Bourjois, Silk Edition (Puder w kompakcie)

Bourjois, Silk Edition (Puder w kompakcie)

Silk Edition zainspirowany jedwabiem, z technologią Soft Focus, formuła przyjemnie wtapia się w skórę.nie tworzy efektu maski i zapewnia komfortowe uczucie naturalnej cery. Silk Edition wyrównuje przebarwienia i drobne niedoskonałości cery. Pudry krystaliczne zawarte w formule matują cerę aż do 8 godzin, zachowując promienny wygląd skóry i nie wysuszając jej. Cera jest matowa, ale nie wygląda na przeciążoną czy zmęczoną.
Efekty są wielowymiarowe:
- niewidoczne pory i przebarwienia,
- wygładzone zmarszczki,
- cera jest zmatowiona,
- nie tworzy efektu maski.

Rewelacyjny

Puder posiadam w najjasniejszym odcieniu.
Do kupna skusiła mnie marka którą bardzo lubię oraz opakowanie,które jest naprawdę solidne,W środku jest spore lusterko do tego obrotowe.
Gąbeczka w zestawie, fajnie że jest ale jakością nie powala.
Sam puder jest bardzo delikatny ,lubię nim omiatać twarz dużym pędzlem.
Praktycznie nie widać że na twarzy mam puder ,a jednak cera jest ładnie zmatowiona i wygląda ładniej.
Niestety nie utrzymuje się zbyt długo, konieczne są poprawki ,po 3-4 godzinach wyswieca mi się strefa T.
Sam puder uwielbiam ,jest idealny do torebki i miły dla oka.
Na lato powinien sprawić się idealnie, wtedy lubię mieć jak najdelikatniejszy efekt a on taki daje .Skóra naprawdę jest jak jedwab po jego nałożeniu.

Bardzo dobry

Jedwabisty , gładki w dotyku i i po nałożeniu na twarz, matuje ale brak efektu pudrowości. Super opakowanie, bardzo ładny zapach. Troche przyciemnia mi podkład po nałożeniu, ale poza tym bardzo polecam!

Jedwabne wykończenie

Puder w kompakcie od Burjois kupiłam już kolejny raz. Jest to kolejny niezawodny produkt tej firmy. Używam go na codzień, jednak sprawdzi się również do "przypudrowania nosa" na większym wyjściu. Opakowanie zawiera lusterko, dzięki czemu pudru można użyć dosłownie wszędzie. Dobrze nakłada się pędzlem, nie kruszy się, pięknie matuje skórę, zmniejsza widoczne pory. Efekt utrzymuje się do 8h - tak jak obiecuje producent. Puder również dobrze nakłada się gąbeczką dołączoną do niego. Opakowanie jest eleganckie i niewielkie, zmieści się nawet do kopertówki.

Puder idealny

Na początku uwiodło mnie opakowanie z ukrytym w środku, obrotowym lusterkiem; potem delikatny i jakże przyjemny zapach kosmetyku. No i zakochałam się po uszy, gdy go użyłam! :) Świetnie się nakłada, idealnie pasuje kolorystycznie do mojej cery, efekt utrzymuje się co najmniej 7 godzin. Do tego rozświetla moją skórę, wygładza ją i skutecznie kryje moje niedoskonałości, sam swą doskonałość zachowując. Dla mnie super, polecam każdej z was! :)

Dobry

Mam odcień 02, vanille. Choć jestem wyjątkowo bladolica, ładnie zgrywa się z moją cerą.
Puder przyjemnie się nakłada, nie zapycha porów, nie wysusza, nie odznacza się na twarzy. Matuje na kilka godzin, ale w ciągu dnia potrzebne są poprawki, w tym aspekcie mógłby być ciut lepszy.
Opakowanie bardzo ładnie się prezentuje, świetny pomysł z obrotowym lusterkiem :) Gąbeczka trochę kiepska.
Wrócę do niego, ale wybiorę raczej transparentny. W cenie promocyjnej - warto się na niego skusić, natomiast w regularnej - myślę, że lepiej wybrać coś trochę lepszego.

Zapowiada się fajnie.

