E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

notino.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Cena PLN 49.50

Żel myjący przeciw niedoskonałościom dla skóry skłonnej do trądziku, także wrażliwej. Oczyszcza pory, zmniejsza niedoskonałości oraz redukuje nadmiar sebum, nie naruszając jednocześnie bariery ochronnej skóry.
Zawiera 3 kluczowe ceramidy, kwas salicylowy, białą glinkę, niacynamid. Bezzapachowy, niekomedogenny, bez alkoholu etylowego.

wrażliwa, młoda, tłusta, trądzikowa
oczyszczające
z pompką, w butelce
żel
oczyszczanie twarzy

CeraVe żel myjący

mi osobiście ten żel się nie sprawdził. może na początku było wszystko dobrze, ale po dłuższym użytkowaniu strasznie przesuszył mi twarz i momentami ją podrażnił. mam wrażliwą skórę więc to mogła być trochę wina tego

CeraVe, Acne, Żel myjący przeciw niedoskonałościom

Jest to mój must have, do pielęgnacji. Używam produktu już z 1,5 roku i jestem bardzo zawalona. Produkt nie ma wad bardzo dobrze oczyszcza skórę i powoduje znikniecie trądzika. Bardzo dobrze oczyszcza twarzy jak i rano i wieczorem. Produkt jest poręczny, łatwy do zapakowani na podróż. Polecam naprawdę każdemu warto spróbować.

Bardzo dobry!

Żel CeraVe kupuję regularnie nastoletniej córce, która ma cerę trądzikową i jednocześnie wrażliwą . Używa go codziennie i świetnie sobie radzi z jej problematyczna dojrzewająca skórą.

Żel doskonale oczyszcza, przy czym nie przesusza cery. Jest bardzo wydajny - wystarczy mała kropelka, którą należy spienić, aby umyć całą twarz. Dzięki opakowaniu z pompką jest wygodny w użyciu.

Produkt nie podrażnia, tylko koi skórę i łagodzi zaczerwienienia. Twarz jest oczyszczona, ale nie napięta. Co najważniejsze - jest skuteczny!, redukuje pojawianie się różnego typu "niespodzianek" i zaskórników. Widocznie zmniejsza liczbę niedoskonałości na twarzy.

Jeżeli ktoś szuka dobrego żelu do mycia dla cery trądzikowej, ale jednocześnie wrażliwej - brać w ciemno! Jest świetny w walce z trądzikiem i zaskórnikami. Spełnia oczekiwania.
Polecam w stu procentach każdemu, kto męczy się z trądzikiem!!

Na pozbycie się niedoskonałości

Kupiłam produkt ze względu na moją cerę, skłonną do trądziku . Czytałam również pozytywne opinie na temat tego żelu. Trochę się wahałam, gdy zobaczyłam cenę ale zaryzykowałam.
Za żel zapłaciłam ok 50zl, więc pomyślałam, że jest to produkt z wyższej półki, a co za tym idzie jest skuteczny ( choć nie zawsze).
Opakowaniem jest butelka, trochę kanciasta. Posiada pompkę, która działa bez zastrzeżeń. Jest bardzo praktyczna, dodatkowo posiada blokadę. Konsystencja jest treściwa i bardzo wydajna. Dość gęsta ale płynna. Wystarczy jedna niewielka pompka do jednego użycia. Mocno się pieni. Jest bezzapachowy.Podczas pierwszego użycia piekła mnie skóra. Gdy używam regularnie pieczenie ustąpiło. Regularne stosowany przynosi efekty. Doskonale oczyszcza, daje uczucie świeżości. Redukuje sebum a widoczne pory są mniej widoczne. Mój koloryt skóry wyrównał się przez zmniejszenie ilości zmian skórnych. Żel nie tylko ma wpływ na gojenie się aktywnych wyprysków ale również zmniejsza powstawanie nowych. Jest skuteczny i nie wysusza skóry. ????

Żel cerave

Mój must have! Żel jest bardzo wydajny i starcza na bardzo długo. Świetnie domywa resztki makijażu jak i sebum. Odkąd go stosuję moja skóra zdecydowanie się poprawiła i zmniejszyła się ilość wyprysków i zmian skórnych

żel przeciw niedoskonałościom

Żel na ogół domywa dobrze lecz przy mojej problematycznej cerze z wieloma niedoskonałościami nie zrobił nic. Nie widziałam po nim efektów, lecz nie zrobił również nic złego. Żel nie ma zapachu. Myślę, że nada się dla cer bezproblemowych.

