Isana, Professional, Oil Care Shampoo [Arganol & Pflege] (Szampon do włosów bardzo zniszczonych i suchych (nowa wersja))

Szampon ISANA Professional Oil Care jest przeznaczony włosów ekstremalnie zniszczonych i suchych. Zawiera fitokompleks olejów pielęgnacyjnych, w skład którego wchodzą olej arganowy, olej z pestek śliwek oraz prowitamina B5. Szampon nie obciąża włosów, lecz wspomaga proces regeneracji ich zniszczonych powłoczek. Formuła Oil intense zapobiega uszkodzeniu i łamaniu się przesuszonych włosów i w ten sposób powoduje ich lśniący połysk i wyczuwalną gładkość. Formuła "Oil Intense" do włosów ekstremalnie zniszczonych i suchych zapewnia bogatą, dogłębną pielęgnację włosów; zawiera olej arganowy i olej z pestek śliwek; wykorzystuje technologię jonową dla zapobiegania "latającym włosom". Ułatwia rozczesywanie włosów. Potrójny efekt formuły: wzmocniona odporność włosów; gładkość; intensywny połysk.

Szampon, który wzmacnia włosy

Szampon dobrze się pieni i spłukuje. Ma bardzo przyjemny zapach, z domieszką "elegancji". Przeznaczony jest dla osób , które maja włosy mocno zniszczone i łamliwe. I faktycznie, rezultaty są widoczne. Włosy wyglądają zdecydowanie lepiej po jego zastosowaniu. Są lekko odbite od nasady, nie puszą się, ani nie elektryzują. Wyglądają na mocne i zdrowe. Szampon dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Zawiera w swoim składzie kreatynę, więc włosy są cudownie miękkie i gładkie, łatwo się rozczesują, są elastyczne i sypkie. Włosy są wzmocnione, ale nie obciążone i co najważniejsze nie łamią się.

Zdecydował przypadek

Szampon kupiłam przez pomyłkę. Myślałam, że to odżywka. Dopiero w domu zauważyłam, że nie kupiłam tego o co mi chodziło. Prędzej czy później na pewno i tak trafiłby do mojego zakupowego koszyka, ponieważ odżywkę z tej serii bardzo lubię.

Szampon jest dość rzadki, rozprowadza się poprawnie, pieni się. Pięknie pachnie, zapach utrzymuje się na włosach. Ale z zapachem to żadna niespodzianka, ponieważ tak jak mówiłam wcześniej - znam się już z odżywką.

Po umyciu i wysuszeniu włosów nie odczuwam takiej świeżości jak przy innych szamponach. Włosy się poprawnie rozczesują. Efekt 'latających włosów' nie jest zredukowany nawet w 1%. Nie odczułam większego wygładzenia czy tej niesamowitej miękkości o jakiej mi mówiła etykieta.

Nie jest to szampon dla mnie. Włosy bardzo szybko tracą po nim świeżość. W zasadzie to kilka godzin po wyschnięciu włosów, należałoby je umyć ponownie. Jest to dla mnie trochę przykre, bo wiązałam z nim duże nadzieje. Może za bardzo myślę tutaj o odżywce i oczekuję, że szampon będzie równie dobry. A nie jest. Na pewno nie kupię go ponownie, a jeżeli bym znowu kupiła przez pomyłkę - dam go komuś do przetestowania, ponieważ u mnie nie ma on racji bytu. Zastanawiam się nad zaletami, bo aż czuję wyrzuty sumienia, że tak bardzo mi się nie sprawdził. Pięknie pachnie. Włosy rozczesują się poprawnie.

Bardzo dobry

Szampon idealny. Jestem zachwycona działaniem tego szamponu. Świetnie radzi sobie z naolejowaną skórą głowy, świetnie zmywa olej, a do tego pięknie pachnie. Włosy są po nim mięciutkie, śliskie i gładkie. Jak dla mnie cudo!!! Brak silikonów bardzo na +++. Opakowanie poręczne i cena również przystępna. Polecam !!!

