Blistex, Intensive Lip Relief Cream (Intensywnie regenerujący balsam do ust)

Blistex, Intensive Lip Relief Cream (Intensywnie regenerujący balsam do ust)

Średnia ocena: 3.48/5

stomatologicznysklep.pl
Średnia ocena: 0.00/5

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.85/5

zobacz więcej ofertzwiń

Balsam do ust Blistex Intensive Lip Relief zapewnia pomoc nawet najbardziej spierzchniętym i popękanym ustom:
- szybko uśmierza ból ust, także spowodowany opryszczką,
- daje wrażenie łagodzącego chłodzenia, a lekka konsystencja ułatwia aplikację, nie powodując dodatkowych podrażnień,
- przyspiesza gojenie oraz nawilża i regeneruje skórę ust, sprawiając, że szybko odzyskują one swój zdrowy wygląd,
- jest zalecany do codziennego stosowania dla osób ze skłonnością do nadmiernego wysychania i pierzchnięcia ust,
- filtr SPF 10 chroni przed szkodliwym działaniem promieni UVB.

regenerujące, nawilżające, ochronne, wygładzające
balsam do ust
w tubce

Najlepszy balsam na spierzchnięte usta

To mój ulubiony balsam, nawilża i daje natychmiastową ulgę popękanymi ustom. Co bardzo dla mnie ważne, rano po przebudzeniu nie mam „skorupy” na ustach i odchodzącej skóry jak po innych popularnych balsamach! Będę używać cały czas. Dodatkowo daje bardzo przyjemny efekt chłodzenia. Polecam w 100%

mega fajny

Ratunek dla moich suchych ust w okresie jesienno- zimowym! Używam go za każdym razem grubą warstwą rano, jakoś godzinkę przed zrobieniem makijażu i zawsze uzyskuje dzięki niemu fajnie nawilżone usta na cały dzień. Zdecydowanie warty zakupu (według mnie sprawdza się lepiej niż te popularne maseczki do ust z laneige)

Cudo

Ten balsam do ust polecił mi mój dermatolog do stosowania go przy kuracji przeciwtrądzikowej. Jak nadszedł moment kiedy żaden z moich obecnych balsamów nie daje rady postanowiłam kupić to cudeńko. Moje pierwsze wrażenie było takie: „kurcze, taki malutki ten balsam? Pewnie mega szybko się skończy”. Jakie było moje zdziwienie że ten produkt jest bardzo wydajny i starczył mi na długo. Ale zacznijmy od opakowania: jest to mała tubka zakończona typowym „ustnikiem”. Balsam jest koloru białego, wystarczy malutka ilość aby ładnie pokryć całe usta. Przy pierwszym użyciu byłam zszokowana kiedy usta zaczęły mi delikatnie mrowić, ten efekt mentolu jest po prostu genialny, uwielbiam go. U mnie ten efekt mentolu utrzymuje się kilkanaście dobrych minut, jest to bardzo przyjemne uczucie (jak dla mnie). Usta dość szybko wróciły do siebie, były nawilżone, miękkie. Ten balsam jest po prostu genialny! Napewno wrócę do niego nie raz, nie dwa! Kocham go całym sercem!

Świetny

Bardzo dobry balsam do ust. Pomaga na przesuszone usta, bardzo dobrze nawilża. Udało mi się nim wyleczył czerwone, spieczone, pękające usta alergika, a nie radziły sobie niby lepsze maści.
Przy braku większych problemów ze skórą ust wystraczy raz dziennie posmarować i usta są nawilżone. Szybko się wchłania i nie ma wrażenia tłustej warstwy na ustach. Mała tubka ale bardzo wydajna. Cena przyzwoita jak na tą jakość.
Specyfikaczne ale przyjemne wrażenie mentolu na ustach.
Ma bardzo fajne opakowanie, kształt szminki ale jest to tylko element do rozprowadzania wyciskanej maści.

Niezawodna

Sięgam po nią zawsze, gdy inne sobie nie radzą z problemem przesuszonych ust. Zawsze do niej wracam. Zawsze działa. Zapach wiadomo...ale z reguły co mniej dobre tym lepiej działa :)

Hit!!

