Equilibra, Rosa Ialuronica, Acqua Micellare (Różana woda micelarna z kwasem hialuronowym)

Różana woda micelarna z dodatkiem kwasu hialuronowego delikatnie oczyszcza i zmywa, usuwając wszelkie ślady makijażu i zanieczyszczeń, pozostawiając skórę świeżą i stonowaną. Odpowiednia dla skóry wrażliwej.

ZAWIERA:
- Fermentowany ekstrakt z róży o wzmocnionym działaniu tonizującym i przeciwutleniającym,
- Kwas hialuronowy o różnej masie cząsteczkowej:
• wysokiej – działa nawilżająco,
• średniej - nadaje skórze napięcie i jędrność,
• niskiej - działanie wypełniające i liftingujące,
- Gliceryna roślinna: naturalny humektant.

DZIAŁANIE REGENERUJĄCE
Produkt stworzony z myślą o dobrym samopoczuciu skóry, dzięki antyoksydacyjnej skuteczności róży poddanej procesowi fermentacji oraz nawilżającym i ochronnym właściwościom kwasu hialuronowego, aby przywrócić jej kondycję zgodną z naturą.

oczyszczające, odświeżające, łagodzące, nawilżające
płyn
demakijaż twarzy, oczyszczanie twarzy
normalna, sucha, mieszana, wrażliwa

duszący zapach

Pierwsze co narzuca się zmysłom po otwarciu butelki, to mocny różany zapach. W pierwszym momencie przyjemny, ale szybko drażniący. Miałam nadzieję, że zniknie po nałożeniu kremu, niestety utrzymuje się do zmycia. Nie mogłam spać czując ten zapach, nawet poszewka poduszki nim przechodzi. A sądziłam, że lubię róże :)
Drugim minusem jest podrażnienie cery,, odczuwałam wysuszenie. Co dziwne nie podrażnia oczu, ale samą twarz.

Używam regularnie

Używam go regularnie. To najlepszy płyn micelarny, jest najdelikatniejszy dla skóry.
Dodatkowo jest wydajny i ma przemiły zapach. Jedyne czego żałuję to to , ze tak późno odkryłam

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Delikatne oczyszczenie i odświeżenie

Jest to delikatnie oczyszczająca różana woda micelarna z kwasem hialuronowym. Produkt ten należy do nowej serii @equilibra_pl Rosa ????Kosmetyk ten ma następujące właściwości:
???? Oczyszcza
???? Regeneruje
???? Usuwa makijaż
???? Odświeża
???? Tonizuje
???? Nawilża
???? Niweluje odznaki starzenia

Jest odpowiednia do każdego rodzaju skóry, nawet tej wrażliwej ????

Testowałam ten produkt mimo tego, że nie stosuję makijażu. Używam tej wody jako pierwszy krok przy wieczornym oczyszczaniu dwuetapowym ???? Nanoszę ją na wacik, a następnie przecieram nim dokładnie całą twarz, również oczy i usta. Muszę powiedzieć, że ładnie radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń nagromadzonych w ciągu dnia, sebum i pozostałościami kosmetyków z porannej pielęgnacji. Po użyciu skóra jest czysta, odświeżona oraz nawilżona, dzięki zawartości kwasu hialuronowego ????Nie powoduje podrażnień, a także nie szczypie w oczy ???? Dodam jeszcze, że woda różana jest poddawana procesowi fermentacji, przez co skóra nabiera odpowiedniego poziomu nawilżenia, odżywienia oraz elastyczności, przez co oznaki starzenia są mniej widoczne ????

Konsystencja jest wodnista, jak w przypadku płynów micelarnych. Pokażę ją również niedługo w rolce, wraz z instrukcją stosowania ???? Zapach również jest bardzo przyjemny, różany, co dodatkowo wzmocni uczucie świeżości oraz sprawi, że wieczorna lub poranna pielęgnacja stanie się dla Ciebie jeszcze większą przyjemnością ????

Micelarnej wody różanej można używać zarówno rano, jak i wieczorem. Wylewamy ją na wacik i przemywamy dokładnie całą twarz, oczy oraz usta. Produktu nie trzeba zmywać. Zapewni odpowiednie nawilżenie, odżywienie i regenerację Twojej skórze ???? Woda zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego ????

Delikatne oczyszczanie

????????DELIKATNIE OCZYSZCZAJĄCA RÓŻANA WODA MICELARNA Z KWASEM HIALURONOWYM 400ML - w 98% ze składników naturalnych, w tym: fermentowanego ekstraktu z róży damasceńskiej o działaniu antyoksydacyjnym i tonizującym oraz kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej, o silnym działaniu nawilżającym i liftingującym. Bardzo na plus jest opakowanie ecofriendly wody micelarnej, której pochodzi w 100% z recyklingu ????????
Raczej z dystansem podeszłam do jej testowania, bo jeśli chodzi o płynu micelarne i tego typu produkty do demakijażu to niestety większość kosmetyków powoduje u mnie podrażnienie oczu ???? I różana woda micelarna mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła ! Używam jej już dłuższy czas i żadnych podrażnień ???? co prawda trzeba jej dość sporo wylać na wacik, żeby zmyć mocniejszy makijaż, ale daje radę i jest idealna dla wrażliwców.