Dobry

Szampon jest równie dobry jak odżywka z tej serii. Ładnie dociąża włosy, nie przetłuszczając ich. Z opakowania łatwo jest wydobyć produkt, chociaż tubka jest trochę śliska. Piękny zapach, nie utrzymuje się on po umyciu włosów. Jedynym minusem jest wydajność - mam wrażenie, że szybko się kończy. Dostępny w każdym Rossmannie, często na promocji. Kupię ponownie

Dobry szampon

Dla mnie szampon ma być włosy i nie pogarszać ich stanu. Od reszty jest odżywka. Jak dla mnie ten szampon dobrze myje włosy, nawet z ciężkich produktów do stylizacji czy po olejowaniu. Do tego włosy są błyszczące, sypkie i łatwo je rozczesać. Zapach też jest dość przyjemny. Konsystencja jest w sam raz, a z tuby można wydobyć tyle, ile potrzeba produktu. Nie jest śliska i nie trudno się otwiera/zamyka.

Oj nie...

Szampon zakupiłam razem z odżywką i maską (pod nazwą kuracja do włosów) w Rossmannie już jakiś czas temu. Zupełnie nie wiem dlaczego - był to raczej zakup pod wpływem impulsu i pośpiechu, niż z rozsądku. Szampon zawiera bowiem w swoim składzie detergent SLS, którego staram się unikać jak ognia - ale o tym dowiedziałam się już w domu. Mądra Polka po szkodzie.

Szampon za sprawą wspomnianego wyżej SLS-u dobrze się pieni i posiada dobre działanie myjące. Spłukuje się sprawnie, bez większych problemów. Nie podrażnia skóry głowy, ale niestety bardzo przesusza - włosy po jego zastosowaniu są splątane, suche w dotyku i układają się bardzo źle. Wyglądają trochę jak szczotka od mopa :) - puszą się, absolutnie nie są zdyscyplinowane, a baby hair odstają niemiłosiernie od reszty. Koszmar. Ponadto skóra głowy bardzo szybko zaczęła się przetłuszczać - rano umyłam włosy, a wieczorem już były przyklapnięte i nieświeże...

Szampon posiada oczywiście przystępną cenę i dość wygodne opakowanie w postaci tuby, którą można postawić na zakrętce - w wyniku tego dozowanie produktu jest wygodne i w miarę precyzyjne. Wystarcza na długo, lecz ja do niego nigdy więcej nie wrócę.

wydajny, tani i dobry produkt

Szampon, podobnie jak odżywka z tej serii bardzo przypadł mi do gustu.
Dobrze się pieni, łatwo się go spłukuje, nie podrażnia skóry głowy. Razem z odżywką pięknie nawilża, wygładza i nadaje połysk. Ma wydajne opakowanie i jest tani.

Najlepiej wydane 5 zł w moim życiu

Musiałam spróbować tego kultowego szamponu
zaskoczyła mnie dziwna konsystencja taka b.odżywkowa
bardzo się pieni
zapach elegancki
ale działanie
włosy są nawilżone, sypkie, zadbane, długo utrzymują świeżość
nono

Niestety nie

Kupiony przez przypadek, gdy pomyliłam go z odżywką do włosów z tej samej serii. Niestety o ile odżywka jest cudowna to szampon kompletnie się u mnie nie sprawdził. Moje włosy były po nim bardzo obciążone, przyklapnięte i nadające się do kolejnego mycia.

Świetny

Moja miłość od pierwszego użycia. Cudownie nawilża mi włosy i mniej sie elektryzują :) Cena też jest fajna,bo 6 złoty. Musze wypróbować też odżywkę z tej samej serii.

kupiony przypadkowo...

wybierałam szampon na szybko, a że lubię firmę isana, postanowiłam wypróbować ten szampon.
jednak jest zupełnie nie dla mnie. na plus jedynie niska cena i wydajne opakowanie.
jednak włosy po nim to jakaś tragedia...suche, bez blasku, rozczesanie ich to jakaś tragedia...jeszcze chyba nigdy żaden szampon nie działał na nie tak źle jak ten.
nie polecam.

Nie na co dzień.

Mam włosy farbowane, przez co zniszczone i suche, szczególnie na końcach.

+ wygodne, miękki opakowanie, produkt można zużyć do samego końca
+ duża pojemność
+ niska cena
+ ciepły, otulający zapach
+ dodatek olejków
+ nadaje włosom blask i wygładza je, dociąża na całej długości
+ włosy się nie puszą
+ są przyjemnie miękkie, pachnące

+/- na pewno nie do codziennego stosowania jest za bardzo treściwy, przy częstym używaniu skleja i oblepia włosy, wyglądają na tłuste, skóra głowy się przetłuszcza i swędzi