Biały Jeleń, Hipoalergiczny żel do mycia twarzy z aloesem i ogórkiem

Hipoalergiczny żel do mycia twarzy z aloesem i ogórkiem przeznaczony jest do oczyszczania skóry normalnej i mieszanej. Usuwa makijaż i zanieczyszczenia oraz zapobiega rozwojowi bakterii. W efekcie skóra twarzy jest oczyszczona, odświeżona, gładka i miękka.
Przebadany dermatologicznie wśród osób z alergiami skórnymi.
Zawiera:
- ksylitol i laktitol - składniki utrzymujące prawidłową równowagę ekosystemu mikroflory skóry,
- ekstrakty z aloesu i ogórka - zapewniające odpowiedni poziom nawilżenia i uczucie odświeżenia,
- alantoina i pantenol - łagodzące podrażnienia skóry i stymulujące jej naturalne procesy regeneracyjne.

oczyszczanie twarzy
mieszana, normalna
łagodzące
hipoalergiczna
żel

Łagodny żel dla alergików

Żel delikatnie oczyszcza skórę twarzy. Jest bardzo łagodny i dobrze dogaduje się z moją wrażliwa skórą a do tego ładnie pachnie. Jest wydajny i ma dobrą konsystencję.

Nie dla mnie

Kupiłam, bo Biały Jeleń podobno delikatny itp itd....
I wtopa - szczypie mnie w oczy makabrycznie... Przez pół opakowania się męczyłam (bo może mi się wydaje, może czymś zatarłam...), reszta poszła na żel pod prysznic.
Szkoda.
Usuwa zanieczyszczenia i makijaż.

Do cery mieszanej ok

Żel skusił mnie składem z aloesem oraz niską ceną. Wygodne i poręczne opakowanie , które możemy zabrać na wyjazd. Żel ma przyjemny, delikatny zapach, dobrze zmywa sebum i resztki makijażu- przed żelem zawsze używam środków typowo do makijażu. Skóra jest ładnie domyta, napięta, ale bez przykrego uczucia suchości i ściągnięcia. Wystarczył na długo.

Zwyczajny żel

Żel zakupiłam z braku laku- na początku pandemii dostać się do drogerii graniczyło z cudem, a dział z pielęgnacją i tak był wykupiony. Padło więc na lokalną markę, bo i cena dość niska. Dodatkowo zachęciła mnie informacja, że jest to produkt przebadany w kierunku atopii.

Żel ma ciekawą konsystencję, gdyż nie jest ona mocno lejąca, nieco się "rwie", ale trudno powiedzieć na ile to zasługa zawartego aloesu, a na ile ma właśnie ten aloes imitować. Całość myje dość poprawnie- daje sobie radę z makijażem, choć mocniejszy trzeba poprawić (za co nie odejmuję , nie jest do tego przeznaczony), oczyszcza z brudu. Nie robi jednak nic w kwestii niedoskonałości, jak się pojawiały tak będą się pojawiać. Nie przesusza, nie ściąga skóry. Ot zwykły żel za grosze.

Jest natomiast bardzo niewydajny, wystarczył ledwo na 2,5 miesiąca. A może to i lepiej, bo mogłam szybciej kupić coś lepszego.

Ciekawy produkt

Żel towarzyszy mi w codziennej pielęgnacji skóry i sprawdza się bardzo dobrze . Jest delikatny idealny dla skóry alergicznej nie powoduje podrażnień , pozostawia skórę oczyszczoną i widocznie odżywioną:) produkt można zakupić w bardzo niskiej cenie a jest naprawdę fajny i godny polecenia:)

Bubel

Produkt uczula oraz podrażnia cerę. Po kilkukrotnym zastosowaniu twarz jest wysuszona a nawet w niektórych miejscach skóra jest popękana. Prócz braku wydajności i działania produktu to również zapach jest nieprzyjemny.

Biały Jeleń, Hipoalergiczny żel do mycia twarzy z aloesem i ogórkiem

Generalnie jestem zadowolona, nie podrażnia ani nie uczula, skóra po nim nie jest ściągnięta. Sam w sobie jest dosyć delikatny, nie pieni się. Zapach bardzo słabiutki, na pewno nie jest drażniący. Cena jest również korzystna.

