Ziaja, Med, Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 15%, Krem do stóp

Ziaja, Med, Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 15%, Krem do stóp

Krem do stóp Ziaja Med Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 15%.
Efekt Med:
- regeneruje szorstką, bardzo suchą i popękaną skórę pięt,
- głęboko nawilża i odczuwalnie zmiękcza naskórek,
- łagodzi dyskomfort powodowany stwardniałą, wysuszoną skórą.
Krem do stóp Ziaja Med rozprowadzić na czystą i suchą skórę pięt. Stosować tak często ja to możliwe.

Nie jest źle ale znam lepsze

Dużą wagę przykładam do kremów do stóp. Zawsze kupuje takie dogłębnie regenerujące i mocno nawilżające. Okresowo borykam się z dość mocno przesuszoną skórą na piętach - zawsze latem i zawsze gdy dłużej zaiwaniam w japonkach. O stopy dbam cały rok i kremów używałam już niezliczoną ilość. Krem Ziaja przyciągnął mnie bardzo dobrymi opiniami w KWC , dodatkowo był zachwalany przez farmaceutkę a aptece. No to kupiłam , używam już ponad miesiąc i wiem , że jest to dobry krem jednak na pewno nie jest to najlepiej nawilżający i regenerujący krem do stóp z jakim miałam w życiu styczność.

Jeśli chodzi o opakowanie to tutaj standardowo jak na serię Med. Szata graficzna jest skromna , biała - tak jakby produkt był bardziej nastawiony na działanie nie na wyglądanie. Tubka wykonana z miękkiego plastiku zabezpieczona dobrze działającą zatyczką na klik która nie pęka .

Konsystencja kremu jest bardzo gęsta i treściwa co przekłada się na dobrą wydajność , zapach bardzo delikatny , dla mnie leciutko kwiatowy i wietrzejący bardzo szybko.

Kremu do stóp zawsze używam gdy wiem , że już z łóżka wynurzać się nie będę - nie śpieszy my się do zatłuszczenia podłogi albo do trzaśnięcia szpagatu na środku mieszkania :) Tutaj mimo bardzo bogatej konsystencji nie ma żadnego problemu z roztarciem kremu po stopach. Idzie to szybko i sprawnie. Krem nie bieli i nie zostawia żadnej oblepiającej warstwy.

Chwilę po użyciu stopy są pokryte taką delikatną ochronną warstewką więc w dotyku wydają się bardzo dobrze nawilżone , zmiękczone i takie delikatnie śliskie. Po nocy nawilżenie również da się odczuć - skóra w dotyku naprawdę jest bardzo przyjemna.

No ale w przypadku kremu do stóp to mnie najbardziej interesują efekty codziennego użytkowania i to czy krem zregeneruje mi pięty czy tak nie koniecznie. I w przypadku tego kremu nie uzyskałam efektu WOW. Owszem widzę , że stopy są faktycznie nawilżone i gładsze w dotyku jednak jeśli chodzi o skórę typowo na piętach to do jej zmiękczenia i regenaracji mam jednak pewne zastrzeżenia - niby wizualnie prezentują się już ok jednak ja dotykając ich nadal czuję suchość - a z tym bez problemu radzi sobie w moim przypadku krem marku Nuxe , ratunkowy krem Perfecty czy ten z kwasami od Eveline. Regeneracyjnego szału tutaj więc jednak nie ma.

Stanu skóry na stopach nie pogorszył , nie przesuszył skóry nadmiernie. I jako taki typowo nawilżający krem do stóp to byłby i nawet fajny. Z tym , że moje oczekiwania są większe. Także zużyć go zużyje do końca na pewno ale nie przewiduje powtórnego zakupu. Mimo , że nie jest to bubel

świetny

Ilości zużytych opakowań nie zlicze
➡️ Prosta szata graficzna
➡️ Opakowanie zwiera 100 ml produktu
➡️ Pomimo gęstej formuły z łatwością rozprowadza się na stopach
➡️ Posiada delikatny, neutralny zapach
➡️ Zaraz po nałożeniu kremu stopy są gładkie i nawilżone
➡️ Krem potrzebuje chwili na wchłonięcie, jednak nie trwa to aż tak długo jak w przypadku innych kremów ➡️ Po nałożeniu kremu nakładam bawełniane skarpetki i chodze w nich przez godzinę, bądź trzymam skarpetki całą noc na stopach. Wtedy efekt jest jeszcze bardziej spektakularny!
➡️ Cena, dostępność i wydajność kosmetyku jest rewelacyjna ⚠️Przy regularnym stosowaniu moje stopy są miękkie i nawilżone oraz nie mam już kłopotu z suchymi piętami - za to uwielbiam ten krem!

Używa produktu od: próbka

Na pewno kupię ten krem

W sklepie Ziaja otrzymałam próbkę tego kremu do stóp. Miałam okazję przetestować go przez 2 dni, na tyle starczyło kremu z próbki. Naprawdę jestem zaskoczona, myślę, że jest to produkt bardzo dobrej jakości. Krem świetnie nawilżył moje stopy. Muszę go kupić i przetestować dłużej.
Krem ma dosyć gęstą konsystencję, ale nie jest on tłusty. On jest lekki i szybko się wchłania. Zapach jest ładny.

