Wibo, Eyeliner (Tusz do kresek w pędzelku)

Wibo, Eyeliner (Tusz do kresek w pędzelku)

Sprawdź ceny produktu

Eyeliner wyposażony jest w cieniutki, specjalnie wyprofilowany pędzelek idealny do podkreślenia oka i narysowania linii na górnej powiece. Wyjątkowa, delikatnie kremowa konsystencja, umożliwia łatwą i przyjemną aplikację, nie obciążając delikatnego naskórka powieki.

Najlepszy eyeliner

Eyeliner stosuje już dobrych kilka lat - można powiedzieć, że już od moich "początków" makijażowych z kreskami :) Po drodze oczywiście testowałam inne, jednak tylko ten eyeliner jest dla mnie najlepszy - świetnie rysuje kreski, nie mam problemów z pędzelkiem. Poza tym jest baaardzo wydajny no i na pewno cechuje się bardzo niską ceną. Zdecydowanie jest w czołówce moich "must have" kosmetycznych!

Dobry na początek

Myślę, że jest to fajny produkt dla osób zaczynających przygodę z kreskami ze względu na niską cenę oraz łatwość w posługiwaniu się pędzelkiem- kreski wychodzą w miarę równe bez większego wkładu i umiejętności.Jeżeli chodzi o resztę cech- jest to produkt fatalny. Trzeba poprawiać kreskę bo ma słabą pigmentację i zawsze w paru miejscach zostawia takie niemalże przezroczyste kropki. Po paru godzinach (trzech, czterech) liner łamie się na powiece, kruszy, rozmazuje. Myślę, że lepiej zainwestować w coś lepszego, chociażby niewiele droższy eyeliner marki Sephora :)

Super!

Mój ulubiony eyeliner (na zmianę z Deep Black z tej samej serii). Używam go już od lat i jest najlepszym produktem tego typu, który wpadł mi do tej pory w ręce (a było ich sporo), a biorąc pod uwagę cenę - jest jeszcze lepszy! Trzyma się dość długo, nie rozmazuje i dzięki genialnemu pędzelkowi - jest bardzo łatwy w użyciu, a dodatkowo wydajny i starcza na wiele miesięcy nawet przy codziennym używaniu. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek zaczęła używać innego produktu, gdyż moim zdaniem ten jest po prostu najwygodniejszy w użyciu!

Super

Jak dla mnie jeden z lepszych eyelinerów jakie posiadałam. Używam od dwóch lat i nie zamierzam zmieniać. Bardzo dobrze utrzymuje się na powiece, pędzelek bardzo wygodny. Ponadto wydajny, wystarcza na kilka miesięcy przy częstym używaniu. Za taką cenę, szczerze polecam.

klasyk

Wielkie podziękowania dla marki Wibo, ponieważ tym produktem uczyniła ona marzenia o makijażu kolejnych pokoleń niezamożnych nastolatek, dostępnymi. Pierwsze opakowanie tego eyelinera kupiłam w gimnazjum, kosztował wtedy jakieś 5 zł. To na nim uczyłam się malować kreski. Zużyłam niezliczoną ilość opakowań w trakcie liceum i studiów. Ponieważ naturalnie sposób malowania się zmienia, odstawiałam go, ale gdy mam ochotę wrócić to krechy, to mój pierwszy i naturalny wybór. Dlaczego? Bo ma idealny pędzelek. Sama konsystencja jest chwilami zbyt cienka i trzeba domalowywać, nie trzyma się jak tatuaż - potrzesz w kąciku i znika... Nic to. Bo pędzelek jest idealny.

Ok

Mam ten czarny z okiem na opakowaniu. Używam go od stu lat, mialam chyba ze 20 opakowan. Nie jest idealny, ale to jeden z niewielu eyelinerow, ktory mnie nie uczula. Kolor ma intensywny, natomiast po kilku godzinach pęka na powiece (warto wspomniec, ze mam opadajaca powiekę i moze tez dlatego tak się dzieje). Nie jest dlugotrwaly, pod koniec dnia traci kolor i mozna go bardzo latwo rozmazac palcem. Mimo wszystko, uzywam go codziennie i jestem zadowolona, za taka cenę jestem w stanie w połowie dnia poprawić kreskę i śmigać dalej.

Tani i całkiem ok

Był to mój pierwszy eyeliner i trochę mam do niego sentyment. Nie jest idealny ale testowałam już inne, droższe i gorsze tego typu produkty. Wracam do niego gdyż pomimo kilku wad spisuje się dobrze.

Dla mnie jego najważniejszą zaletą jest pędzelek - jak już nim nauczyłam się rysować kreskę to niczym innym nie rysuje mi się tak dobrze. Jest to kwestia dosyć indywidualna, pędzelek jest dosyć cienki - ja rysuje mega cienką kreskę i dla mnie to wygoda, ktoś kto woli grubsze kreski może uznać za wadę - trzeba się nieźle namachać :)

Co do jakości tuszu - jest on trwały, gdy rysuje się kreskę jest ona bardzo wyrazista, niestety efekt ten nieco słabnie gdyż tusz trochę blaknie po wyschnięciu. Tusz jest odpowiednio gęsty - nie spływa ani nie ciągnie się. Po użyciu radziłabym chwilę odczekać gdyż może odbić się na powiece. Przy końcówce może wydawać się zbyt wodnisty. Produkt jest trwały, nie rozmazuje się w ciągu dnia, nie kruszy ani nie osypuje. Łatwo zmywalny płynem do demakijażu.

