Laboratorium Pilomax, Daily Mist WAX, Odżywka bez spłukiwania do włosów ciemnych

Zobacz oferty

e-ZikoApteka.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.63/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Odżywka WAX Daily Mist w sprayu bez spłukiwania łagodzi podrażnienia skóry głowy spowodowane zanieczyszczeniem środowiska i zabiegami fryzjerskimi. Nawilża włókno włosowe, ułatwia czesanie. Zmniejsza skłonność końcówek włosów do rozdwajania. Poprawia stan uszkodzonych włosów i je pogrubia. Formuła bez spłukiwania powoduje, że włosy mają na sobie warstwę chroniącą przed działaniem zanieczyszczonego środowiska i suszeniem gorącym powietrzem. Odżywka przeznaczona jest do włosów naturalnych i farbowanych.

Najlepsza odżywka w sprayu jaką miałam!!

Jestem posiadaczką włosów długich ale cienkich, które mają skłonność do plątania się. Zawsze szukam produktu, który sprawi, że czesanie włosów będzie przyjemne, łatwe i szybkie. Odżywka od Pilomax nie tylko ułatwia rozczesywanie ale też dba o Nasze włosy.

Odżywka nawilża włosy i ułatwia rozczesywanie. W jej składzie znajdziemy witaminę E, pantenol i ekstrakt z henny. Poprawia stan uszkodzonych włosów, nadaje im blasku i chroni przed suszeniem gorącym powietrzem. Dla mnie to wygodna i szybka forma dbania o włosy. Ma bardzo fajny atomizer. Nie obciąża włosów.

Bardzo polecam! :)

Super kosmetyk

Mam kręcone, puszące się włosy a ten sprey idealnie je ujarzmia. Używam go po umyciu włosów, przed uczesaniem - idealnie ułatwia rozczesywania, zauważyłam dużo mniejszą ilość włosów pozostających na szczotce, dodatkowym plusem jest piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Ja zawsze kupuje go w aptekach, jest wydajny i niedrogi.

Jest ok

Produkt sprawia, że włosy są bardziej błyszczące, elastyczne i mniej się elektryzują. Osobiście bardzo lubię produkty w takiej formie, bo zostawiają warstwę ochronną, jednocześnie nie obciążając zanadto włosów.

bardzo fajna

Używam jej praktycznie codziennie. Kosmetyk nawilża, nabłyszcza i sprawia, że włosy są wygładzone. Ogromnym plusem jest to, że odżywka ułatwia rozczesywanie, ostatnio męczę się z duża ilością kołtunów, a po użyciu tej odżywki rozczesywanie jest znacznie ułatwione

Naprawdę świetna

Bardzo mnie zaskoczyła ta odżywka, nie spodziewałam się aż tak dobrego produktu. Kilka słów o mnie. Proste, niskoporowe włosy. Ponieważ są teraz bardzo długie, mają tendencję do delikatnego "wymiętoszenia się", pofalowania przy leżeniu, spaniu. Z tego powodu uwielbiam odżywki bez spłukiwania, by ujarzmić odstające kosmyki, a także by dodać dodatkową miękkość, gładkość i połysk. Ten produkt spełnia wszystkie moje oczekiwania. Włosy stają się niesamowicie miękkie, gładkie, proste, w ogóle się nie plączą. Dostają połysku. Przy okazji mgiełka w ogóle ich nie obciąża, ani nie powoduje przeproteinowania, bo protein nie zawiera, tak jak wiele innych mgiełek. Jest to mocno silikonowy produkt. Nie rozumiem do końca czemu jest przeznaczona do włosów ciemnych (może przez ekstrakt z henny? Który i tak na kolor raczej nie wpływa). Cena jest okej. Niecałe 15zł za 100ml. Wielki plus, bo można zabrać ją do samolotu. Można mieć problem z dostępnością, ale warto poszukać. Ja na pewno będę wracać, bo to jedna z naprawdę lepszych odżywek bez spłukiwania. Prosta, ale działa jak marzenie

Świetna!

