CeraVe, Acne, Żel myjący przeciw niedoskonałościom

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Żel myjący przeciw niedoskonałościom dla skóry skłonnej do trądziku, także wrażliwej. Oczyszcza pory, zmniejsza niedoskonałości oraz redukuje nadmiar sebum, nie naruszając jednocześnie bariery ochronnej skóry.
Zawiera 3 kluczowe ceramidy, kwas salicylowy, białą glinkę, niacynamid. Bezzapachowy, niekomedogenny, bez alkoholu etylowego.

oczyszczanie twarzy
Cera
wrażliwa, młoda, tłusta, trądzikowa
oczyszczające
z pompką, w butelce
żel
>100ml

Mieszane uczucia

Produkt jest wydajny, a opakowanie spore, wystarczyło mi na naprawdę długo.
Jako zwykły żel bardzo dobrze oczyszcza. Po umyciu czuję duże odświeżenie, ale niestety też trochę wysuszenie. Ze względu na oczyszczenie jestem zadowolona, ale niestety z niedoskonałościami sobie nie poradził w żaden sposób. Kwestia wysuszenia też nie pomaga, bo producent obiecuje coś znacznie innego.. Raczej nie kupię już więcej

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Zawiodłam się :(

Pomimo, że miałam ogromne nadzieje odnośnie tego zelu (już wczesniej używałam podobne produkty od cerave, mam cerę mieszaną więc znalezienie odpowiedniego trochę mi zajęło)- używałam go przez ok 2/3 miesiące i porównując go np. Do żelu dla skóry suchej od cerave, efekty były takie same- nie poprawił stanu mojej skóry za bardzo i ma niestety jedną wadę- przesusza. Mam cerę mieszaną (najbardziej sklonną do przesuszania w okolicach kości policzkowych i żuchwy, natomiast szybko przetłuszczającą się w strefie T +niedoskonałości) i nie podołał jej niestety :( po myciu miałam uczucie ściągnięcia na całej twarzy

Mój ulubieniec

Naprawdę żel odmienił moją pielęgnację. Moja skóra jest mieszana, co jakiś czas pojawiały się na niej wypryski.
Kupiłam ten żel na zmianę z innym produktem od marki i w tym żelu PRZEPADŁAM! Jest NIESAMOWITY.
Wygodna pompka pozwala nam na higieniczne nakładanie produktu. Żel jest praktycznie bezzapachowy. Na początek polecam go wprowadzać powoli, ponieważ może przesuszyć skórę, ale potem dzieją się istne cuda. Moja skóra jest miękka, rozświetlona. Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam jakąś niedoskonałość. Poradził sobie również z trądzikiem na plecach i ramionach, a tam było większe wyzwanie. Mam wrażenie, że żel zredukował również ilość wytwarzanego sebum. Świetnie oczyszcza. Polecam z całego serca. Na dodatek jest bardzo wydajny, przy myciu każdego wieczoru twarzy, pleców i ramion wystarcza na około 2,5 miesiąca. Myślę, że to dobry wynik.

• Opakowanie: 5

Świetny wspomagacz w walce z niedoskonałościami

To już mój kolejny produkt marki Cerave, zresztą - kolejny raz jestem bardzo zadowolona.

Na początku zacznę od opisu mojej skóry na twarzy - mam cere mieszaną, sucha na policzkach, ze skłonnościa do przetłuszczania się w strefie T. Obecnie zmagam się z trądzikiem różowatym - leczonym farmakologicznie - doustnie (Efracea) i miejscowo (Rozex, Differin).

W myciu stosuje dwa produkty - delikatny rano, i taki mocniejszy, bardziej oczyszczajacy wieczorem. Tym mocniejszym jest właśnie ten produkt od Cerave :)

PLUSY:
+bardzo dobrze oczyszcza, usuwa nadmiar sebum z twarzy - nie mam nigdy uczucia "niedomycia", cała "oleistość" znika
+ świetny jako 2 etap oczyszczania, bardzo dobrze domywa produkty do demakijażu (czy to olejki czy płyny micelarne)
+nie wysusza - ale jeśli stosuje raz dziennie. Przy dwóch - żel plus moje maści to było za dużo (mimo nawilżenia też kremem dermatologicznym)
+ wydajny - naprawdę starcza na długo - fajnie się pieni i juz niewielka ilosc pozwala ładnie umyć twarz
+ po kilku dniach stosowania widocznie oczyszczone pory ;)

MINUSY:
-cena - życzyłabym sobie niższa, ale w promocji nie jest tak źle jak na taki produkt
-dostepnosc jedynie w aptekach i Hebe - chce w Rossmanie! ;)

Świetny produkt, zdecydowanie polecam dla cer trądizkowych i majacych problemy z niedoskonalosciami :)

Jest super! :)

Żel myjący przeciw niedoskonałościom od CeraVe zamknięty w biało-niebieskim opakowaniu z pompką. Jego pojemność to 236ml. Zawiera 3 kluczowe ceramidy, kwas salicylowy białą glinkę i niacynamid.