Puder ma bardzo ładne opakowanie i pomimo, że nie dla opakowania kupujemy kosmetyki to uważam, że miło kiedy jest ładne i eleganckie:)
Puder ma ładne satynowe wykończenie, matuje ale nie wysusza, fajnie stapia się ze skóra dzięki czemu wygląda bardzo naturalnie. Jednak jego minusem jest trwałośc a raczej jej brak, po kilku godzinach sprawia wrażenie jakby go juz na buzi nie było. Dla mnie minusem jest również gąbeczka dołączona do opakowania - jest zwyczajnie kiepska.

Średni jak na swoją cenę

Na szczęście dostałam produkt w prezencie. Odcien Vanilla. Powinien być dość jasny, no i jest, ale.. jest bardzo, ale to bardzo żółty! Wręcz karykaturalnie.

Formuła rzeczywiście niczym jedwab, twarz nie wygląda na przysypaną tynkiem. Efekt zmatowienia baardzo szybko znika.

Nie wiem czy ten produkt jest jednak wart swojej ceny. Ponad 60zł? Za co, za ładne opakowanie z gąbeczką i lusterkiem? Litości. Gąbka nawet mam wrażenie, że ściągała mi podkład i ledwo co nakładała tego pudru.
Na internecie 30zł, w drogerii 60zł?

Nadal uważam, że można dorwać tańsze pudry o bardzo podobnym działaniu. Niemniej jednak, jeżeli kogoś swędzi portfel.. dlaczego nie?

53 Beige dore golden beige

Puder kupiłam w promocji w rossmannie. Pudełeczko malutkie, w środku z gąbeczką i lusterkiem. Sam puder jest bardzo wydajny. Mam go już dość długo i dopiero od niedawna zaczynam widzieć dno ;) Puder dobrze kryje, nie zapycha ale słabo u niego z trwałością. Nie podkreśla zmarszczek. Kolor idealnie wpasowuje się w odcień mojej skóry. Łatwo mogłam go dopasować. Nie ma sztucznego efektu. Opakowanie jest mocne, spadło mi już chyba ze 100razy ;)

Super!

Jedyne co mnie zraża to cena, ale od czego są promocje?
Nie matuje ale dobrze wykancza makijaz. Podklad firmowy z nim trzyma sie caly dzien. Kryje super.
Chyba kupie go znow... Dlaczego ja go w ogole przestalam uzywac?

Super!

Bardzo dobry produkt przyjazny dla suchej skóry. Jest jednym z niewielu pudrów który nie podkreśla skórek, a w dodatku sprawia, że skóra jest jedwabista.

Klasyk

Mam go około 2 lat i nadal nie mogę go zużyć. Posiadam odcień Vanilla- dość jasny, ciepły odcień. Puder posiada solidne, eleganckie opakowanie z lusterkiem. Niestety ja je popsułam, ale po 2 latach to chyba normalne. Puder daje efekt wygładzenia i satynowej skóry. Optycznie wygładza zmarszczki i pory. Nie podkreśla suchych skórek. Czasem trochę ciemnieje, nie wiem od czego to zależy. Wydajność jest niesamowita.

Przyjemny

Mam go już od prawie 2 lat i nadal nie mogę zużyć :) Nie jest to kwestia jego super wydajności, ale złego doboru koloru, jest odrobinę za ciemny dla mnie - używam odcień vanila. Nie jest to kolor aż tak rzucający się w oczy jak odcień vanila ich pudru Healthy Balance Unifying Powder, ale i tak zarezerwowany raczej na ciepłe dni.

Co do działania..puder rzeczywiście jest delikatny, nie tworzy "zgaszonego" matu na twarzy, nie podkreśla zmarszczek (ale też nie tuszuje), lekko rozświetla twarz, ale nie jest to rozświetlenie w wyniku błyszczących drobinek, tylko wrażenia wypoczętej cery. Nawet dobrze kryje.

Co dla mnie najważniejsze nie zapycha!!!

Niestety z moją cerą sobie nie radzi (mieszana) i bardzo szybko zaczynam znów się błyszczeć. Gdyby nie to, możliwe, że używałabym go częściej.

Opakowanie jest bardzo solidne, wygodne i estetyczne, przekręcane lusterko to naprawdę dobry pomysł, nie psuje się. Do tego kilka razy puder poleciał na ziemię i przeżył bez uszczerbku :))

Szkoda, że nie daje dłuższego matu i mam zbyt ciemny odcień. Dostałam go w prezencie i raczej nie kupię go sobie sama, jego cena jest na moje gusta za wysoka.