Zaskoczenie.

Firma Ziaja kojarzy mi się raczej z tandetą, z rzeczami napakowanymi parafiną, ale jednak ten produkt jest dobry i raczej do niego wrócę. Smaruję nim stopy, a
następnie od razu zakładam skarpetki. Polecam go osobom o suchych stopach, szukających czegoś nawilżającego i regeneracyjnego.

Ostatnia deska ratunku.

Moje stopy potrzebują naprawdę naprawdę regularnej pielęgnacji.
Gdy jej nie otrzymują to stają się nieprzyjemne. Twarda i gruba skóra na piętach. Przesuszenie i okropny okropny naskórek.
Codzienna pielęgnacja jest więc bardzo ważną częścią mojej wieczornej pielęgnacji. Moje stopy codziennie smaruję kremem i czuję nawilżenie, ale przy stosowaniu tego produktu moje stopy są fantastycznie jak nigdy wcześniej!
Miękkie i super nawilżone nie sprawiają mi więcej kłopotu.
Nakładam grubą warstwę kremu i czasem nakładam skarpetki. Rano stopy dziękują mi za tę potężną dawkę pielęgnacji ;)
Krem co prawda długo się wchłania ale podoba mi się to że jest taki tłusty i treściwy.
Używam tego kremu systematycznie ale jeśli zapomnę go na weekendowy wyjazd to moje stopy nadal są miękkie i miłe.
Jest super wydajny i naprawdę wart swojej ceny.
Może te z Was które nie mają problemu ze stopami nie zauważą wielkiej różnicy w porównaniu z innymi kremami. Ale te z Was które mają problem i załamują ręce nie wiedząc co robić serdecznie polecam ten krem bo naprawdę zauważycie różnicę i będziecie zadowolone.

Mój ulubiony

Krem w wygodnej tubce o delikatnym ładnym zapachu. Bardzo dobrze odżywia i nawilża stopy. Przy regularnym używaniu szybko zauważymy poprawę kondycji stóp. Skóra wygląda zdrowo bez przesuszonych, białych pięt. Cena jak najbardziej dostosowana do produktu.

Brak zachwytu

Po dobrych opiniach i ja sięgnęłam po kurację Ziaja Med. Krem do stóp z mocznikiem 15% jest poprawnym produktem, ale więcej po niego nie sięgnę. Krem ma przyjemną gęstą konsystencję dobrą na smarowanie stóp jesienią i zimą, ale efekty po nim nie różnią się wcale kiedy stopy smarowałam zwyczajnymi nie dedykowanymi do stóp kremami (wiadomo jak krem się nie sprawdza gdziekolwiek indziej można go zużyć na łokcie, kolana i stopy właśnie). Spróbowałam nawet nakładać go na noc i zakładać bawełniane skarpetki, ale nic to nie zmieniło. Stopy w kremie bardzo się ślizgają i robi się na nich śliski silikonowy filtr, więc trzeba poczekać do jego wchłonięcia. Skład kremu nie jest fantastyczny: gliceryna, parafina (olej mineralny), silikony, parabeny; ale jest też mocznik 15%, ceramidy, oleje więc wart jest swojej niskiej ceny moim zdaniem. Mnie niestety nie przekonał.

!!!

Jakiś czas temu dostałam próbkę tego kremu do stóp w sklepie Ziai. Po użyciu pomyślałam wow tego potrzebują moje stopy. Kupiłam tubkę i dalej jestem zachwycona. Po całym dniu kiedy wieczorem smaruje stopy czuję że stają się miękkie i nawilżone. Pięty prezentuje się dużo lepiej niż zanim zaczęłam używam kremu. Myślę że przy dłuższym stosowaniu efekt będzie jeszcze lepszy!

Mocno najwilżający, wydajny

To chyba najbardziej najwilżający krem, jaki próbowałam. Wystarczy odrobinka, aby stopy były gładnie i delikatne. Do tego jest hiper-wydaaajny ???? Polecam zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Jedyny który działa!

Wysoka zawartość mocznika sprawia, iż stopy są nawilżone po pierwszym użyciu, nie pozostawia na stopach filmu. To najlepszym krem do stóp jaki miałam!!

Ukojenia dla suchej skóry nóg

Ziaja posiada bardzo wiele dobrych produktów. Jednym z nich jest właśnie krem do stóp z mocznikiem. Stosuję go gdy skóra na piętach jest przesuszona.W expresowy sposób nawilża i wygładza stopy. Skóra staje się miękka, nawilżona i miła w dotyku.Krem jest gęsty, ale mimo to nieźle się wchłania. Często gdy mam problem ze stopami robię nim kurację. Przed snem smaruje obficie stopy kremem zakładam skarpety. To moje lekarstwo na dysfunkcje suchości stóp.

Najlepszy

Kupiłam go po przeczytaniu recenzji na wizażu. Zakup okazał się kolejnym strzałem w dziesiątkę.
Krem rewelacyjnie nawilża i zmiękcza skórę stóp. Bardzo przyjemnie pachnie, dobrze się wchłania, nie pozostawia klejącego czy tłustego filmu.
Cena jest niska, a działanie profesjonalne.
Zdeklasował Gehwol.