KWC LogobyWIZAŻ logo

Maska żółw
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Lubię maski w płachcie bo to szybki sposób na poprawę kondycji skóry. Opakowanie to normalna kwadratowa saszetka z uroczą grafiką żółwika . Można ją otworzyć beż użycia nożyczek bo posiada nacięcie z boku. Podczas zakładania nie czułam żadnego zapachu . Płachta jest świetnie wycięta. Wszystkie otwory są umiejscowione tak że pasują mi idealnie a miałam już maski które były w tej kwestii tragiczne. Wykonana jest z włókien bambusa. Materiał jest delikatny, normalnej grubości i obficie nasączony esencja Płachta jest zielona i ma nadruk imitujący głowę żółwia. Fajnie, ciekawie , zabawnie. Przez cały zabieg nic się nie zsuwało, maseczka trzymała się skóry więc można było wykonywać jakieś domowe czynności. Ponieważ maska dostępna jest w Action to jej cena nie jest wysoka coś koło 3-4 zł. Ja bardzo lubię korzystać z zasobów tego sklepu bo mam tam kilka ulubionych kosmetyków do których wracam. Niektórzy mogą stwierdzić że składowo to syf bo maska wyprodukowana jest w Chinach ale patrząc na skład który nota bene jest krótki uważam że jest lepiej niż np. u Loreala. Mamy nawilżająca gliceryne, trehalose . Łagodząca alantoine i sok z ogórka który nawilża i łagodzi. Jest też PEG i paraben ale reszta składu to nośniki, konserwanty i stabilizatory. A teraz najważniejsze- efekty. Na skórze nie pozostaje lepka warstwa. Co prawda potrzeba dłuższe chwili aby wszystko się wchłonęło ale potem nie czuć żadnego oblepienia. Skóra jest przyjemnie nawilżona i gładsza w dotyku. Nie nastąpiło żadne podrażnienie czy zaczerwienienie. Bardzo dobra podstawowa maseczka. Wielkiego wow na skórze nie zrobi ale ja jestem zadowolona bo widać i czuć że działa.
    Szczegóły:
    18 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Elednor
    5 / 5
    18 lipca 2024 o 22:23
    Szału nie ma ale nawilża :)
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Opakowanie i produkt: W saszetce o uroczej szacie graficznej przedstawiającej żółwia, znajduje się złożona maska. Tkanina z której została ona zrobiona, była miękka i przyjemna. Na niej nadrukowana została grafika przedstawiająca oczywiście żółwia, chociaż wyglądałam w niej przekomicznie. Mogłabym robić za kolejnego z żółwi ninja :D Tkanina była optymalnie nasączona płynem, czyli maska trzymała się na swoim miejscu i nie zjeżdżała z twarzy. Nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o jej kształt i otwory wycięte w masce. Tutaj wszystko było na swoim miejscu, a przynajmniej do ogarnięcia. Jeśli o zapach chodzi, to muszę przyznać, że był bardzo przyjemny. I chociaż nie przepadam za ogórkiem w kosmetykach, to tak tutaj jego zapach był na tyle delikatny, że nie przeszkadzał w zabiegu. Aplikacja i działanie: Z samą aplikacją nie było problemów. Otwory wycięte w masce były odpowiedniej wielkości i na swoim miejscu. Maskę dało się dopasować do kształtu twarzy i jak już wspomniałam wyżej tkanina nie zjeżdżała z niej. Podczas aplikacji nic nie piekło i nie szczypało. Po ściągnięciu maski skóra była oczyszczona i gładka. Zaczerwienienia nie wystąpiły. Obyło się też bez pojawienia się nowych niedoskonałości na drugi dzień. Resztki bardzo szybko się wchłonęły i na skórze nie było lepkiego filmu. Ponieważ mam ostatnio problemy z cerą, twarz i tak umyłam po jakimś czasie, aby skóra była bardziej świeża. Po całym zabiegu skóra zdecydowanie została fajnie nawilżona i była miękka w dotyku. Dostępność i cena: Oczywiście jest to maska, którą kupiłam w sieci sklepów Action. Maska ta kosztowała ok 4zł, nie pamiętam dokładnie. Jest bardzo fajna i jeśli jeszcze na nie traficie u siebie, to zdecydowanie polecam je wypróbować.
    Szczegóły:
    Produkt kupił/a w
    W hipermarkecie
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Maseczki w płachcie