Opakowanie jak dla mnie bardzo ładne, estetyczne, niestety mało trwałe. Może pękać chociaż produkt się przez to nie wylewa. Cena jest zachęcająca, jest to jeden z tańszych eyelinerów. Produkt jest bardzo wydajny. Warty chociażby przetestowania.

Zdecydowane nie

Eyeliner przy samej aplikacji jest nienaganny, można z jego pomocą zrobić idealną kreskę zarówno bardzo cieniutką jak i mocniejszą grubą. Niestety kolor po aplikacji blednie- nie jest już w tak intensywnym kolorze czerni jak na początku i tu dostaje ode mnie pierwszego minusa. Uwielbiam kreski w intensywnej czerni, przyciągającej uwagę. Drugi minus dostaje za problem w zmywaniu kosmetyku z oka: ciągnie się wtedy jak jakiś silikon,wałkuje się i ciężko usunąć go z powieki. Nie polubiliśmy się a szkoda bo ogólnie mam bardzo dużo kosmetyków z Wibo, z których jestem bardzo zadowolona.

Najlepszy!

Uzywam od lat. Bardzo wygodny aplikator, super czarny kolor, tani. Moj uk u od bardzo dawna. Niestety mieszkajac za granica muszę robic w Polsce zapasy tego eyelinera za kazdym razem, jak tam jestem. W ostatecznosci jak się konczy zamawiam na eBay bo innego absolutnie nie kupie, a probowalam wielu!

Średni

Używałam już eyelinera wibo Deep black który zawiódł moje oczekiwania. Na wizażu ten miał lepsze oceny więc jego również postanowiłam sprawdzić.
Moim zdaniem te dwa produkty nie różnią się od siebie niczym poza opakowaniem.
Eyelinery nie mają mocnego koloru i ciężko równomiernie nimi pokryć powieke. Szybko zastygają i nie mamy zbyt dużo czasu na poprawki. Pozatym strasznie się rozmazuje i w ciągu dnia nawet potrafi się skruszyć.
Opakowanie jest plastikowe słabej jakości, ale co do pędzelki nie mam żadnych zarzutów - spełnia swoje zadanie.
Cena niska, ale sam produkt nie daje efektu wow.
Ogólnie bardziej polecam zainwestować w eyeliner trochę więcej i mieć przyjemność z jego używania.

Wolę wersję wodoodporną, ale jest ok

Ten eyeliner kupiłam znając już wersję wodoodporną - spodziewałam się, że będzie się różnił tylko tą właśnie cechą, a sam pędzelek, konsystencja, wszystko inne będzie takie samo. Jednak pędzelek znacząco różni się w obu wersjach, dlatego zdecydowanie wybieram wersję wodoodporną - tam pędzelek jest odpowiednio zaostrzony, w wersji klasycznej jak dla mnie jest zbyt gruby na końcu.

Same parametry tuszu - bez zastrzeżeń. Jest gęsty w sam raz (nie tworzy skorupy, nie zbiera się, a jednocześnie nie jest zbyt wodnisty), odpowiednio czarny, dobrze się rozprowadza. Konsystencja super.

Opakowanie - klasyczne, typowe dla eyelinerów w pędzelku. Dobrze zamykane, zawartość nie wysycha.
Cena jest rewelacyjna, nic dziwnego, że ten eyeliner jest tak popularny - cena w stosunku do jakości wypada naprawdę świetnie, miałam dużo droższe linery, które bez porównania gorzej sobie radziły.

Trwałość - bez zarzutu, jest świetnie. Nie pęka, nie rozwarstwia się, trzyma się aż do zmycia bez żadnej zmiany. Pod tym względem jest naprawdę petarda. Jest też dużo prostszy w zmywaniu od wersji wodoodpornej - wiadomo :)

Jedynym jak dla mnie mankamentem jest pędzelek - jak wspomniałam, jego końcówka jest dla mnie zbyt gruba, prawie w ogóle nie zaostrzona. Mimo że wzdłuż całej powieki robię dość grubą kreskę, to sam jej koniec musi być cieniutki i precyzyjny. Tym pędzelkiem nie maluje się dobrze takiego zakończenia kreski, jak na moje wymagania jest po prostu zbyt toporny. Wersja wodoodporna eyelinera Wibo tutaj bez dwóch zdań wygrywa.

Mając więc do wyboru jeden z tych dwóch eyelinerów z szafy Wibo, zdecydowanie wybieram wodoodporny. Tego już raczej nie kupię ponownie, bo po prostu jest od tamtego gorszy. Ale - to obiektywnie dobry eyeliner i jeśli na przykład nie lubicie tych wodoodpornych, to ten może się Wam spodobać.

Niestety nie

Eyeliner ten kompletnie się u mnie nie sprawdził. Pędzelek podczas aplikacji się rozwala (chodzi o "włókienka" pędzelka) na wszystkie strony, więc kreska źle wychodzi. Słaba pigmentacja, choć na początku wygląda ok, po wyschnięciu nie jest to efekt zadowalający anj wyglądający schludnie.
Szybko się ściera i kruszy.