczucia dokładnego oczyszczenia skóry głowy i włosów.
Miałam wrażenie, ze po umyciu włosy były dalej nieświeże.
Nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów działania- włosy nie były wygładzone czy zregenerowane. Bardzo trudno się rozczesywały.
Zdecydowanie nie dla mnie. Plus za cudowny kawowy zapach.

Włosy o zapachu kawy

Zacznę od tego, że włosy naprawdę pachną kawą kilka godzin. Zwłaszcza, jak zawieje wiatr. Szampon jest delikatny, odświeża włosy i pobudza. Lubie używać go rano. Ale jest strasznie gęsty. Super do spieniania wcześniej, jednak ja tak nie robię i trochę meczy mnie aplikacja. Opakowanie tuba, tez jest słabym pomysłem.