NYX Professional Makeup, Freezie Face, Cooling Primer (Chłodząca baza nawilżająca pod makijaż)

Cena PLN 90.00

Face Freezie od NYX Professional Makeup: chłodząca baza + nawilżenie! Chłodzenie to tylko wierzchołek góry lodowej! 10 korzyści w 1: przygotowuje skórę pod makijaż, wyrównuje, wygładza, minimalizuje pory, napina, nawilża, modeluje, zmiękcza, uspokaja i rewitalizuje skórę. Rozkoszuj się lodowatą, unikalną chłodzącą konsystencją, która rozpływa się na skórze, pozostawiając po sobie cudowne uczucie chłodzenia! Formuła z ekstraktem z grzyba śnieżnego zapewnia 24-godzinne nawilżenie, a niacynamid zwęża pory!

w słoiczku
bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu

Pozytywne zaskoczenie

Bazę kupiłam tak naprawdę z czystej ciekawości. Baza w dotyku wydaje się być silikonowa coś na podobe starej bazy z wibo tej w tubce. Jest zamknięta w słoiczku i wydaje się być dość gęsta. Testowałam ja solo i naprawdę wygładza cerę pory są znacznie mniej widoczne. Stosowałam pod makijaż to nie dość, że przedłużyło jej żywotność;] to dodatkowo cera była pięknie wygładzona plus podklad wyglądałam jak z Photoshopa efekt jest naprawdę zadowalający. Mam cerę mieszaną więc w takich upałach lubię stosować bazy gdy wiem że podklad będzie lekki wtedy na pewno makijaż z taką baza się utrzyma cały dzień. Bazę można stosować nie tylko pod makijaż ale również solo bo za zadanie wygładzać I pielęgnować cerę a przede wszystkim nawilżać.. I rzeczywiście spełnia wszystkie te zadania. Podklad się nie roluje więc jest warta uwagi