Blistex, Intensive Lip Relief Cream (Intensywnie regenerujący balsam do ust)

Blistex, Intensive Lip Relief Cream (Intensywnie regenerujący balsam do ust)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Balsam do ust Blistex Intensive Lip Relief zapewnia pomoc nawet najbardziej spierzchniętym i popękanym ustom:
- szybko uśmierza ból ust, także spowodowany opryszczką,
- daje wrażenie łagodzącego chłodzenia, a lekka konsystencja ułatwia aplikację, nie powodując dodatkowych podrażnień,
- przyspiesza gojenie oraz nawilża i regeneruje skórę ust, sprawiając, że szybko odzyskują one swój zdrowy wygląd,
- jest zalecany do codziennego stosowania dla osób ze skłonnością do nadmiernego wysychania i pierzchnięcia ust,
- filtr SPF 10 chroni przed szkodliwym działaniem promieni UVB.

Intensywnie regenerujący balsam do ust, Blistex

Balsam do ust kupiłam na promocji w drogerii Rossmann
Opakowanie to tubka o pojemności 6 ml, zapłaciłam około 10 zł cena bez promocji około 13 zł.
Balsam bardzo dobrze nawilża, odżywia i wygładza usta, zapobiega ich przesuszaniu jest wydajny natomiast duży minus za smak przypomina miętową pastę do zębów.
Balsam lekko bieli usta.
Plus za małe praktyczne opakowanie zapewniające łatwą aplikację.
Podsumowując mam mieszane uczucia jeśli chodzi o działanie balsam warty polecenia, natomiast jego smak mi nie przypadł go gustu, być może wrócę do niego w zimie i sprawdzę jak sobie poradzi z zabezpieczeniem ust sprzed mrozem.

Rewelacyjny na bardzo suche usta

Jest to chyba najlepszy produkt do ust jaki uzywalam a zuzylam juz setki opakowan przeroznych wazelinek, balsamow do ust itd. Jesli masz spierzniete, przesuszone usta to ten balsam czyni cuda, swietnie nawilza i regeneruje efekt niemalze natychmiastowy. Czesto stosuje ten balsam w okresie zimowym. Jest dość wydajny, ze wzgledow higienicznych stosuje tylko w domu. Zawartosc mentolu pozostawia swiezosc i chlod na ustach. Konsystencja lekke kremowa.

Ulga na piekące usta

Od maja do lipca walczyłam z opryszczką. Kiedy ją wyleczyłam pozostał stan zapalny i jakąś nową dolegliwość, która dopiero czeka za diagnozą i wizytą u dermatologa która ma odległy termin. Do tego czasu szukałam na własną rękę czegoś co przyniesie mi ulgę w piekących wręcz rozgorączkowanych ustach. Balsam jako jedyny przynosi mi ulgę i trzyma usta w jako takim stanie. Reszta produktów jakie używam tylko pogłębia moja chorobę. Polecam. Skoro mi pomaga to osobom ze spierzchniętymi bądź suchymi ustami (ale nie chorobowymi) na pewno pomoże. Nawilża, chłodzi i ma fajny świeży miętowy zapach. Tubka jest bardzo mała i spokojnie zmieści się w kieszeni, portfelu itd. Użyty w dużych ilościach pozostawia biały ślad, ale po kilkunastu minutach lekko się zmienia na transparentny.

Najlepszy

Jeden z najlepszych balsamów jakie przyszło mi używać , uratowała moje mocno przesuszone usta z którymi wiele pomadek nie dawało rady
Plusy :
+super nawilża
+delikatnie chłodzi podrażnione usta
+przyjemna konsystencja
+cena
+szybko regeneruje
+idealna na zime
minusy :
- delikatnie bieli

Używa produktu od: próbka

U mnie się nie sprawdził

Miałam na szczęście tylko próbkę do przetestowania. Od dluzszego czasu nic nie działa na moje usta, próbowałam całego mnóstwa produktów i nie znalazłam ideału, mam suche pękające usta, nałogowo już zgryzam skórki. O kle nie jestem przewrażliwiona na zapachy tak ten balsam śmierdzi okropnie, nie do wytrzymania, nawilżenie jest chwilowe. Nie polecam