Kiepsko

Całkiem nieźle pachnie, nie jest też drogi. Niestety jednak wysusza moją skórę i podrażnia. Nie czuję odświeżenia i z hipoalergicznym nie ma chyba za wiele wspólnego. Dodatkowo skład bardzo kiepski. Nie jest też jakoś mocno wydajny. Nie kupię już drugiego opakowania.

Delikatny, niewysuszający, dokładnie zmywający makijaż

Produkt ten dokładnie oczyszcza skórę twarzy, nie pozostawiający jej wysuszonej, ściągniętej czy podrażnionej. Nadaje się do zmywania makijażu, nie rozmazuje go na twarzy oraz nie podrażnia wrażliwych okolic wokół oczu.
Posiada delikatny jak dla mnie ogórkowy zapach, który nie jest wyczuwalny na skórze po aplikacji. Posiada lekko żelową, galaretowatą konsystencję dzięki czemu nie marnujemy dużo produktu podczas mycia twarzy, nic nie ścieka po naszych dłoniach. Dzięki czemu żel jest wydajny, już niewielką jego ilością jesteśmy w stanie zmyć cały makijaż.
Opakowanie jest minimalistyczne, dzięki czemu robi wrażenie produktu przyjaznego z naturą. Już na sam jego widok przywołuje dobre skojarzenia i dobrze, bo na prawdę spełnia swoje zadanie. Jest delikatny, a zarazem dobrze idealnie zmywający wszelkie zanieczyszczenia z naszej twarzy.
Posiada wygodne zamknięcie w postaci pstryczka podnoszącego część nakrętki. Jest to bardzo higieniczne rozwiązanie, nie dostają się żadne zanieczyszczenia do opakowania, jak również łatwo jest dozować odpowiednią ilość produktu.

Średniak

Dla mnie to typowy średniak. Czyści całkiem ok, ale pozostawia na skórze niemiłe uczucia ściągnięcia. Czasami podrażnia i po myciu codziennie tym żelem piecze mnie skóra. Cena atrakcyjna, wydajność też ok.

Dostałam go od siostry w prezencie na święta 2018 r. Jestem posiadaczką mieszanej cery. W okresie dojrzewania ominął mnie rodzaj trądziku, który zostawia brzydkie blizny na policzkach (moja siostra ma takie blizny na policzkach). Mam wągry w nosie, na brodzie i na policzkach przy nosie. Kiedyś częściej wyskakiwały mi pryszcze, obecnie głównie przed okresem i gdy zjem słodycze/słodkie napoje gazowane/chipsy. Żel jest zamknięty w przezroczystej buteleczce z wygodnym zamknięciem. Konsystencja glutowata, przy wyciskaniu lubi cofać się z powrotem do butelki. Od razu mówię, że nie używam go do zmywania makijażu, więc nie wiem, jak się sprawdza w tej kwestii.

Zmęczył mnie

Kiedy kupuje jakis produkt kosmetyczny mam potrzebę aby to polubić, zaprzyjaźnić się. Chce aby uwodzil mnie działaniem,wyglądem opakowania , (uwielbiam rowniez kiedy ma przyjemny interesujacy zapach), kiedy nie mogę się doczekać uzycia.
Tutaj takiej magii nie ma ,ot zwyklaczek ,który spełnia podstawową funkcję i na tym sie konczy. Dzialanie ok ,ale ja potrzebuje dla zmysłów czegos wiecej.

Wizualnie opakowanie nie jest źle, ale technicznie u mnie średnio sie sprawdza, często sie zacina.

Konsystencją troche przypomina tężejąca galaretke przez co czasami trudno ja wydobyc. Na twarz naklada sie dosc dobrze, jednak jakos szczegolnie sie nie pieni. Dosc szybko sie zużywa.

Zapach przeciętny. Nic szczególnego. Staram sie w niego niezaglebiac.

Co do działania, to spelnia podstawowa funkcję. Oczyszcza. Domywa resztki makijazu. Nie podraznia . Nie szczypie w oczy.Pozostawia na skorze uczucie odświeżenia. Niestety przy końcu opakowania zauwazylam ,ze zaczął przesuszac skore.

Generalnie zel kupilam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami. U mnie jednak sie nie sprawdził. Niczym mnie nie przyciągnął, a na koniec wrecz zaszkodził przesuszaja skore. Nie kupię go więcej i raczej jego braci rowniez gdyz spodziewam się podobnego "efektu".