Mam skórę przetłuszczającą się, skłonną do trądziku, z rozszerzonymi porami. Używam produktu od ponad trzech tygodni i przyznam, że zrobił na mnie wrażenie. Z pewnością będę do niego wracać jak skończę to opakowanie.

Gdy naciśniemy pompkę naszym oczom ukazuje się średnio gęsty perłowy żel, który jest bezzapachowy co jest dużym plusem. Tu wystarczy naprawdę bardzo mała ilość do umycia całej twarzy oraz dekoltu, co przekłada się na wydajność. Nie pieni się mocno, ale za to porządnie myje buzię, po osuszeniu twarzy czuć świeżość i to, że cera jest fajnie oczyszczona. Wydaje mi się również, że jest wtedy ona bardziej promienna. Pory zostały delikatnie zmniejszone a nadmierne wydzielanie sebum raczej się nie zmniejszyło. W zamian moja cera została wygładzona, różnica jest naprawdę duża. Prędzej myjąc twarz moja skóra była w dotyku taka 'grudkowata' natomiast teraz jest przyjemna w dotyku. Ilość pojawiających się niedoskonałości również się zmniejszyła, jeśli jakiś pryszcz się pojawi to nie zostaje on na długo.

Wizażanki najczęściej polecają:

Strzał w 10!

Odkąd pamiętam mam problem z trądzikiem, nie jest jakiś super uciążliwy, ale jeśli nie zadbam o swoją skórę to potrafi być dramat. W tym roku z pomocą przyszedł mi żel z CeraVe przeciwko niedoskonałościom i to był istny strzał w dziesiątkę. Moja skóra odrazu się uspokoiła, została idealnie oczyszczona. Problemy z wypryskami mam aktualnie sporadycznie, najczęściej raz w miesiącu :p Serdecznie polecam jeśli ktoś nie próbował, a się zastanawia. Żel z CeraVe pomogl też mojemu mężowi na zapalenie meszków włosowych :)

Mój ulubiony

O firmie CeraVe słyszałam wielokrotnie, jednak moja skóra nie była kiedyś bardzo problematyczna, od pewnego czasu jej stan znacznie się pogorszył. Szukałam idealnego żelu do mycia który poradzi sobie z moją wrażliwą i suchą skórą, także mocno skłonną do niedoskonałości. Na internecie szukałam czegoś dla siebie w asortymencie CeraVe, i doszłam do wniosku że ten produkt będzie dla mnie najlepszy. Cena trochę zwala z nóg, ale jego działanie jest tego warte. Używam żelu już ponad miesiąc, jest bardzo wydajny, po tym czasie użytkowania zużycie jest niewielkie. Wiele żeli których używałam wcześniej mocno przesuszały moją skórę, która po myciu była mocno ściągnięta i sucha na wiór. Żel bardzo dobrze domywa całą twarz, pozostawia efekt oczyszczonej i gładkiej skóry twarzy. Podczas mycia dobrze się pieni, i także w szybki sposób zmywa się go z twarzy. Jeśli chodzi o temat niedoskonałości, różnice zauważyłam już po tygodniu stosowania, ilość niedoskonałości pojawiających się na mojej twarzy bardzo się zmniejszyła. Jednak wciąż te niedoskonałości pojawiają się na mojej twarzy, więc w tym temacie nie radzi sobie w 100%, ale jednak efekt jest widoczny. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona ze stosowania tego żelu, i zostanę przy nim na dłuższy czas. Polecam szczególnie osobom zmagającym się z podobnymi problemami skóry, a szczególnie osobom które posiadają niedoskonałości ale nie są one bardzo częste, myśle że wtedy poradzi sobie świetnie.

Uratował moją twarz

Żel kupiłam w drogerii internetowej, zachęcona pozytywnymi opiniami influencerek urodowych.