Natychmiastowa ulga

Blistexu używam od kilku dobrych lat i jest to jedyna pomadka ochronna na którą nie mam uczulenia. Jestem alergikiem i moje usta uczula dosłownie każda pomadka nawilżająca, błyszczyk, balsam. Nie byłam w stanie używać nawet tych, które rzekomo są przeznaczone dla alergików. Z Balsamem Blistex po raz pierwszy miałam do czynienia gdy podczas wizyty u dentysty miałam straszne zajady. Stomatolog nałożyła mi właśnie ten balsam na kąciki i usta. Szybko przyniósł mi ulgę i na następny dzień zajady były znacznie mniej zaognione. Inne pomadki Blistex nie uważam za aż tak skuteczne, aczkolwiek jestem zdania ze warto je wypróbować. Od dłuższego czasu miałam spokój z alergiami jednak niedawno nastąpił nawrót alergii i kiedy moje usta potrzebują szybkiego nawilżenia wracam do niezawodnego balsamu Blistex Intensive. I tym razem również się nie zawiodłam, kupiłam hurtowo kilka balsamów, gdyż cena była bardzo atrakcyjna. Polecam alergikom oraz na mocno przesuszone usta i nawet zajady.

SOS- ulga w sytuacjach krytycznych

Och jak ten balsam uratował mnie tej zimy! Miałam duży problem z pękającymi i spierzchniętymi ustami, pomimo suplementacji witaminy B i używania pomadek oraz masełka wazelinowego. Nie mogłam się pozbyć bolesnych zaczerwienień i podtrzymać procesu odnowy naskórka czerwieni wargowej. Dobrze, że są maski, bo już wyglądało to bardzo nieciekawie... ale nadszedł mój wybawca i przyniósł chłodzące wybawienie :)
Balsam ma konsystencję kremową, bezpośrednio po aplikacji pojawia się przyjemne uczucie lekkiego, miętowego mrowienia i jakby rozpływa się po ustach, tworząc warstwę ochronną. Szybko się wchłania i ma bardzo silne działanie regenerujące. Naprawdę świetny i przede wszystkim skuteczny produkt. Dodatkowo ma filtr SPF10- mógłby być trochę wyższy, ale nie narzekam :)

Zimowy balsamik do ust

+ dostępność
+ wygodne, niewielkie opakowanie
+ higieniczne użytkowanie

+/ - mentolowy zapach / smak
+/- uczucie chłodu na ustach

Ratunek dla moich ust

Produkt używam od dawna i jestem naprawdę zadowolona z efektów. Przyjemnie chłodzi, nawilża i daje ukojenie ustom. W zimę moje usta zawsze są strasznie wysuszone i poranione, wtedy jednym dla mnie wyjściem jest ten balsam. Wszystkie pomadki blistex przetestowałam i z każdej jestem tak samo zadowolona. Są bardzo malutkie i zmieszczą się w każdej kieszeni.

Klasyka gatunku

Jak dla mnie jest to pierwszy produkt, który kojarzy mi się z Blitex. Produkt ten był dla mnie ostatnią deską ratunku, ale podołał wyzwaniu i zrezgenerował usta. Ze względu na intensywny zapach, idealnie sprawdził mi się do stosowania na noc. Produkt ten łatwo się rozprowadza i jest wydajny.

Stosowanie zaczęłam od próbki, potem zakupiłam produkt pełnowymiarowy.

Najlepszy z najlepszych

Balsam niejednokrotnie uratował moje strasznie spierzchniete od wiatru i mrozu usta.
Działa niemal natychmiastowo.
Na ten moment używanie tego balsamu jest moim codziennym wieczornym rytuałem. Po peelingu nakładam gruba warstwę produktu na noc, a rano cieszę się idealnie nawilzonymi ustami. Matowa pomadka wygląda idealnie.

W lato, kiedy jest mega gorąco też spisuje się na medal.

Jest to produkt bez którego nie wyobrażam sobie życia :) !

Skuteczny

Balsam polecila mi linergistka, kiedy to przez zajady nie moglam miec zrobionej korekty makijazu permanentnego ust. Po uzyciu balsamu zdecydowanie szybciej sie ich pozbylam. Ten balsam koi, sprawia, ze usta robia sie miekkie, jednak pozostawia bialy "film". Uzywalam na noc, po nocy usta ukojone, nawilzone. Działa rowniez kojaco podczas leczenia opryszczki, z którą rowniez sie borykalam po zabiegu pigmentacji.