Bell, Perfect Skin, Baza pod cienie do powiek

Bell, Perfect Skin, Baza pod cienie do powiek

Sprawdź ceny produktu

Baza pod cienie wzmacnia kolor cieni, a także przedłuża ich trwałość na powiece. Skutecznie zapobiega ich gromadzeniu się w załamaniach powiek, obsypywaniu, a także nieestetycznemu zwałkowaniu. Zawiera mineralny filtr UVB.

Baardzo wysusza.

Zachęcona pozytywnymi opiniami skusiłam się na tą bazę do powiek - niestety okropnie się zawiodłam. Produkt bardzo mocno wysuszył mi powieki, skóra zaczęła się łuszczyć dodatkowo nadaje uczucie mocnego napięcia skóry. Nie polecam!

Bardzo dobra baza

Skusiłam się na ten produkt po przeczytaniu kilku recenzji na forum. Szukałam wtedy bazy na początek przygody z makijażem , chciałam żeby była w miarę tania o dobra , więc zdecydowałam się na tą konkretną i po kilku miesiącach stwierdzam że to była dobra decyzja. Jestem z niej zadowolona, co prawda jeszcze nie mam porównania z innymi bazami ale na początek super, dzięki niej cienie na mojej powiece utrzymują się o wiele dłużej, bardzo dobrze i bez problemu nakłada się ją na powiekę, jest lekka i bezzapachowa. Cieszy mnie fakt że jest bardzo wydajna , używam jej już od paru miesięcy. Cena jej jest bardzo korzystna a i opakowanie jest bardzo dobrej jakości i praktyczne.

Może być

Baza jest niedroga kosztuje w Biedronce ok.10zł. Jest wydajna i wystarcza na długo.Ma miękką konsystencje która łatwo sie rozprowadza się na powiece.Trzeba jej nałożyć niewiele bo przy grubszej warstwie może sie rolować.
Jest raczej bezzapachowa i ma delikatny fioletowy kolor.
Dobrze trzyma nawet tańsze cienie.
Dla mnie troszkę słabo wyciąga ich kolor

ciekawy kosmetyk

Bazy do powiek używam już od kilku lat. Konsystencja mogłaby być lepsza i to wg mnie jest jedyny minus. A poza tym w miarę dobrze się rozprowadza, nie wałkuje się na powiece, dobrze utrzymuje cienie na powiekach, przez co można przez długi czas się cieszyć ładnym makijażem. Zapach jak dla mnie neutralny. Opakowanie wystarcza mi na bardzo długo.

Świetna!

Produkt bardzo lekki, wygladzajacy i cudnie wydobywa głębię z kolorów. Bardzo poręczne i szklane opakowanie, które pozwala na wygodne użytkowanie. Trzeba czasem uważać żeby nie wziąć zbyt duzo produktu, ponieważ może sie lekko rolowac. Mogę polecić ten produkt w 100%, sprawdza sie doskonale.

Mam problem z tłustymi powiekami... Moje cienie już po 3-4 godzinach się rolowały i niemiłosiernie mnie to wkurzało - wyglądało po prostu brzydko. Odkąd stosuję tą bazę moje cienie utrzymują się nawet do 12 godzin. Cud po prostu. Bardzo polecam.

Dosyć dobra

Baza znajduje się w szklanym słoiczku z nakrętką. Ma gęstą, zbitą konsystencję i jasnofioletowy kolor. Dobrze wydobywa się ją z opakowania, przyjemnie rozciera się na powiece, ale trzeba uważać, by nie nałożyć jej zbyt dużo, bo wtedy zaczyn a się rolować. Jest lekko tłusta, ale mi to w niczym nie przeszkadza. Jeśli chodzi o działanie to zaskoczyłam się, że nawet dobrze się spisuje. Podbija kolor cieni i przedłuża ich trwałość. Cienie w ciągu dnia nie ścierają się , nie rolują i nie zbierają w załamaniach powieki. Według mnie baza jest bezzapachowa i bardzo wydajna. Cena nie jest wygórowana.

