Ziaja, Med, Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 15%, Krem do stóp

Ziaja, Med, Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 15%, Krem do stóp

Krem do stóp Ziaja Med Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 15%.
Efekt Med:
- regeneruje szorstką, bardzo suchą i popękaną skórę pięt,
- głęboko nawilża i odczuwalnie zmiękcza naskórek,
- łagodzi dyskomfort powodowany stwardniałą, wysuszoną skórą.
Krem do stóp Ziaja Med rozprowadzić na czystą i suchą skórę pięt. Stosować tak często ja to możliwe.

Bardzo dobrze nawilża

Zapach
W przeciwieństwie do wielu innych kremów z mocznikiem ten ma całkiem przyjemny, delikatny zapach.

Działanie
Krem ma gęstą treściwą konsystencję, ale dobrze się się go rozprowadza po skórze. Jest bardzo tłusty. Trzeba liczyć się z tym, że trochę trwa zanim się wchłonie. Nie mam zastrzeżeń do działania kremu. Skóra po jego zastosowaniu od razu staje się miękka w dotyku. Przy regularnym stosowaniu stopy są gładkie a skóra zregenerowana.

Krem znajduje się w niewielkiej, miękkiej tubce. Jest ona wygodna w użyciu i praktyczna. Szata graficzna raczej minimalistyczna jak na Ziaję przystało.

Skład
Mógłby być prostszy. Mamy tu trochę przydatnych składników, ale też niestety kilka konserwantów i substancji potencjalnie szkodliwych. Szkoda, że skład nie jest bardziej naturalny.

Podsumowując krem dobrze zmiękcza skórę na stopach i pomaga w jej pielęgnacji. Uważam jednak, że producent powinien dopracować skład.

Nie dla mnie.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek. Skóra na stopach jest przesuszona, pięty mają tendencje do pękania. W pielęgnacji pięt mam swojego ulubionego faworyta, ale testuję sporo nowości.

Oczekiwania: Dobre nawilżenie i regeneracja naskórka.

Opakowanie: Odwrócona tubka zamykana na zatrzask. Tubka wykonana z białego miękkiego plastiku. Otwieranie jest łatwe, nie zacina się, nie wyłamuje. W podróży dobrze się zachowuje, nic się samo nie otworzy, a napisy na opakowaniu nie ścierają się. Nie widać zużycia kosmetyku. Na zewnątrz przyjemna dla oka etykieta, napisy i minimalistyczna grafika.

Wrażenia: Krem delikatnie pachnie, trochę jak kosmetyki apteczne, ale zapach nie jest w żaden sposób drażniący. Na skórze nie utrzymuje się długo po aplikacji. Dobrze się dozuje i nakłada krem. Konsystencja jest lekka, krem szybko się wchłania. Niestety nie zauważyłam specjalnej regeneracji i odżywienia. Krem dobrze nawilża, ale efekt utrzymuje się podczas stosowania kosmetyku. Czyli nie jest to działanie długofalowe. Pięty nie są w lepszym stanie mimo dużej ilości mocznika w kremie. O ile krem do rąk z tej serii był dla mnie strzałem w 10, uważam, że krem do stóp jest dla osób niewymagających. Minusem jest fakt, że pod koniec opakowania bardzo ciężko go wydobyć z opakowania. Na pewno plusem jest rodzima produkcja, niewygórowana cena i łatwa dostępność. Bez problemu można znaleźć tą serię w sieciach drogerii jak i w aptece. Krem jest w porządku, lecz ja szukam czegoś o mocniejszym działaniu. Raczej nie wrócę po kolejne opakowania.

Fantastyczny

Mam skłonność do bardzo suchej skóry na stopach.
Używam tego kremu od jakiegoś tygodnia czy dwóch, ale już widzę że sprawdza się idealnie.
Pięty są naprawdę porządnie nawilżone, a zawsze mam ogromny problem z ich suchością. Myślałam, że u mnie takiego efektu nie da się uzyskać kremem!
Używam codziennie na noc + od razu zakładam skarpetki.
Krem ładnie pachnie, chociaż dla mnie nie ma to większego znaczenia. Mógłby nawet pachnieć brukselkami, bo efekt jaki daje jest niesamowity:)
Dodatkowy plus za niską cenę.

Dobry krem do stóp

Na początku wspomnę, że jest to mój jeden z pierwszych kremów typowo do stóp (wcześniej używałam nie pamiętam jakich). Ogólnie do stóp używałam produktów , które nie sprawdziły mi się w pielęgnacji ale w końcu potrzebowałam czegoś specjalnego.
Krem zakupiłam w firmowym sklepie Ziaja. Produkt zamknięty jest w plastikowej tubce, nic nie otwiera się przypadkiem ani nie wycieka. Ogólnie w porządku. Szata graficzna jest minimalistyczna jak na Ziaja Med przystało.
Konsystencja produktu jest kremowa, nie jest zbyt gęsta ani tępa. Wydaje się być wydajny przez konsystencję. Łatwo się aplikuje, nie zostawia zbyt tłustej i ciężkiej warstwy - krem aplikuje jak już wiem gdy nie będę ruszać się z łóżka. Zarówno po większej pielęgnacji typu moczenie, usuwanie zrogowaciałego naskórka jak i na szybko po prysznicu nakładam krem i działa dobrze. Zapach kremowy, niedrażniący, przyjemny.
Jestem zadowolona z działania, juz po pierwszym razie było lekkie 'ale fajnie'. Skuteczność uzyskuje przy regularnym stosowaniu.

