Mary Cohr, Doux Foliant Aux Essences De Lys [Lily Essences Mild Exfoliator] (Delikatny peeling z esencją liliową)

Bardzo delikatny peeling, który eliminuje martwe komórki naskórka i niedoskonałości skóry w kilka minut. Nakładany okrężnymi ruchami żel po zakończeniu swojej pracy szybko zmienia się w oliwkę. Twoja skóra jest teraz dotleniona, a cera świeża i jeszcze bardziej promienna. Zawiera enzymy z papai, limonki oraz ekstrakt z lilii.
Enzym z papai rozkłada białko, skutecznie, gruntownie usuwa martwą część naskórka, oczyszcza powierzchnię skóry. Papaina działa tylko na martwą, obumarłą część naskórka. Ekstrakt z papai działa także nawilżająco, wspomaga mikrokrążenie krwi.
Limonka zawiera enzymy, które rozkładają martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę aksamitną w dotyku. Wykazuje działanie odświeżające.
Ekstrakt z lilii oczyszcza i tonuje skórę, opóźnia procesy starzenia. Skutecznie rewitalizuje i nawilża skórę.

enzymatyczne
w tubce
żel
50 – 100ml

cudownie delikatny

Peeling stosuję od wielu lat i jest to mój nr 1. Mam skórę mieszaną, z paroma naczynkami, przy peelingach pełnoziarnistych od razu wyskakują mi pryszcze więc obchodzę je szerokim łukiem.
Peeling Mary Cohr jest inny... :) Delikatna konsystencja, po nałożeniu na skórę zmienia się w delikatnie pachnący olejek więc stosowanie sprawia przyjemność, szczególnie, że możemy nakładanie peelingu połączyć z masażem twarzy :)
Po zabiegu skóra jest miękka, delikatna, nie ma żadnych podrażnień, zaczerwienienia, skóra jest wyciszona :)
Produkt jest baaaardzo wydajny, na twarz nakładamy niewielką ilość preparatu

przyjemny i delikatny

Peeling poleciła mi moja siostra, która ma bardzo wrażliwą skórę. Nie jest to kosmetyk łatwo dostępny, cena też niekoniecznie jest przystępna ale peeling jest przyzwoity. Ma zbitą konsystencję żelu. Peeling należy rozprowadzić na suchej skórze i masować twarz po czym zmyć. W zetknięciu z wodą kosmetyk zamienia się w oliwkę. Już po zmyciu twarz jest niesamowicie gładka i bardzo miękka. Skóra jest odżywiona, promienna i wygładzona. Peeling nie podrażnił mnie, nie uczulił. Zapach jest dość specyficzny, nie każdemu się spodoba.