Opakowanie: Mała buteleczka, z atomizerem. Zostały zawarte wszystkie potrzebne informacje, takie jak skład, działanie itp.

Zapach: przyjemny

Po pierwsze jest mega wydajna. Używałam jej mniej więcej dwa razy w tygodniu, po umyciu włosów wieczorem. Spryskuję włosy od ucha w dół. Odżywka ułatwia rozczesywanie, nic nie ciągnie, nic się nie plącze, grzebień sunie gładko po włosach.
Włosy stają się nawilżone i miękkie.

Mam wrażenie, że odżywka wydobywa kolor włosów ;)

Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Odżywka bez spłukiwania czyli taka po którą sięgam najchętniej. Po użyciu moje włosy były bardzo miękkie i gładkie. Na pewno kupię ponownie.

Moje nowe odkrycie

Odżywka bez spłukiwania bardzo mile mnie zaskoczyła. Najważniejsze dla mnie było to, że nie obciążyła Moich włosów. Po jej zastosowaniu były one miękkie, gładkie i miłe w dotyku.

Super odżywka

Opakowanie produktu utrzymane jest w biało-srebrnych odcieniach. Z tyłu znajdziemy wszystkie najważniejsze dla nas informację. Głównymi rolami tego produktu jest nawilżenie, wzmocnienie oraz ochrona - są to dla mnie trzy najważniejsze aspekty. Odżywkę używałam po każdym myciu, czyli co dwa dni rozpylając ją na całe włosy. Mam problem z plączącymi się włosami a ten produkt ułatwił mi to zadanie. Piękny zapach utrzymuję się długo na włosach. Po użyciu moje włosy były nawilżone i lśniące. Dzięki dodatku henny kolor przez miesiąc utrzymał się jakbym dopiero je pomalowała.

Uwielbiam:)

Odżywka jest świetna. Ma bardzo wygodne opakowanie i forma sprayu też mi bardzo odpowiada. Ma przepiękny, delikatny i bardzo przyjemy dla nosa zapach, który utrzymuje się na moich włosach nawet następnego dnia po ich umyciu. Odzywka jest bardzo lekka. Nie obciąża włosów, a po aplikacji błyskawicznie je nawilża i dodaje im blasku. Mam duży problem z rozdwajającymi się i suchymi końcówkami, ale odkąd zaczęłam używać tej odżywki stały się one bardziej miękkie i sprężyste. Odżywka bardzo ułatwia rozczesywanie i sprawia, że moje włosy mniej się puszą i są bardzo łatwe w ułożeniu. Co Wam więcej mogę powiedzieć? Bardzo lubię odżywki w sprayu, a ta szczególnie trafia w mój gust. Same plusy, żadnych minusów. A na koniec muszę Wam powiedzieć, że psikam i psikam i końca nie widać czyli jest mega wydajna, a w super kosmetyku również o to chodzi.

CUDO ! <3

Jakiś czas temu dostałam zestaw produktów od Wax Pilomax (w tym odżywkę bez spłukiwania). Jestem zachwycona. Ten produkt czyni cuda, odaje włosom blasku i ułatwia rozczesywanie - i to bardzo! W końcu nie muszę się szarpać ze swoimi włosami. Nie posiada SLS, silikonów ani parabenów. Polecam z całego serca :)

Na 5 z małym minusem

Bardzo dobra odżywka do rozczesywania włosów i wzmocnienia ich. Przygotowuje do dalszych zabiegów tuż po umyciu włosów. Najlepiej zatem używać jej na mokre włosy. Sprawia, że włosy są błyszczące i nie elektryzują się oraz nie puszą tak mocno przy używaniu suszarki. Delikatnie nawilża i odżywia. Nie obciąża i ma przyjemny zapach. Bardzo mile mnie zaskoczyła ta odżywka, bo jest skuteczna w działaniu. Atomizer dobrze i równomiernie rozpyla produkt na włosach. Jedyny minus za małe opakowanie - to tylko 100 ml, a co za tym idzie mniejsza wydajność, ale i tak warto wypróbować.