Sprawdzony produkt :)

Aktualnie używam drugie opakowanie. Muszę przyznać że przy systematycznym stosowaniu produkt spełnia oczekiwania tj. nawilża oraz zmiękcza zrogowaciały naskórek. Ja dodatkowo dla lepszego efektu przed nałożeniem kremu preferuje oczyszczenie skóry frezarka z firmy scholl. Zimową porą na noc po nałożeniu kremu nakładam skarpetki-efekt gwarantowany. Polecam.

Fantastyczny

Bardzo dobry krem do stóp. Zmiękcza skórę i ladnie wygładza pięty. Ładnie pachnie i dobrze się wchłania.Kupuję go od dłuższego czasu i jestem zadowolona.

Hit

Namówiona przez Panią w sklepie firmowym Ziaja, zakupiłam to cudo! Jest to absolutnie najlepszy krem do stóp jaki kiedykolwiek miałam okazję używać. Jest tłusty i ciężki, ale to co robi ze skórą stóp to jest bajka. Wystarczy jedna aplikacja, a cały zrogowaciały naskórek mięknie. Nadając stopom uczucie lekkości. Stosuje zazwyczaj na noc. Polecam wszystkim, za tę cenę nie znajdziecie lepszego produktu.

Genialny

Krem kupiłam z polecenia znajomej. Bardzo fajny produkt. Pięknie ale delikatnie pachnie, dość dobrze się wchłania. Jest wydajny i cudownie nawilża skórę stóp. Opakowanie wygodne w użytkowaniu. Krem jest tak świetny że moim zdaniem poradzi sobie z nawet najbardziej zniszczoną skóra na stopach.

Mój sprawdzony kosmetyk

Świetny kosmetyk, który idealnie nawilża skórę, doskonale się wchłania. Polecany jest przez lekarzy przy pielęgnacji pacjentów leżących. Natłuszcza odpowiednio skórę i jest cudowny. Szczególnie poleca ny do suchej i pozbawionej elastyczności skóry. W porównaniu z kosmetykami dostępnymi a drogeriach i ich cenami - to Ziaja nie ma sobie równych. Atrakcyjna cena i natychmiastowy efekt. Wiele balsamów czy kremów stosowałam i tylko linii Ziaja będę się teraz trzymała
ZALETY
dobra cena
świetne nawilżenie
WADY
brak

Jest świetny

Krem do stóp jest naprawdę świetny. Od razu widać efekty działania tego produktu. Głęboko nawilża skórę, szybko się wchłania, odbudowywuje zdrowy naskórek. To krem dla szorstkich i popękanych pięt, a niestety ja takie mam. Przynosi ulgę w bólu jak pięta pęknie.

Opakowanie jest super wygodne, bo w tubce. Łatwo się otwiera i zamyka. Wszędzie można go ze sobą zabrać, bo się wszędzie zmieści.

Cena jest bardzo dobra, bo ten krem kosztuje tak niewiele tylko 11 zł.

Krema delikatny zapach mocznika. Jest wydajny.

Nie dla moich stóp

Od jakiegoś czasu borykam się z suchością i lekko pękającą skórą pięt. Kiedy zobaczyłam krem Ziaja z serii Med do stóp z 15% mocznikiem, postanowiłam zaryzykować i go przetestować.
Niestety krem okazał się dla mnie porażką, a szkoda, bo produkty Ziai bardzo lubię.
Konsystencja kremu jest bardzo tłusta i praktycznie uniemożliwia całkowite wchłonięcie się kremu w skórę stóp, nawet bardzo przesuszonych. Pozostawia na nich okropny lepki i tłusty film, który dla mnie jest wręcz nie do zniesienia.
Krem stosowałam wyłącznie na noc, nakładając dość grubą warstwę i zakładałam na stopy skarpety, tworząc sobie taki nocny kompres. Niestety budziłam się rano ze stopami, na których utrzymywał się ten okropny, śliski i tłusty film, a stopy wcale nie były nawilżone i odżywione. Jestem stanowczo na nie.

Całkiem fajny

Całkiem fajny działający krem który stosowany o peelingu i systematycznie utrzyma stopy w dobrej kondycji cena też dobra. Ładnie się wchłaniania nie pozostawia tłustego filmu tylko działa na naskórek, dobrze się dozuje i naklada. Opakowanie tradycyjne ale wydajne chętnie kupiłam już po raz 3 polecam