Wibo, Eyeliner (Tusz do kresek w pędzelku)

Wibo, Eyeliner (Tusz do kresek w pędzelku)

Zobacz oferty

Eyeliner wyposażony jest w cieniutki, specjalnie wyprofilowany pędzelek idealny do podkreślenia oka i narysowania linii na górnej powiece. Wyjątkowa, delikatnie kremowa konsystencja, umożliwia łatwą i przyjemną aplikację, nie obciążając delikatnego naskórka powieki.

Idealny pędzelek

Testowałam różne eyelinery, od droższych po tańsze. Po tym nie spodziewałam się zbyt wiele, ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Stosuję go już od lat i nadal jestem zachwycona. Dla mnie idealny pędzelek, których łatwo można manewrować, jest miękki dzięki czemu można robić bardzo delikatne lub też grubsze kreski. Do tego jest całkiem wydajny i wystarcza na kilka miesięcy przy codziennym użytkowaniu.
Jeśli chodzi o minusy to z czasem się wysusza i robi się taka "skorupka" u góry ale to niewielka wada.

Tani, ale utrudnia pracę

Eyeliner jest łatwodostępny i tani. Warto go wypróbować, ale ja jestem początkująca jeśli chodzi o kreski i troszkę się z nim meczę. Jest całkiem płynny i troszkę się rozlewa na powiece. Trudno mi jest nim zrobić super prosta linię. Mam wrażenie że po aplikacji robi się trochę bledszy i muszę poprawiać kreskę.

Wibo

Eyeliner jest do nabycia min w rossmannie. Nie nalezy do najdrozszych. Swietnie sie aplikuje, niestety minusem jest to ze w moim przypadku nie okazal sie trwaly.

Całkiem ok

Tusz jest płynny z pędzelkiem i ma nawet odpowiadającą pojemność. Kolor czerni jest intensywny, a sam eyeliner dość szybko schnie po aplikacji więc nie trzeba się martwić o rozmazanie lub odciśnięcie na powiece.
Niestety nie jest to produkt dla mnie, ponieważ preferuje eyelinery w pisaku
Ale jak najbardziej polecam

Dobry za grosze

Kreski na powiekach robie raz na jakiś czas. Eyeliner ma cienki pędzielek, którym łatwo narysować kreskę. Jakość w stosunku do ceny jest świetna bo jest on bardzo tani. Jest wydajny oraz dość trwały. Jedynie czerń mogłaby być bardziej intensywna. bo często trzeba poprawiać, żeby kolor był wyraźniejszy. Nie kruszy się i nie podrażnia oczu.

Świetny tani eyeliner!

Używam go już sporo lat... Odkąd się z nim zapoznałam, cięgle go używam <3 Ma super pędzelek nadający piękne wyrysowanie kresek... Kiedy mi się kończy od razu robię zapas na następny :) Jest bardzo wydajny... Wystarczy na dobre kilka miesięcy, nie wysycha. Jest czarny ale zawiera w sobie delikatne brokaciki, które nie są widoczne. Używam go praktycznie codziennie :) Niestety nie jest wodoodporny ale to mi nie przeszkadza, ponieważ mam zamiennik z tej samej serii <3 Uwielbiam jego pędzelek, można nim wyrysować bardzo precyzyjną kreskę :) Na powiece szybko zasycha i nie odbija się :O Cena jest bardzo atrakcyjna ponieważ kosztuje on około 10 złotych. Ma super czarną mocną pigmentację :)

Fajny za małe pieniądze.

Linera używam od czasu do czasu. Ten kupuje w Rossmanie za kilka złotych. Jak dla mnie jest bardzo dobry.
Cienki pędzelek pozwala narysować idealna kreskę. Nie rozlewa sie po powiece.

Odpowiedni na codzień

Używam go od dłuższego czasu i jestem całkiem zadowolona. Zawartość nie zastyga, jest wydajny. Cena jest niska i można go kupić w większości (o ile nie we wszystkich) drogeriach. Minusem jest fakt że czasami fragment pęka i odpada co wygląda nieestetycznie.

Całkiem dobry i tani

Jak na swoją cenę, eyeliner jest naprawdę ok. Jestem w stanie chodzić cały dzień pomalowana nim, bez uszczerbku na wyglądzie kresek, jednak nie nadaje się na upały. Nie jest to jakiś hit ani nic specjalnego, jednak może być, gdy akurat nie chce się za dużo wydać. Jeśli chodzi o tą półkę cenową, jest to mój produkt drugiego wyboru po eyelinerze Catrice.

Nie przypadł mi do gustu

Nie jest to bardzo zły produkt, ale trzeba mieć do niego cierpliwość. Jest bardzo płynny i rozlewa się na powiecie. Ponadto kolor jest słabo intensywny. Po kilku godzinach noszenia potrafi się kruszyć.

Bardzo mokry eyeliner

Eyeliner do którego mam ogromny sentyment ze względu na to, że był to mój pierwszy produkt tego typu do makijażu oka.
Liner jest zamknięty w kałamarzu z koncówką w formie pędzelka. Pędzelek należy do tych miękkich, dostosowywuje się do kształtu oka.
Eyeliner jest dosyć czarny, chociaż nie jest to najbardziej intensywny kolor jaki możemy dostać w obecnej chwili na rynku. Główną wadą tego produktu jest konsystencja, jest zbyt mokry i często rozlewa się na powiece czy w kąciku oka.
Jest niestety nietrwały, po kontakcie w wodą całkowicie się rozpływa i nie ma po nim śladu.

Jak dla mnie to słaby produkt

Eyeliner ma wodnistą konsystencję, mi osobiście utrudnia to aplikacje, rozlewa mi się. Po kilku godzinach zaczyna się kruszyć, zostawia dziury, nie da się go poprawić, a wręcz odwrotnie można to tylko pogorszyć, ponieważ jeszcze bardziej się kruszy i odpada. Gdy się nim malowałam to pozostawiał prześwity i musiałam dokładać kolejne warstwy, co przedłużało czas wykonywania przeze mnie makijażu.