Blistex balsam kupiłam ponieważ zmagałam sie ze spierznietymi ustami, dodatkowo miałam opryszczkę, w błyskawicznym tempie opryszczka zniknęła a usta stały się nawilone i gładkie. Super sprawdził się też po zabiegu powiększania ust. Jestem bardzo zadowolona ponieważ w koncu znalazłam kosmetyk który naprawdę działa. Polecam i napewno zakupie ponownie

Intensywnie regenerujący balsam do ust, Blistex

Balsam do ust kupiłam na promocji w drogerii Rossmann
Opakowanie to tubka o pojemności 6 ml, zapłaciłam około 10 zł cena bez promocji około 13 zł.
Balsam bardzo dobrze nawilża, odżywia i wygładza usta, zapobiega ich przesuszaniu jest wydajny natomiast duży minus za smak przypomina miętową pastę do zębów.
Balsam lekko bieli usta.
Plus za małe praktyczne opakowanie zapewniające łatwą aplikację.
Podsumowując mam mieszane uczucia jeśli chodzi o działanie balsam warty polecenia, natomiast jego smak mi nie przypadł go gustu, być może wrócę do niego w zimie i sprawdzę jak sobie poradzi z zabezpieczeniem ust sprzed mrozem.

Rewelacyjny na bardzo suche usta

Jest to chyba najlepszy produkt do ust jaki uzywalam a zuzylam juz setki opakowan przeroznych wazelinek, balsamow do ust itd. Jesli masz spierzniete, przesuszone usta to ten balsam czyni cuda, swietnie nawilza i regeneruje efekt niemalze natychmiastowy. Czesto stosuje ten balsam w okresie zimowym. Jest dość wydajny, ze wzgledow higienicznych stosuje tylko w domu. Zawartosc mentolu pozostawia swiezosc i chlod na ustach. Konsystencja lekke kremowa.

Ulga na piekące usta

Od maja do lipca walczyłam z opryszczką. Kiedy ją wyleczyłam pozostał stan zapalny i jakąś nową dolegliwość, która dopiero czeka za diagnozą i wizytą u dermatologa która ma odległy termin. Do tego czasu szukałam na własną rękę czegoś co przyniesie mi ulgę w piekących wręcz rozgorączkowanych ustach. Balsam jako jedyny przynosi mi ulgę i trzyma usta w jako takim stanie. Reszta produktów jakie używam tylko pogłębia moja chorobę. Polecam. Skoro mi pomaga to osobom ze spierzchniętymi bądź suchymi ustami (ale nie chorobowymi) na pewno pomoże. Nawilża, chłodzi i ma fajny świeży miętowy zapach. Tubka jest bardzo mała i spokojnie zmieści się w kieszeni, portfelu itd. Użyty w dużych ilościach pozostawia biały ślad, ale po kilkunastu minutach lekko się zmienia na transparentny.

Najlepszy

Jeden z najlepszych balsamów jakie przyszło mi używać , uratowała moje mocno przesuszone usta z którymi wiele pomadek nie dawało rady
Plusy :
+super nawilża
+delikatnie chłodzi podrażnione usta
+przyjemna konsystencja
+cena
+szybko regeneruje
+idealna na zime
minusy :
- delikatnie bieli

U mnie się nie sprawdził

Miałam na szczęście tylko próbkę do przetestowania. Od dluzszego czasu nic nie działa na moje usta, próbowałam całego mnóstwa produktów i nie znalazłam ideału, mam suche pękające usta, nałogowo już zgryzam skórki. O kle nie jestem przewrażliwiona na zapachy tak ten balsam śmierdzi okropnie, nie do wytrzymania, nawilżenie jest chwilowe. Nie polecam

Natychmiastowa ulga

Blistexu używam od kilku dobrych lat i jest to jedyna pomadka ochronna na którą nie mam uczulenia. Jestem alergikiem i moje usta uczula dosłownie każda pomadka nawilżająca, błyszczyk, balsam. Nie byłam w stanie używać nawet tych, które rzekomo są przeznaczone dla alergików. Z Balsamem Blistex po raz pierwszy miałam do czynienia gdy podczas wizyty u dentysty miałam straszne zajady. Stomatolog nałożyła mi właśnie ten balsam na kąciki i usta. Szybko przyniósł mi ulgę i na następny dzień zajady były znacznie mniej zaognione. Inne pomadki Blistex nie uważam za aż tak skuteczne, aczkolwiek jestem zdania ze warto je wypróbować. Od dłuższego czasu miałam spokój z alergiami jednak niedawno nastąpił nawrót alergii i kiedy moje usta potrzebują szybkiego nawilżenia wracam do niezawodnego balsamu Blistex Intensive. I tym razem również się nie zawiodłam, kupiłam hurtowo kilka balsamów, gdyż cena była bardzo atrakcyjna. Polecam alergikom oraz na mocno przesuszone usta i nawet zajady.