Garnier, Skin Naturals, Vitamin C, Serum na przebarwienia

Garnier, Skin Naturals, Vitamin C, Serum na przebarwienia

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

-43% przebarwień po 8 tygodniach stosowania!* Garnier Vitamin C Serum na przebarwienia z formułą opartą na jednej z najbardziej stabilnych form witaminy C skutecznie redukuje przebarwienia. To klinicznie potwierdzone!

Zawarty w składzie 3-O etylowy kwas askorbinowy sprawia, że:
- pierwsze efekty widoczne są już po 6 dniach!
- serum jest tak samo skuteczne przez cały okres stosowania
- produkt nie zmienia koloru!

Zawarty w składzie niacynamid i kwas salicylowy dodatkowo ujednolicają koloryt skóry, a ekstrakt z cytryny działa rozświetlająco.

Marka Garnier została oficjalnie zatwierdzona przez Cruelty Free International w ramach programu Leaping Bunny.

*Test kliniczny, 74 ochotników, średni wynik dla przebarwień potrądzikowych, wyniki mogą się różnić.

serum
normalna, mieszana, z przebarwieniami / defektami
na przebarwienia
z pipetą
lekkie
emulsja

Szału nie ma

Zużyłam dwa opakowania zgodnie z zaleceniami na opakowaniu, nie osiągnęłam zamierzonego celu jakim było zniwelowanie przebarwień natomiast robił ładny błysk na skórze, jedynym jego minusem dla mnie jest to ze za długo był on mokry na twarzy(za długo się wchłaniał) ja go ponownie nie kupie i bede szukać czegoś lepszego, ale nie żałuję przetestowania i jqk najbardziej mogę polecić do przetestowania bo wiem ze niektórym na pewno podpasuje

Produkt nie dla mnie

Niestety serum bardzo zaszkodziło mojej cerze. Wyczytałam, iż lekki wysyp jest czymś normalnym i powinno się używać dalej serum, jednak po dłuższej chwili „kaszka” na czole nie chciała zejść. Męczyłam się bardzo długo żeby pozbyć się wysypu.

serum garnier

Produkt kupiłam przez wiele poleceń i dobrych opini i rzeczywiście nie zawiodłam się. Serum jest zamknięte w szklanym słoiczku i ma wygodną do aplikowania pipetę. Konsystencja i zapach są bardzo przyjemne. Szybko się wchłania. Już po około tygodniu redukuje liczbę przebarwień i pozostawia skórę rozświetloną i nawilżoną.

Nie polubiliśmy się

Moja cera kiedyś mieszana a obecnie szczególnie na policzkach zmierza w kierunku suchej lub bardzo suchej oraz jest nadreaktywna.
Bardzo nie lubiłam nakładać na twarz ponieważ miałam wrażenie takiego śluzu i lepkości
Niestety serum po miesiącu stosowania niewiele rozjaśnił moje przebarwienia a niestety nie byłam w stanie stosować dłużej ponieważ nie przysłużył się mojej cerze. Bardzo ją wysuszał i zaostrzał nadreaktywność na mojej twarzy.

Polecam!

Produkt ostatnio cieszy się dość dużą popularnościa, dlatego też postanowiłam go przetestować! Produkt jest zamknięty w 30 ml opakowaniu, które w większości jest białe, natomiast ma elementy koloru żółtego oraz srebrnego. Aplikator jest bardzo wygodny, gdyż jest to pipeta, która umożliwia szybkie nałożenie produktu. Jego formuła sprawia, że jest on całkiem wydajny i bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając po sobie klejącej warstwy. Na efekty nie trzeba długo czekać, po około tygodniu było już widać świetne nawilżenie oraz zredukowaną liczbę przebarwień.

