KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 86% osób
    Marza97
    24 maja 2023 o 19:00
    Wygodny aplikator
    Krem kupiłam na promocji w hebe, kosztował koło 70 zł, a w regularnej ok. 120. Jak na krem o pojemności 20 ml to sporo. Jednak jest bardzo wydajny i treściwy w swojej konsystencji. Nie trzeba go wiele aby dobrze rozsmarować pod oczami i przy okazji zrobić sobie masaż aplikatorem, który również fajnie chłodzi (końcówka jest metalowa pokryta złotym kolorem). Krem wchłania się dobrze, skóra oczu jest nawilżona, ale nie zauważyłam aby wpłynął na redukcje zmarszczek. Być może potrzebuje on jeszcze więcej czasu. Krem ma bardzo dobry bogaty skład. Mysle, ze w przyszłości kupię ponownie jeśli znajdę na promocji, bo cena regularna trochę odstrasza.
    Zalety:
    • przyjemny aplikator, którym możemy wykonać masaż okolic oczu
    • wydajność
    • skład
    • nawilża okolice oczu
    Wady:
    • nie widzę działania odnosnie zmarszczek, ale może potrzeba dużych więcej niż jedno opakowanie

34 osób uznało tą opinię za pomocną
    Nathaliee85
    26 maja 2023 o 17:36
    4 / 5
    Aplikator kremu (zwłaszcza schłodzony) bywa czasem wybawieniem...
    Krem kupiłam wraz z kilkoma innymi mazidłami marki, gdyż bardzo lubię azjatycką zarówno pielęgnację jak i kolorówkę. Produkt ma pojemność 20 ml, więc jest ona nieco większa niż standardowa ilość kremów pod oczy miewa. Smukłe, lekkie plastikowe opakowanie prezentuje się naprawdę fajnie i spokojnie można go zabrać w drogę, gdyż nie waży wiele. Otwór zakończony aplikatorem, którym to możemy wykonać masaż to świetna sprawa, zwłaszcza gdy schłodzimy go wcześniej w lodówce. Jest wtedy wybawcą po nieprzespanej (lub przeryczanej) nocy eliminując opuchliznę i wory pod oczami. Przynosi ukojenie ściągniętej , suchej skórze zarówno o poranku jak i wieczorem po ciężkim dniu. Konsystencja kremu jest średnia, masełkowata, dość szybko wchłania się w obszar pod oczami. Stosuję go zarówno na dzień jak i na noc i w obydwu tych przypadkach mazidło sprawdza mi się dobrze. Po nocy z nim przespanej rano moja skóra jest nieźle nawilżona, gładka oraz lekko napięta. Rano natomiast stosuję go jako bazę pod korektor pod oczy i oba te kosmetyki dogadują się ze sobą bardzo dobrze. Makijaż wytrzymuje cały dzień nie ważąc się na kremie, ale i krem nie roluje się nieestetycznie pod makijażem. Przy regularnym stosowaniu recenzowanego kondycja okolic moich oczu delikatnie się poprawiła. Efekt ujędrnienia tego obszaru to taki, który rzucił mi się w oczy najbardziej podczas użytkowania specyfiku. Generalnie zatem jest to naprawdę fajne mazidełko pod oczy z całkiem niezłymi własciwosciami nawilzająco-wygładzająco-ujędrniającymi, natomiast na pewno będą one zbyt słabe dla skór bardzo suchych , potrzebujących konkretnego odżywienia i regeneracji. Cuda jakie działa ( o których przeczytałam o nim w necie) można oczywiście włożyć między bajki, niemniej jednak myślę,że to produkt wart przetestowania, gdyż jest po prostu dobry. Krem nie podrażnił, nie uczulił ani nie spowodował pieczenia moich oczu. Myślę,że może wrócę kiedyś do niego ponownie, ale tylko gdy będzie w promocji.
    Zalety:
    • Lekkie, smukłe opakowanie zakończone masażerem
    • Większa niż przeciętnie pojemność produktu
    • Bogaty skład kremu
    • Masełkowata, dobrze wchłaniająca się konsystencja mazidła
    • Właściwości pielęgnacyjne
    • Wydajność
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

13 osób uznało tą opinię za pomocną
    Marti877
    29 stycznia 2023 o 20:56
    Przebogaty skład!!
    Do zakupu zachęcił mnie przebogaty skład. Znajdziemy tu oprócz wspomnianego retinolu (nie znane jest stężenie ale jest dość wysoko w składzie) takie składniki aktywne jak niacynamid, witaminę E czy hydrolizowany kolagen. Są również składniki natłuszczające/okluzyjne jak gliceryna, trójglicerydy czy cholesterol. Wyciągów roślinnych mamy tu cała litanie. Skład jeden z najdłuższych jakie widziałam. Krem stosuje codziennie wieczorem. Metalową końcówka wykonuje masaż, jest to super przyjemne. Rano skóra pod okiem jest cudownie nawilzona i napięta. Zauwazylam że drobne zmarszczki miniczne znacznie się zmniejszyły. Serdecznie polecam każdemu. ❎️ MINUSY Cena może być zaporowa jednak przy takim bogactwie składników krem jest wart swojej ceny. Jednak opakowanie mogłoby być lepszej jakość . Zloty kolor z zakrętki nieestetycznie schodzi.
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

11 osób uznało tą opinię za pomocną
    augustana
    5 kwietnia 2024 o 20:23
    Genialne nawilżenie
    Szukałam treściwego kremu pod oczy, który nie spowoduje podrażnień u osoby wrażliwej. I oto znalazłam. Cliv pod oczy z retinolem to krem ze świetnym aplikatorem, który przyjemnie chłodzi przestrzeń pod okiem. Jeśli nie mamy na to ochoty to możemy po prostu rozsmarować krem palcem. Gęsty, treściwy. Nawilża, zostawia porządną warstwę pielęgnacyjną. W opakowaniu mamy 20ml, więc trochę więcej niż standardowe kremy pod oczy. W mojej opinii nadaje się zarówno na dzień jak i na noc. Jeśli ktoś lubi azjatycką pielęgnację i szuka dobrego kremu pod oczy to polecam.
    Zalety:
    • treściwa konsystencja
    • działanie nawilżające, napinając
    • nie podrażnia wrażliwych oczu
    • wygodny aplikator
    Wady:
    • cena
    Używa produktu od:miesiąc

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    kiciakocia30
    27 marca 2024 o 15:36
    Sprawdza się :)
    Wow, ten krem jest świetny! Naprawdę wygładza i ujędrnia skórę pod oczami, nawet troszkę niweluje opuchliznę. Ja różnicę widzę gołym okiem - zmarszczki są gładsze , jest ich jak gdyby mniej. Zdecydowanie wart swojej ceny.
    Wykorzystał/a:kilka opakowań

1 osób uznało tą opinię za pomocną