La Roche Posay, Pure Vitamin C10 (Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe z czystą witaminą C)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.86/5

Amazon.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe z czystą witaminą c. Unikalna formuła widocznie przywracająca skórze blask i jednolity koloryt. Natychmiastowo skóra jest bardziej nawilżona, promienna i miękka. Z czasem zmarszczki i drobne linie są widocznie zmniejszone. Skóra jest zauważalnie gładsza, a jej koloryt wydaje się jednolity. Skóra odzyskuje pełny blask. Stosować codziennie rano lub wieczorem na twarz unikając okolic oczu. Podczas używania serum należy stosować ochronę przeciwsłoneczną minimum spf 15.

Efektów brak

Serum zamknięte w szklanej buteleczce z pipetą. W składzie zawiera witaminę C (wg opisu producenta o wysokim stężeniu, szkoda, że nie wiemy dokładnie jakim), kwas salicylowy, hialuronowy, neurosensyna, adenozyna, woda termalna. Jest odpowiednie także dla skóry wrażliwej i posiada fizjologiczne PH.

Serum jest żelowe, dosyć lekkie ale nieco klejące. Przy mojej mieszanej cerze musiałam dać mu chwilę na wchłonięcie. Pozostawiało na skórze delikatny film, myślałam, że będzie lżejsze ale z drugiej strony mogłam je stosować solo - skóra już nie prosiła o więcej. Ma bardzo ładny, odrobinę cytrusowy zapach. Pipeta jest w mojej ocenie nie dobrana do formuły produktu. Nie wiem czy trafił mi się felerny egzemplarz ale słabo nabierała produkt. Dodatkowo żelowa formuła ją oblepiała z zewnątrz przez co buteleczka łatwo się brudziła przy wkładaniu do niej pipety.

W mojej ocenie największą wadą tego produktu jest po prostu brak efektu i nie spełnienie obietnic producenta. Jedyne co zauważyłam to nawilżenie skóry, była miękka i przyjemna. Niestety nie zauważyłam tego na czym zależało mi najbardziej więc przywrócenia skórze blasku i wyrównania kolorytu. Używałam inne produkty z witaminą C gdzie faktycznie taki efekt zauważałam, szkoda, że tutaj nie tym bardziej, że serum nie należy do najtańszych. Plusem jest bardzo duża wydajność serum.

Zostanie ze mną na dłuuuugo ☺Super nawilza

Super nawilżanie, niweluje przebarwienia, splyca drobne zmarszczki. Napewno zostanie że mną na dłużej, cena dość wysoka, ale naprawdę warto. Bardzo wydajny. Stosowany raz dziennie...skora wygląda na zdrowa, promienna

Zauważalne działanie

Produkt otrzymałam do testów w ramach Klubu Recenzentki. Serum opakowane jest w kartonik, zamknięte w szklanym pojemniczku z dołączoną pipetką. Od razu plus za brak zbędnej folii i papieru. Zapach, konsystencja i kolor serum są bardzo przyjemne, kojarzą się z latem, świeżością. Później, już na skórze, serum zmienia nieco zapach, ale to norma przy stosowaniu produktów z wit. C. Od tazu po użyciu da się zauważyć nawilżenie skóry i to, że jest miękka i przyjemna w dotyku. Oczywiście jak to serum, wymaga domnięcia kremem. Po dłuższym czasie używania efekty są naprawdę widoczne. Mam 35 lat, nie mam więc cery nastolatki, ale po okresie testów naprawdę widzę poprawę w wyglądzie mojej skóry. Cera nie jest już zszarzała, jest wyraźnie rozjaśniona, roświetlona, lepiej nawilżona, poprawił się też jej koloryt. Spokojnie nadaje się pod makijaż, ja używałam go w okresie testów rano i wieczorem. Rano oczywiście wraz z SPF. Co do działania przeciwzmarszczkowego trudno po którkim czasie testów się wypowiedzieć, ale ma potencjał i na pewno opóźni powstanie zmarszczek, które mają dopiero nadejść. Jedynym minusem jest cena regularna produktu, która jest moim zdaniem nieco zbyt wysoka. Jeśli jednak znajdę to serum w promocji z pewnością je kupię, ponieważ widzę efekt jego działania na mojej cerze.

Dobry produkt

Miałam to serum do testowania, więc o długookresowych efektach się nie wypowiem, jednak zaraz po zastosowaniu skóra jest wygładzona, delikatna w dotyku. Koloryt wyrównany, wygląda naprawdę zdrowo.

Jeden z lepszych :)

Serum dostałam w ramach testu w Klubie Recenznetki i powiem ,że był to strzał w 10tkę :). Przez te 3 tygodnie stosownia co wieczór zauważyłam same plusy , które sprawiają że zakupię ten produkt jeszcze raz. A oto one :

* działanie - super ,jak na tak któtki czas użytkowania zauważyłam że moja skóra jest miękka, mam lekko zmniejszone przebarwienia ( a tych trochę mam ) , dobrze nawilżoną cerę ( mam typ suchy ) , spłycone drobne zmarszczki

* konsystencja- super, gęsta ale szybko się wchłania

* zapach- bardzo przyjemny ale dłonie trzeba dokładnie wymyć po użyciu serum bo inaczej wyczuwamy zapach jakby po solarium , na twarzy tego nie czuć

* opakownie-uwielbiam pipety do tego typu produktów plus szklane butelczki - potem można jest wykorzystać do czegoś innego

* wydajność-niewielka ilość wystarczy na twarz i szyję, więc pół fiolki przy pipetce jest wystarczająca

* nie zapycha, nie uczula.

