Yves Rocher, Hydra Vegetal, 24H Intense Hydrating Gel Cream (Żel - krem intensywnie nawilżający 24h)

Cena PLN 42.00

Efekt dla urody:
1. Intensywnie nawilża skórę przez 24h.
2. Skóra jest widocznie bardziej elastyczna.
3. Skóra jest pełna blasku.
Składnik aktywny: soki roślinne z klonu i niebieskiej agawy
Sok z klonu i niebieska agawa mają właściwości zatrzymujące wodę w skórze. Dodatkowy składnik aktywny: woda z hamamelisu o właściwościach łagodzących.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Fajny, ale nie na stałe

Stosuję go głównie na noc i to nie codziennie, bo zaczyna podrażniać przy dłuższym stosowaniu. Fajnie nawilża, wygładza, ma delikatny miły zapach. Używam go na zmianę z innym kremem, cerę mam mieszaną skłonną do podrażnień. Krem nie jest ani gęsty ani lejący się, powiedziałabym, że konsystencja idealna.

Odświeżenie

Polecam na dłuższy okres użytkowania. Po odparowaniu toniku z twarzy nałożenie tego kremu jest jak poezja. Czujesz jakby Twoja twarz odżyła i oddychała.

jakby skóra piła wodę

zaczęłam testy od małej próbki, ale potem stwierdziłam, że warto zainwestować w cały słoiczek. Bardzo dobrze działa na moją suchą skórę, nawilża, dobrze się wchłania i ładnie pachnie, choć ziołowo. na zimę w sam raz.

Naprawdę nawilża.

Krem kupiłam na promocji za 40 zł - 1+1. Jest taki jak trzeba do nawilżenia. Konsystencja nie zbyt ciekła nie zbyt twarda. Krem dobrze nawilża, tylko jak dla mnie nie nadaje się pod makijaż. Od jakiegoś czasu zaczął mi się rolować, więc oddałam mamie (+45), więc dla niej był rewelacyjnym produktem. Jak dla mnie dla cery mieszanej czy tłustej się nie nadaje.
Ładne opakowanie, ale niehigieniczne.

Dla mnie idealne nawilżenie

Zachęcona opnią koleżanki postanowiłam kupić to cudo, a jako że przy zakładaniu karty w Yves Rocher dostałam na niego rabacik to się nie wahałam. Jest po prostu idealny dla mojej cery. Od kiedy go używam, nie pamiętam żeby męczyły mnie suche skórki, stan cery pod tym względem bardzo się poprawił. Ma świetną konsystencję i świeży zapach. Używam go właściwie codzinnie, bardzo mała ilość starcza na całą twarz więc jest bardzo wydajny. Szklane opakowanie jest trwałe i ładne.

Nawilżenie, którego szukałam

Mam bardzo suchą skórę i zawsze szukam produktów, które dobrze nawilżają. Dostałam kiedyś próbkę tego kremu i się zachwyciłam. Doskonale nawilżał. Moja cera wręcz jakby zatopiła się w wodzie zyskując miękkość, elastyczności znikły przesuszone miejsca. A teraz już kupiłam kolejne opakowanie

Cudo

Dla mnie ten krem jest idealny, mam cere mieszana jednak ze sklonnoscia do przesuszania sie. Krem nie zapycha, dobrze nawilza, mozna stosowac pod makijaz (nic sie nie dzieje). Bardzo fajny, naprawde polecam.

Ideał

Dobrego kremu nawilżającego poszukiwałam już jakiś czas. Przetestowałam, co za tym idzie, wiele kosmetyków: zarówno tych droższych, jak i tańszych.
Nie spotkałam dotychczas takiego, który byłby chociaż porównywalny do tego cudeńka :)

Pozostawia tłusty filtr

Plusy:
:) krem szybko sie wchłania
:) bardzo dobry skład
:) estetyczne i higieniczne opakowanie w szklanym słoiczku pozwala na wygodną aplikacje
:) łatwo dostępny w każdym sklepie stacjonarnym
:) śliczny zapach
:) dobrze nawilza choć mogłoby byc ciut lepiej

Minusy:
:( pozostawia lekko tłusty filtr na skórze, choć szybko sie wchłania to nie wchłania sie do końca
:( wysoka cena, jeszcze nie widziałam aby ten krem był kiedys na promocji

Podsumowując można wypróbować ze względu na bardzo dobry skład jednak pod makijaż nie polecam.

Taki sobie

Krem dostałam w prezencie i byłam tym faktem przeszczęśliwa bo jego cena nie jest najniższa . Niestety opakowanie prezentuje sie dużo lepiej niż sam krem. Szybko sie wchłania i pozostawia na skórze uczucie ściągnięcia . Nie podrażnia mnie ani nie uczula , nie szczypią mnie po nim oczy ale tez nie odczuwam żadnych specjalnych efektów . Fakt jest lekki , ładnie , delikatnie pachnie ale żadnych cudów nie można po nim oczekiwać .

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Super krem

Od samego początku nawilżył moją przesuszoną i odwodnioną skórę. Dobry krem dla skóry wrażliwej,bezzapachowy. Cena niestety mnie powala więc raczej nie kupię go kolejny raz.

Kupiony w: U konsultantki

Uczucie jakby cera napiła się wody

Był taki czas, że towarzyszyło mi nieustanne uczucie ściągnięcia i suche placki na twarzy. Seria Hydra Vegetal jako jedyna była pomocna. Używałam większość kremów z Yves Rocher przeznaczonych do różnych celów, ale tylko Hydra spełnił obietnice producenta.