Spodziewałam się Wow

Biorąc pod uwagę pojemność względem ceny spodziewałam się wielkiego Wow i przełomu.Niestety srogo się rozczarowałam zawartością tego "cuda",ponieważ przetestowałam na własnej cerze większość dermokosmetyków.Szczególnie przed okresem moja cera ma skłonność do nadprodukcji sebum,co jest dla mnie uciążliwe.Pod tym kątem kierowałam się dokonując zakupu.Dodatkowo raz na jakiś czas potrzebuję mocnego i dogłębnego oczyszczenia skóry twarzy.Tutaj no cóż...poza fajnym opakowaniem na wyjazd bez problemu zastąpię sprawdzonym Vichy czy La Roche Posay.Więcej nie kupię,

Standardowe "meh"

Produkt polecany przez wielu, reklamowany naprawdę często w internecie i to kosztujący tyle, że mamy wrażenie, iż jest z trochę wyższej półki. Ale niestety nie zachwycił mnie. Ma niby fajny skład, ale nie zrobił z moją cerą niczego nadzwyczajnego. Podejrzewam, że też ciężko oczekiwać od produktu, który jest na buzi chwilę i zostaje potem zmyty, że będzie redukował wydzielanie sebum czy zmniejszał niedoskonałości. No chyba że przez fakt skutecznego domycia porów. Ale niedoskonałości u mnie pojawiały się z dokładnie taką samą częstotliwością, co wcześniej. Także może po prostu nie ma sensu obiecywać na opakowaniu złotych gór i podbijać cenę.
Jeśli chodzi o samo praktyczne zastosowanie, to żel jest ok. Wystarczy odrobina, żeby się dobrze pienił, zatem jest wydajny. Nie ma zapachu, więc będzie odpowiadał wielu wrażliwcom (chociaż ja lubię walory zapachowe). Ma wygodną pompkę, która się nie zapychała i schludne proste opakowanie, które jest charakterystyczne kształtem chyba tylko dla Cerave.

Żel zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z pompką.
Nie ma zapachu, dobrze się pieni i świetnie oczyszcza skórę, nie powodując przy tym ściągnięcia czy suchości.
Przy regularnym stosowaniu można zauważyć zmniejszenie wydzielania sebum i powstawania niedoskonałości.
Moim zdaniem to bardzo fajny żel, jestem z niego zadowolona.

Dobry żel myjący dla młodej skóry

Na początku: mam 27 lat, posiadam cerę mieszaną, problematyczną i wrażliwą, bardzo skłonną do zapychania porów i hormonalnego trądziku (PCOS).

Testowałam żel po używaniu tego z Cerave SA z kwasem salicylowym, w nadziei że go pobije. Zawsze używałam go jako 2. kosmetyku w moim 2-etapowym myciu twarzy i świetnie oczyszczał skórę, myślę że dla posiadaczek skóry tłustej, ale nie wrażliwej, byłby świetny, szczególnie w tym połączeniu!

Nie zastąpił dla mnie wygładającego żelu z CeraVe, być może okazał się odrobinę zbyt drażniący (ale znowu, mam bardzo wrażliwą cerę) - zauważyłam delikatne wysuszenie, nawrot zaskórników i drobnych zmian trądzikowych. Po zużyciu całej butelki wróciłam do poprzedniego i stan cery się szybko poprawił. Zdecydowanie bardziej polubiłabym go jako nastolatka z tłustą cerą i młodzieńczym trądzikiem, i takim dziewczynom mogę polecić jeśli to ich jedyne problemy skórne :)

Niestety dla mnie żadne obietnice producenta nie zostały spełnione, nie próbowałam, ale myślę że może okazać się dobrym kosmetykiem na trądzik na plecach i dekolcie dla tych, dla których był zbyt drażniący.

Żel myjący CeraVe

Jak dla mnie nie. Kupiłam go z przeznaczeniem do pleców, bo mam trądzik. Nie pomógł już lepiej sobie radzi tańszy żel z tołpy z kwasami AHA i BHA ale to też efektów nie daje takich jakbym chciała. Ale to zdecydowanie nie warte swojej ceny.

Bardzo fajny

Żel używam dwa razy w tygodniu i bardzo dobrze działa. Od kiedy zaczęłam go używać moja cera się polepszyła i nie mam już kaszki na czole. Bardzo fajny produkt. Jedyne co mi w nim przeszkadza to zapach, ale nie mam więcej zastrzeżeń. Polecam