Yumi, Odżywka do włosów suchych `Humektantowe odżywienie`

Yumi, Odżywka do włosów suchych `Humektantowe odżywienie`

Bogaty i naturalny skład poprawi kondycje nawet najbardziej wymagajacych włosów. Naturalny Czynnik Nawilżający czyli NMF doskonale nawilży i wygładzi włosy, dodatkowo nawilżając skórę głowy. Podobnie jak sok z liści aloesu, który dodatkowo nabłyszcza włosy, ułatwiając rozczesywanie. Naturalna odzywka została wzbogacona o olej słonecznikowy oraz olej z pestek malin, które odżywia i poprawia strukturę, dzięki czemu włosy staną się bardziej odporne na uszkodzenia i wilgoć. Oleje zapobiegną rozdwajaniu i łamliwości, ułatwiając rozczesywanie włosów. Przyjemny owocowy zapach malin długo utrzyma się na Twoich włosach. Sięgnij po ten odżywiający koktajl dla Twoich włosów!

Tylko ten zapach...

Codzienna odżywka, ani nie jestem rozczarowana ani zachwycona. Jednak przeszkadza mi w niej zapach czegoś jakby zjełczałego. Ale zauważyłam, że w wielu produktach twz. naturalnych, jest taki właśnie zapach. Np w PatnRub.

Najlepsza odżywka

Kupiłam ją ostatnio kolejny raz i jestem pewna, że już przy niej zostanę. Dla moich włosów jest najlepsza, nawilża, wygładza i przede wszystkim ułatwia rozczesywanie co było dla mnie zaskoczeniem, ponieważ moje włosy są bardzo długie