oczyszczenie bez podrazenienia

Delikatnie oczyszczająca różana woda micelarna z kwasem hialuronowym, to jedne z moich ulubieńców do demakijażu. Mam uczulenie na większość wód micelarnych, a przy tej nawet raz nie szczypały mnie oczy!
Woda micelarna ma aż 98% składników naturalnych i piękny naturalny różany zapach. W dodatku jej opakowanie jest ecofriendly – pochodzi w 100% z recyklingu ♻️

Fajne oczyszczenie skóry

Oczyszczanie twarzy z produktem Equilibra jest naprawde skuteczne
Linia ROSA, która łączy w sobie moc składników w postaci fermentowanego ekstraktu z róży damasceńskiej oraz kwasu hialuronowego.
Zapewniła mi regenerująco-nawilżajace działanie a różanym zapachem umiliła wieczorną pielęgnację.

Oczyszczająca różana woda micelarna z kwasem hialuronowym do demakijażu, zapewnia przyjemne uczucie odświeżenia, a to za sprawą delikatnego zapachu róż. Lubię ten zapach więc produkt jak najbardziej trafiony w mój gust.

Trzeba przyznać ze dobrze oczyszcza skórę z nagromadzonych zanieczyszczeń oraz makijażu.
Radzi sobie nawet z tym wodoodpornym, choć troszeczkę dłużej.

Nie wysusza skóry a wręcz ją nawilża.
Lubię ją stosować do tonizowania aby skóra lepiej przyjęła składniki aktywne z dalszej pielęgnacji

Z minusów, mam tylko jeden. Gdy miałam skórę podrażnioną w koncikach oczu, troszkę mnie piekł i szczypał, dlatego stosowałam go tylko wtedy gdy stan mojej skóry wokół oczu był ok. Dlatego wrażliwcy muszą uważać.

A tak to ogólnie produkt godny polecenia.

Różana woda micelarna z kwasem hialuronowym to mój ulubieniec miesiąca

Woda odświeża i tonizuje skórę przygotowując ją do kolejnych kroków pielęgnacji.
Dobrze oczyszcza skórę z zanieczyszczeń jak również z lekkiego makijażu ( nie wiem jak poradziłaby sobie z mocnym makijażem takiego nie stosuję )
Woda różana zawiera kwas hialuronowy wielocząsteczkowy i ekstrakt z fermentowanej róży damasceńskiej. Moja skóra polubiła takie połączenie.
Nie jest podrażniona i nie pozostawia uczucia ściągnięcia.
Mam cerę tłustą i płyn dobrze sobie radzi z oczyszczeniem skóry. Długo pozostaje odświeżona. Ma przyjemny różany zapach który po aplikacji na twarzy jeszcze przez chwilę jest wyczuwalny.

Jak dla mnie płyn spełnia swoje zadanie oczyszcza, odświeża, tonizuje i jest wydajny.

Super kosmetyki

Świetnie sprawdza się w roli toniku, odświeżającej mgiełki, a nawet do utrwalania makijażu. Łagodzi podrażnienia oraz redukuje zaczerwienienia, pozostawiając skórę miękką oraz wygładzoną. Posiada delikatny, różany zapach oraz nie zawiera konserwantów.

Delikatne oczyszczenie

Bardzo przypadła mi do gusty woda micelarna o zapachu róży nir tylko ze względu na zapach ale także na delikatne działanie i nie podrażnianie oczu z czym czesto mam problem. Produkt ładnie domywa makijaż a jednocześnie nawilża skórę. Jest w dużym wydajnym opakowaniu i na pewno starczy na długo. Zapach róży zostaję na skórze dlugo po zastosowaniu. Nie szczypie w oczy wiec bardzo polecam.

Niestety klapa...

Liczyłam na delikatny płyn micelarny, który łagodnie pozbędzie się makijażu i stonizuje moją twarz, ale nie mogłam nawet go użyć za wiele razy, ponieważ moja skóra robiła się bardzo czerwona, podrażniona i piekła. Płyn kompletnie ją wysuszał. Dałam mu kilka szans, mimo że się bałam, ale koniec końców zostałam z pełną butelką i zawodem na twarzy.

Tonizacja różana

Płyn micelarny w dość dużej estetycznej butelce. Obłędny zapach róży który dość długo utrzymuje się. Lekko tonizuje i odświeża. Doskonale zmywa makijaż nie podrażniając skóry . Polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Delikatna różana woda micelarna z kwasem hialuronowym

Działanie to przede wszystkim oczyszczanie cery z zanieczyszczeń oraz zdjęcie makijażu twarzy. Dodatkowo nawilża i wygładza skórę nadając jej elastyczności równocześnie łagodząc wszelkiego rodzaju podrażnienia. Nie pozostawia uczucia ściągania. Zapach różany.

Efekty (cera mieszana): płyn bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu, nie podrażnia oczu, jest delikatny ale jakże skuteczny.

Opakowanie: Zgrabna i poręczna buteleczka, dodatkowo piękna szata graficzna.

Podsumowując płyn absolutnie spełnia swoje zadania. Daje uczucie odświeżenia, przepięknie pachnie i jest wydajny.