Produkt znajduje się w białej butelce z nieprzezroczystego plastiku o białej barwie, etykieta posiada turkusowe akcenty i całość prezentuje się minimalistycznie. Produkt jest wygodny oraz łatwy w użyciu. Pompka posiada blokadę, dzięki czemu żel z łatwością można zabrać w podróż bez obaw, że się rozleje.
Konsystencja żelu jest żelowo-kremowa, produkt nie posiada również zapachu, co moim zdaniem jest bardzo ważne w przypadku kosmetyków do twarzy. Myślę że ilość piany podczas mycia nie jest przesadna, powiedziałabym że w sam raz.

Przez miesiąc codziennego używania rano i wieczorem, wykorzystałam 1/4 butelki o pojemności 236 ml, na umycie całej twarzy wystarcza jedna pompka, co również jest bardzo na plus.

Na początek napiszę, że jestem 20-łatką zmagającą się z trądzikiem od 14-go roku życia. Moja cera jest mieszania oraz bardzo wrażliwa, bardzo łatwo można ją podrażnić. Od lat używałam drogeryjnych kosmetyków, które tylko pogarszały mój stan. W końcu zdecydowałam się na zakup żelu przeciw niedoskonałościom z CeraVe. Ten żel to istne cudo! Odkąd zaczęłam go używać, mój trądzik złagodniał i przestały powstawać bolesne, podskórne zmiany. Pozytywnym aspektem jest również fakt, że moje blizny po trądziku trochę zbladły (co szczerze mnie zdziwiło, ponieważ nie spodziewałam się aż tak spektakularnego efektu). Ponadto żel pozostawia po umyciu przyjemne uczucie czystości i odświeżenia, da się odczuć że resztki makijażu i inne niechciane rzeczy zostały usunięte. Warto wspomnieć, że cera nie jest również ,,ściągnięta”, co moim zdaniem jest bardzo ważnym kryterium w wyborze żelu do twarzy. Jeśli chodzi o cenę - jest ona dość wysoka, niemniej jednak za dobrą jakość trzeba zapłacić troszkę więcej i absolutnie mnie to nie zraziło. Używam go już ponad miesiąc i nie żałuję jego zakupu. Polecam serdecznie wszystkim osobom, które zmagają się z mniejszymi czy też większymi niedoskonałościami ❤️

• Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Dobry żel do oczyszczania

Zel kupiłam zachęcona opiniami.

Używam go od ok.2 miesięcy dzieki pompce używanie jest bardzo higieniczne.
Jest bardzo wydajny bo jedna pompką wystarcza by umyć całą buzię.

Skóra jest odświeżona i czysta.

Jednak teraz zaczęły pojawiać mi się grudki podskórne mimo iz codziennie i regularnie go stosuje.

Dodatkowo minusem jest dość wysoka cena

• Zapach: 4

fajny

Kupiłam ten żel z zamiarem stosowania na całe ciało - twarz, plecy, dekolt, nogi. Po spienieniu żelu pozostawiam go na kilka minut w miejscach, które chcę złuszczać. Miejsca, w których zastosowałam ten żel są po umyciu niesamowicie gładkie. Niestety podrażnia mi skórę twarzy. Natomiast jeśli chodzi o plecy, ramiona i dekolt nie mam nic do zarzucenia. Jeśli chodzi o rogowacenie okołomieszkowe na nogach, zmianę zauważyłam już po jednym zabiegu. Zaczerwienienie uległo zmniejszeniu, a grudki były znacznie mniejsze. Sama skóra była miękka i zadbana. Używałam wielu różnych produktów w tym zakresie i szczerze mówiąc rzadko widziałam rezultaty. Więc jestem pod wrażeniem.

• Stosunek jakości do ceny: 4

Fajny

Kupiłam skuszona pozytywnymi komentarzami na tiktoku. Nie zawiodłam się chociaż szału nie ma. Na plus to duże opakowanie i wydajność. Mam cerę dojrzałą suchą i naczynkową. Żel ma fajną konsystencję, jest bezzapachowy i bardzo delikatny. Przyjemnie rozprowadza się na skórze i dobrze spłukuje. Wystarczy jedna pompka żeby umyć buzię. Po myciu nie mam uczucia ściągnięcia, skora jest fajnie miękka. Nie poprawił mi problemu z rozszerzonymi naczynkami ale czuję jak skóra jest dobrze umyta i nawilżona. I to praktycznie wszystko.

Kupiony w: Inna drogeria

Łagodne oczyszczenie cery

Must have do łagodnego oczyszczania twarzy, np. rano. Żel nie powoduje uczucia ściągnięcia, cera jest nawilżona i uspokojona. Bardzo dobry skład, nie zapycha, nie powoduje problemów ze skórą. Polecam każdemu. :)