Taka raczej średnia

Produkt kupiłam kiedy to na szybko szukałam jakiejś bazy pod cienie. Przypomniało mi się że ta z Bell miała dość dobre opinie na wizaż także postanowiłam wypróbować. Jeżeli chodzi o samo opakowanie to jest ono ok, porostu zwykły słoiczek, ja i tak raczej wolę produkty w tubce. Jeżeli chodzi o konsystencję no to muszę powiedzieć że jest ona dość tłusta jak na bazę pod cienie. Szczerze to ten produkt mnie nie zachwycił. Czy przedłuża trwałość cieni, mam wrażenie że to zależy też od cieni jakich używam z tą baza. Te droższe cienie które same w sobie utrzymują się długo i na tej bazie dobrze się będą trzymać, jeżeli chodzi o te gorszej jakości cienie to z tą baza czy bez tej trzymają się tak samo słabiej. Ogólnie nie polecam tej bazy, mam wrażenie że nijak działa.
+cena
+dostępność
+pojemność

-nie działa
-tłusta konsystencja

Naprawdę świetna

Przyznaję się, że do niedawna w ogóle nie używałam baz pod cienie. Akurat tę dostałam w gratisie. A skoro dają to czemu nie przetestować. I jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Ma gęstą, tłustawą konsystencję ale w niczym to nie przeszkadza - bardzo dobrze się rozprowadza i nie obciąża powieki. Jest bardzo trwała a cienie na niej bardzo długo się trzymają - nie zbierają się w załamaniach powieki ani się nie obsypują (zwłaszcza mam na myśli cienie sypkie). Jest bezzapachowa, a przynajmniej ja żadnego zapachu nie wyczuwam. Bardzo wydajna. Nie uczula.

Niekoniecznie

Baza nie do końca mi się sprawdziła. Moim zdaniem nie przedłużała dobrze trwałości cieni. Nie do końca podobała mi się też konsystencja bazy, była zbyt tłusta. Cena i dostępność jak najbardziej na plus. Raczej nie kupię ponownie.

kiedyś moja ulubiona

... przez konsystencję i trwałość a także wydajność. Potem jednak kolor bazy troszkę zaczął mi przeszkadzać. Na moich powiekach bardzo chłodna i jakaś taka niebieska. Ale ogólnie nie mam do czego się doczepić.
Trwała
Łatwa w aplikacji
wydobywa ładnie kolor cieni
utrzymuje się cały dzień
nie wałkuje
nie ściera się

Ogólnie produkt warty zakupu

Bubel

Kolor: lekko lawendowy, trzeba uważać by nie nałożyć jej za dużo gdyż wybiela powiekę i wygląda to nie naturalnie jeśli np. nie przykryjemy powieki cieniem lecz zostawimy z samym eyelinerem. Zapach: spodziewałam się,że produkt będzie bezzapachowy,ale nie jest choć wolałabym by tak było. Baza po prostu śmierdzi jak stary kosmetyk. Nie jest intensywny i wyczuwalny po nałożeniu. niestety baza nie spełnia podstawowej funkcji przedłużenia której szukałam, maksymalny czas jaki udało mi się uzyskać to nie całe półtorej godziny z zegarkiem w ręku. W porównaniu do 10 minut jest różnica,lecz nie o taki efekt mi chodziło, a kosztowała mnie 23 złote , jak na bazę to całkiem sporo szczególnie,że dokładając te nie całe 10 zł można mieć naprawdę porządny produkt. Stosowałam ja na różne sposoby,z większą/grubszą warstwą,z cieńszą jednak efekt jest taki sam. Stosowana pod cienie nie przedłużyła tez ich trwałości jedynie lekko przyciemniła kolor. Zawiodła mnie.