Ceny nie liczę, ponieważ serum dostałam do testów, a co do ceny regularnej - uważam że wart jest tych pieniędzy.

Bardzo fajne serum

Serum spełniło moje oczekiwania w kontekście nawilżenia i wygładzenia. Faktycznie czuć ze skóra po użyciu jest bardzo miękka, miła w dotyku i odżywiona. Jeśli chodzi o zmarszczki jeszcze nie zauważyłam większego działania ale myślę że to ocenie w recenzji po całej buteleczce, wtedy na pewno serum będzie miało więcej czasu by zadziałać. Ogólnie naprawdę bardzo fajne serum.

Jedyny zarzut to wolałabym zeby buteleczka nie byla przezroczysta szczegolnie zawierajac aktywna Wit C.

Codzienny etap mojej porannej pielęgnacji:)

Super nawilżenie

Serum stosowałam na noc, bo jest dosyć treściwe i pozostawia na skórze „film”, nie wchłaniając się całkowicie. Produkt ma przyjemny, cytrusowy zapach i jest wygodny w użyciu. Nakładamy go pipetą, co pozwala na zużycie całego kosmetyku. Rano skóra jest widocznie odżywiona i nawilżona. Nie ma nawet konieczności nakładania kremu na twarz! Po samym serum skóra jest świetlista, promienna, miękka i delikatna w dotyku. Produkt jest zdecydowanie bardzo wydajny i buteleczka starcza na dosyć długo. Zdecydowanie dłużej niż termin ważności.

Świetny produkt

Bardzo lubię kosmetyki z witaminą C, gdyż świetnie się u mnie sprawdzają. W tym przypadku było podobnie. Twarz po zastosowaniu tego serum jest nawilżona, gładka, miękka, promienna, a koloryt wyrównany. Skóra wygląda na zadbaną.

Świetny produkt godny polecenia

Opakowanie super, fanie się dozuje. Konsystencja żelu jest bardzo ekonomiczna, szybko się wchłania, ladnie nawilza. Moja skora odzyskała blask, spłyciły się zmarszczki, jest miękka w dotyku. Świetny produkt z pewnością kupie go ponownie.

Nawilżenie, rozjaśnienie i ujednolicenie !

Bardzo fajne serum z dużą dawką witaminy C. Jestem posiadaczką suchej, ziemistej skóry z nierównym kolorytem. Serum bardzo fajnie poradziło sobie z tymi problemami ; nawilżyło moją skórę, wyrównało koloryt i nadało lekkiego blasku. Do tego wszystkiego produkt ma delikatny, przyjemny zapach i szybko się wchłania. Co ważne serum mnie nie podrażniło i nie zapchało. Teraz przejdziemy do wad produktu :największym minusem jest dla mnie tu pipetka,, myślę że producent mógłby rozważyć aby była częścią zakrętki. Według mnie byłoby to bardziej higieniczne i wygodne rozwiązanie. Druga kwestia : Nie zauważyłam wpływu na moje zmarszczki, ale może potrzeba więcej czasu na uzyskanie takiego efekt, dlatego walczę dalej.
Cena produktu jak dla mnie jest ok, ponieważ serum jest bardzo wydajne

Witaminowy eliksir ;]

Kocham produkty z witaminą C...staram się testować wszystkie nowości na rynku, aby mieć porównanie i przy okazji "promocji" do nich wrócić! Serum La Roche Posay będzie jednym z tych produktów do których wrócę! Szklane opakowanie, osobno dołączona pipetka, żelowa konsystencja i miły zapach to od razu rzucające się w oczy pozytywne cechy:) Łatwo się rozprowadza, nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy no i superancko nawilża skórę! Po regularnej aplikacji skóra buzi jest wygładzona, nawilżona i promienieje! Myślę, że warto inwestować w dobre kosmetyki a skoncentrowane serum z czystą witaminą c jest jednym z nich!

Super nawilżające serum

Serum dostałam do testu, na codzień używam innej marki. Konsystencja wydaje się lepka, ale bardzo ładnie się wchłania, skóra po nałożeniu jest bardzo nawilżona i przyjemna (można zapomnieć nałożyć krem!). Wydaje się promienna. Jeśli chodzi o efekty przeciwzmarszkowe czy usuwające przebarwienia, to za wcześnie dostrzec duże zmiany (nie jest gorzej).
Jeśli chodzi o minusy to pipeta- trochę toporna oraz czas ważności od otwarcia 3 miesiące- trochę mało, średnio przy zużyciu codziennym 3-5 kropel inne serum to Ok 5-6 miesięcy.