Wit C garnier

Była to pierwsza witamina C którą dodałam do swojej pielęgnacji. Borykałam się z dużymi przebarwieniami jako posiadaczka cery mieszanej trądzikowej. Serum naprawdę jest świetna do codziennego stosowania pozostawia skórę rozświetloną a przebarwienia stają się mniej widoczne. Jest to delikatna witamina C dlatego nie sprawiła że moje stare przebarwienia całkowicie znikły ale naprawdę są mniej widoczne. Jeżeli ktoś szuka witaminy która rozświetli mu buzię i pozbędzie się delikatnych przebarwień to na pewno jest to strzał w dziesiątkę. Zużyłam już z 4 opakowania i jestem naprawdę zadowolona z jego działania.

Serum Garnier

Kupiłam go w rossmanie i uważam że jest naprawdę fajny nawilża mocno moją skórę i mimo że mam go tydzień to naprawdę uważam że jest całkiem fajnym serum i kupię kolejne opakowanie. Cudowna jest pipetka przez co latwo sie aplikuje

Garnier Witamina C

Serum Garnier witamina C z 3,5% witamina niacynamid. Serum ma pomóc w walce z przebarwieniami, wolnymi rodnikami ,antyoksydacyjny' rozświetlać i nalwilazac -niestety ja mam mieszane uczucia przebarwienia lekko rozjaśniały ale cerę mam strasznie napięta i

Wykorzystała: kilka próbek

bardzo dobre serum

Serum świetnie pielęgnuje twarz. Skóra po nałożeniu tego kosmetyku jest ładnie rozświetlona oraz wygładzona. Serum zostawia na twarzy ładne rozświetlenie i satynowe wykończenie. Serum ma lekką formułę i szybko się wchłania. Wygodnie się je aplikuję dzięki pipecie. Już po krótkim czasie stosowania kosmetyk rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. Nie uczula i nie podrażnia. Serum jest wydajne i w dobrej cenie. Jak dla mnie bardzo dobre serum.

Serum Garnier

Serum na przebarwienia z witaminą C od Garnier to produkt, który stosuje od kilku tygodni.
Głównym składnikiem aktywnym tego serum jest witamina C mająca za zadanie rozjaśnić skórę - jest też silnym antyoksydantem. Witamina C pomaga w redukcji przebarwień, wyrównuje koloryt skóry i przeciwdziała starzeniu się skóry poprzez neutralizację wolnych rodników. Produkt zawiera również kwas salicylowy, który ma właściwości złuszczające i oczyszczające pory, co dodatkowo wspomaga walkę z przebarwieniami.

Serum ma lekką, nieklejącą się konsystencję, która szybko się wchłania, co sprawia, że jest łatwe w użyciu. Aplikacja jest prosta dzięki pipetce, która umożliwia precyzyjne dozowanie produktu. Ja nakładam dwie pipetki na twarz, szyję i dekolt.

Po kilku tygodniach regularnego stosowania zauważyłam lekkie rozjaśnienie przebarwień i ogólną poprawę kolorytu skóry. Skóra staje się bardziej promienna i wygląda na zdrowszą.

Ten produkt zrobił mi masakrę na twarzy!

Od lat używam już produktów z witaminą c i to z różnymi jej odmianami i pochodnymi, ale to co ten produkt mi zrobił z twarzą, to już inny wymiar cierpienia. Mam skórę suchą, wrażliwą i z naczynkami. Już po kilku dniach stosowania tego serum zaczęło mi się pojawiać dziwne "podrażnienie", czerwone plamy, który był bardzo suche i z dnia na dzień wyglądało to coraz gorzej. Początkowo myślałam, że to może inny pordukt w mojej pielęgnacji, albo źle połączyłam jakieś składniki, niestety ale produkt nawet solo z tonikiem i kremem spf robił to samo.

Serum z witaminą C

Serum doskonale redukuje przebarwienia na twarzy. Ponadto skóra staje się ładnie rozświetlona oraz wygładzona, dodaje jej zdrowego blasku. Koloryt skóry staje się ujednolicony już po tygodniu użytkowania serum przeze mnie. A więc można powiedzieć, że działa ono wręcz błyskawicznie.